Oficerki na jesień - najwygodniejsze buty na sezon

  • 28.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Oficerki na jesień - najwygodniejsze buty na sezon
Skoro ktoś taki jak wielcy oficerowie nosił buty, to wiesz, że naprawdę są one godne, aby mieć je w swojej szafie. Historia mówi nam, że oficerki zostały zaprojektowane specjalnie dla wyższych rangą żołnierzy, niedługo potem znalazły swoją drogę do świata mody, jak również zapewne do Twojej szafy, prawda?

Dlaczego warto jesienią nosić oficerki?

Oficerki są naprawdę bardzo wygodne. Możesz wybierać spośród różnych typów, ale zwykle nie mają wysokich obcasów. Czemu? Ponieważ kiedy nosisz tego rodzaju obuwie, potrzebujesz przede wszystkim wygody.

Można je łączyć z:

  • dżinsami,
  • spodniami,
  • spódnicami,
  • sukienkami.

Krótko mówiąc: ze wszystkim. Nie wkładaj ich do spodni, jeśli nie musisz. W każdym razie zobaczysz, jak łatwo można nosić te buty ze stylem, gdy przeczytasz ten artykuł do końca.

Buty typu „oficerki” świetnie komponują się ze spódnicami midi. I co ważniejsze, jest to idealna długość, którą można nosić na co dzień. Połącz beżową spódnicę midi z kolorową koszulą w prążki i skórzaną kurtką, aby uzyskać supernowoczesny wygląd wykończony właśnie oficerkami. Jest łatwy do skomponowania i wygodny w noszeniu strój.

 

Szukasz czegoś odważniejszego?

Nawet jeśli myślisz, że w jakiejś stylizacji jest zbyt wiele wzorów, to może wciąż wyglądać cudownie. Oficerki jest to świetny sposób na stylizowanie różnych wzorów: buty z nadrukiem zwierząt, kwiatowy szal i sprawdzony sweter. Taki strój nie jest nudny!

A może na czarno?

To nieprawda, gdy ludzie mówią, że czarne stroje są nudne lub budzą smutek. To po prostu nieprawda, albo nie musi tak być. Kluczem jest skupienie się na detalach, np. połącz swoje klasyczne, czarne oficerki z czarnym płaszczem i skórzanymi legginsami. Wykończ ten strój małą czarną torbą. Wszystko to znajdziesz na https://manwoman.co/ .

Wolisz coś słodszego? Puszysty sweter – uroczy bardzo ciepły, do tego proste dżinsy – zawsze się sprawdzają i są całkiem wygodnie. Kropką nad „i” w takiej stylizacji będą beżowe oficerki z połyskiem, które świetnie łączą się z resztą elementów takiej jesiennej stylizacji.

Grupa Tipmedia
Podziel się: