Kolejny odcinek drogi Bargłów Kościelny – Kamionka Stara

  • 21.10.2021, 09:57
  • Beata Perzanowska
Kolejny odcinek drogi Bargłów Kościelny – Kamionka Stara Uroczyste otwarcie przebudowanej drogi Bargłów Kościelny – Kamionka Stara
8 października uroczyście otwarto przebudowany 2-kilometrowy odcinek drogi powiatowej Bargłów Kościelny – Kamionka Stara.

Wieści z powiatu

Zadanie o wartości ponad 1,61 mln zł zostało sfinansowane z budżetu Powiatu Augustowskiego (ok. 811 tys. zł) oraz z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (ok. 802,5 tys. zł). Wykonania zadania podjęła się firma STRABAG Sp. z o.o.

Licznie zebranych uczestników spotkania powitał Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski, który podkreślił, że inwestycja stanowi część ciągu drogowego, który jest sukcesywnie przebudowywany, jako „szkielet” układu komunikacyjnego północnej części Gminy Bargłów Kościelny, łączący DK 16 i DK 61.

Nowo otwartą drogę poświęcił ksiądz Marcin Mackiewicz – Wikariusz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Bargłowie Kościelnym.

W spotkaniu udział wzięli: Jarosław Zieliński – Poseł na Sejm RP, Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, a także inspektor nadzoru i reprezentanci wykonawcy. Licznie przybyli mieszkańcy, którzy na co dzień będą korzystać z przebudowanej drogi. Więcej informacji na stronie www.augustowski.home.pl

Red.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do roboty
Do roboty 22.10.2021, 13:47
Im bliżej wyborów tym ich coraz więcej do tego przecinania wstęgi. Droga za wąska.
obserwator
obserwator 21.10.2021, 10:34
jakie to jest żałosne... z naszych podatków i kasy podatników UE budują drogi jakby łaskę komukolwiek robili a przekaz taki jakby swoje pieniądze na ten cel oddawali.. za to macie wynagrodzenia na koncie to jest wasza praca tak jak kasjerki w Biedronce
Może biskup bedzie?
Może biskup bedzie? 22.10.2021, 12:29
Filip? Nie zdążyłeś ogłosić z Karolczukiem, że wybudowaliście drogę w Bargłowie i teraz boli. No cóż, trzeba ćwiczyć refleks. Powiat robi kilka inwestycji, to musisz następnym razem szybszy. Twoja konferencja #obiecanewykonane będzie wielkim sukcesem, a nie żałosnym przedstawieniem jak w powiecie.
nalane gęby
nalane gęby 21.10.2021, 17:31
Masz rację, aż sie pawia chce puścić jak się widzi wciąż te same nalane gęby przecinające kolejne wstęgi. Obrzydliwość, pusty piar, tylko po to żeby się załapać na kolejną kadencję pasienia brzuchów za pieniądze podatnika.
hejo
hejo 22.10.2021, 10:16
Zgadzam się, ale zauważ, że tak to wszędzie działa. Gdyby nie było zadymy, to nikt by nie wiedział, że coś powstało i wszyscy by mówili, że starostwo nic nie robi. A że zawsze podpina się zgraja chętnych do promocji to inna sprawa. I to nie jest pusty PR, bo zbudowano 2 km drogi.
Pusty PR jest wtedy, gdy robi się dwie zadymy na jedną okoliczność, jak np. z MDK w mieście: jedna to zapowiedź otwarcia, a druga to otwarcie.
gminaBargłów
gminaBargłów 22.10.2021, 07:50
Jakież to polskie, jakie obrzydliwe, jak to się wszystko należy. Panowie pozyskali pieniądze na remont drogi mieszkańcom i wspólnie cieszą się, że mogli pomóc ludziom więc trzeba ich obrzucić błotem. Nie chcesz nie głosuj, wybierz takich, którzy nie będą paść brzuchów za pieniądze podatnika, którzy nie będą pozyskiwać środków na remonty dróg i nie będą ich otwierać i wtedy będziesz zadowolony. Jako mieszkaniec gminy Bargłów cieszę się z realizowanych inwestycji i dziękuję starostom.
Majned
Majned 22.10.2021, 13:39
Zasadniczo to ich praca aby pozyskiwać środki na takie inwestycje.
hehe
hehe 22.10.2021, 21:51
W takim razie za miliony niepozyskane w mieście powinno się wywalić z roboty na zbity....

Pozostałe