Nowy prezes w augustowskich wodociągach

  • 11.01.2019, 12:27 (aktualizacja 11.01.2019 12:29)
  • Bartosz Lipiński
Nowy prezes w augustowskich wodociągach
Rada nadzorcza spółki Wodociągi i Kanalizacje Miejskie w Augustowie powołała nowego prezesa. Został nim Bartosz Buczyński z Lidzbarka Warmińskiego. Nowy prezes ma 40 lat i doświadczenie kierowania podobną spółką. Został wybrany drogą konkursu. Przejmie swoje obowiązki od 1 lutego.

Bartosz Lipiński

Więcej na temat nowego prezesa, jego doświadczenia zawodowego i kulisów konkursu napiszemy w kolejnym numerze "Przeglądu Powiatowego".

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 13.01.2019, 12:42
Za chwilę Burmistrz się pochwali że liczba mieszkańców Augustowa wzrasta! Nowi Prezesi w Augustowie - większą liczba mieszkańców KWW Nasze Miasto chwali się że ludzie przyjeżdżają do Augustowa i miasto się rozwija!:)
Pils
Pils 13.01.2019, 13:57
Hahahahahaha świetne.
Facebuce
Facebuce 11.01.2019, 23:41
Ostatnio burmistrz z małżonką byli w Lidzbarku Warmińskim ( zdjęcia na profilu burmistrza na fb ). Może u nowego prezesa augustowskich wodociągów ?
Bałwanek
Bałwanek 13.01.2019, 10:05
Skandal ! A interesantów w imieniu burmistrza przyjmuje wyznaczony pracownik! Brawo panie przewodniczacy rady nadzorczej za wybór nowego prezesa. Wydaje mi się że jednak najlepsza oferta była z Augustowa!
Mauka
Mauka 11.01.2019, 20:01
Rządzą ci sami, udają innych, a i tak zatrudniają ludzi spoza Augustowa
Beata
Beata 11.01.2019, 19:58
Jaki by nie był burmistrz, zatrudniani są ludzie spoza Augustowa...
Bi Pi
Bi Pi 12.01.2019, 15:15
Bo nie o burmistrza chodzi a ale o..nasze miasto ...a wszystko to z woli mieszkańców .
nasze miasto
nasze miasto 11.01.2019, 18:58
Sami swoi... Miesiąc od wyborów, a Korolek z Flapem szaleją, niepartyjnym partyjniakom rozdają stołeczki. Czekamy na kilka słów o Rybackiej. Banda
Pytanie
Pytanie 11.01.2019, 18:19
a Pan Prezes oprócz pensji dostał również nowe mieszkanie? Z tego co pamiętam kilka miesięcy temu prezesi zamieszkali w nowym bloku wybudowanym przez Kodrem
Iiiiooi
Iiiiooi 12.01.2019, 19:14
Moze jakia domek w lesie
Ghj
Ghj 12.01.2019, 15:16
Za to też polecieli.
Hb
Hb 11.01.2019, 17:47
"Augustów to jego mieszkańcy" dziękujemy Mirosławie
@@@
@@@ 2 dni temu, 09:37
Augustów to jego mieszkańcy z Naszego Miasta i z innych miast !
Kto nie jest z NM ani nie za NM nie jest mieszkańcem Augustowa dla obecnej włidzy!
Mieszkańcami byli tylko w dniu wyborów!
fred
fred 11.01.2019, 17:35
Zobaczcie ludzie jak was zakręcili... już w poprzedniej kadencji z całej polski brali prezesów i co się okazał spółki po tylu latach na minusie są tacy spece... a w Augustowie jak nie było mądrych ludzi do zarządzania tak niema, albo są i nie chcą z takimi współpracować ...
Mateusz
Mateusz 11.01.2019, 17:18
kolega niezależny i wszystko jasne swoich trzeba wsadzać https://web.facebook.com/photo…
śmiech na sali
śmiech na sali 12.01.2019, 10:39
Transparentnie i przejrzyście.
Molo
Molo 12.01.2019, 08:04
No i wszystko jasne ! Ciekaw jestem kogo jeszcze zaproszą do Augustowa.
Romeks
Romeks 11.01.2019, 16:52
Żart czy fakt ? Ja chyba śnię ! Czyj jest to kolega ?
Zero
Zero 11.01.2019, 13:18
Ciekawe czyj znajomek albo pociotek ?

Pozostałe