Najwyższej jakości styropianowe opakowania ochronne! Gdzie ich szukać?

  • 30.10.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Najwyższej jakości styropianowe opakowania ochronne! Gdzie ich szukać?
Prowadzisz firmę, która zajmuje się produkcją i rozprowadzaniem wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego? Z pewnością nieobcy jest ci temat opakowań i kształtek ochronnych.

Opakowania i kształtki ochronne są niezwykle istotne i niezastąpione, jeśli chodzi o zabezpieczenie urządzeń AGD (kuchenki, gazówki, zmywarki itp.) i RTV ( telewizory, komputery, radia itp.) na wypadek niespodziewanych wydarzeń losowych i dlatego, tak ważną kwestią jest wybór najodpowiedniejszych.

Materiał, z którego zostały wykonane!

Zadaniem opakowań i kształtek jest, jak już to zostało wspomniane wyżej, ochrona wartościowego sprzętu przed uszkodzeniem. Stąd też powinny być one wykonane z najwyższej jakości spienionych tworzyw sztucznych, z polistyrenu spienionego (EPS) lub zależnie od potrzeb klientów, ze specjalnych surowców o podwyższonej odporności mechanicznej (EPP, PE/PS itp…). Po inne produkty tego typu, lepiej nie sięgać, ponieważ mogą one nie spełniać odpowiednich standardów. Szukając opakowań i kształtek, najlepiej zajrzeć na knauf-industries.pl. Tu wyspecjalizowani sprzedawcy, na pewno posłużą radą i każdy klient, otrzyma produkt, o który mu chodzi.

Plastyczność!

Przy wyborze kształtek i opakowań ochronnych, warto też wziąć pod uwagę ich plastyczność. Dlaczego? Otóż pozwala ona idealnie dopasować się do kształtu każdego urządzenia, które ma być zabezpieczone przed zniszczeniem.

Praktyczne zastosowanie kształtek i opakowań

Kształtki i opakowania zabezpieczające sprzęt elektroniczny świetnie sprawdzają się np. podczas transportu oraz przechowywania towarów w magazynach, zapewniając im optymalne zabezpieczenie, ponieważ mają jeszcze jedną ważną oprócz elastyczności właściwość, amortyzują wstrząsy.

Ważne! Będąc producentem sprzętu AGD i RTV, na tego typu elementach nie warto oszczędzać i najlepiej od razu poszukać odpowiedniego i zaufanego dostawcę, który dostarczy produkty najlepszej jakości, spełniające wszystkie, potrzebne normy.

Grupa Tipmedia
Podziel się: