Dyrektor zaprzecza sugestiom 

  • 29.01.2020, 15:00 (aktualizacja 29.01.2020, 15:22)
  • Bartosz Lipiński
Dyrektor zaprzecza sugestiom
Powraca głośny temat, który kilka miesięcy temu wywołał sporo kontrowersji w trakcie obrad rady miejskiej. Tomasz Miklas kolejny raz zasugerował, że Szkoła Podstawowa nr 3 może mieć poważny problem z zalewaniem piwnic. Takie informacje przekazał mu jeden z rodziców, a wcześniejsze sygnały miały pochodzić od pracownika placówki. Ale sugestiom radnego stanowczo zaprzecza dyrektor popularnej trójki Wiesława Chrulska.

Bartosz Lipiński

Trójka w centrum uwagi

Pod koniec października członkowie komisji społeczno-oświatowej udali się na wizytację do Szkoły Podstawowej nr 3. Podczas spotkania z dyrektor Wiesławą Chrulską radni zapoznali się z potrzebami remontowymi placówki m.in. ówczesną potrzebą naprawy cieknącego dachu. Ale wizytacja budynku przy ulicy Mickiewicza przyniosła kilka innych ciekawych refleksji. Podczas październikowej sesji radny PiS oraz były przewodniczący komisji Tomasz Miklas poinformował też, że trójka jest zalewana. Problemy z kanalizacją miały dotykać piwnic budynku, zwłaszcza przy dużych opadach deszczu. Szkopuł w tym, że tych informacji nie potwierdzili inni radni uczestniczący w wizycie.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 19.02.2020, 08:38
Może jeszcze czas zainteresować się klasami sportowymi? Bo przecież to miasto daje na to wszystko pieniądze i przyzwolenie. Jako rodzic zapraszam na basen zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje i kto zajmuje się treningiem dzieci... Jedna wielka porażka a najbardziej cierpią na tym nasze dzieci....
Tomasz trzymaj się
Tomasz trzymaj się 21.01.2020, 17:32
Panie Tomaszu! Proszę się nie przejmować. Wszyscy wiemy co się tam wyprawia.!! Proszę nadal robić swoje i obnażać fałsz kłamstwa i manipulacje. I tym mobbingiem naprawdę warto się zainteresować - porozmawiać z pracownikami- dopiero pan się dowie ciekawych rzeczy. Czas na zmiany - wkrótce konkurs !!!! Startujcie ludzie młodzi i z nowymi pomysłami. Czas odświeżyć klimat bo już naftalina zbyt silna !!!!
rodzic
rodzic 20.01.2020, 08:34
Obraz tematów, którymi zajmują się radni jest porażający. Niekończące się dyskusje na temat zasłyszanych plotek zebranych , bądź wydumanych przez siebie pokazuje poziom Naszych wybrańców. Minął rok od wyborów chciałabym usłyszeć jaką choćby jedną sprawę podjęli radni, która rozwiąże choćby jeden problem Naszych dzieci, która wesprze nauczycieli i dyrektorów w ich edukacyjnej pracy. Zero inwestycji w szkoły, obcięte budżety negatywnie opiniowane przez rodziców, destrukcja w sprawie wynagrodzeń dyrektorów i ich szkalowanie to obraz jaki tworzą radni i władze miasta.
Trener Sportu
Trener Sportu 19.02.2020, 08:43
Dokładnie zero w szkoły, zero w sport. Dofinansowania przyznają rodzina rodzinienie... Zamiast pakować miliony w tą całą bazę, kajaki na basenie, ratraki, skutery śniezne , armatki sniezne... Zainwestowali by w coś co bd dla większości mieszkańców a przede wszystkim dzieci.. Można wymieniać w nieskończoność... Wystarczy popatrzeć na Suwałki... Tam widać, że rządzi ktoś z głową na karku, mający pomysł i chęc... U nas zawsze nic nie można i nie ma pieniędzy...
siatkarz
siatkarz 19.02.2020, 18:53
dokładnie!!! może w końcu starostwo wybuduje halę sportową dla młodzieży z powiatu augustowskiego! to w tym wieku należy rozwijać swoje zdolności sportowe... ale chyba nie w salach ACE czy LO......
rodzic z trójki
rodzic z trójki 20.02.2020, 13:33
Panie siatkarzu może miasto w końcu wyremontuje salę gimnastyczną i jej zaplecze w trójce.
siatkarz
siatkarz 20.02.2020, 18:57
ACE o takiej sali jak ma 3 to może tylko pomarzyć...
W.
W. 20.01.2020, 10:39
wybrańców ale i wyborców!
Rodzic
Rodzic 20.01.2020, 05:59
Oni to mają problem, ale z klasami sportowymi, sami specjaliści trenerzy, dzieci bez jakichkolwiek sukcesów a pieniędze są dalej w to pompowane...
Myślący
Myślący 20.01.2020, 09:04
Idąc tym tropem ...to po co w ogóle łożyć na jakąkolwiek edukację jeżeli tych dzieci z prawdziwymi sukcesami naukowymi, sportowymi , muzycznymi jest raptem kilku. Strata pieniędzy ...lepiej na tacę .

Pozostałe