Szkoła prosi o pamiątki

  • 15.10.2021, 10:23 (aktualizacja 15.10.2021, 10:39)
  • Beata Perzanowska
Szkoła prosi o pamiątki Archiwum PP
Drodzy Rodzice, Babcie i Dziadkowie, Prababcie i Pradziadkowie naszych Uczniów oraz Kochani Absolwenci Czwórki! Pomóżcie nam stworzyć ciekawą izbę pamięci poświęconą historii naszej szkoły. Przeszukajcie strychy i piwnice, przetrząśnijcie szuflady. Może kryją się tam jeszcze szkolne fartuszki z białymi kołnierzykami, wystane w kolejkach tornistry i piórniki. Może zachowały się Wasze szkolne zeszyty. Może znajdzie się gdzieś odpruta od rękawa fartuszka szkolna tarcza z nazwą naszej szkoły. A może zachowały się zdjęcia ze szkolnych lat spędzonych w Czwórce.

Podzielcie się z nami, niech Wasze dzieci, wnuki i prawnuki, Wasi następcy w szkolnych murach zobaczą jak to było kiedyś.

Wszystkie odnalezione skarby można przynieść do szkolnej biblioteki lub do sekretariatu. Chętnie też odbierzemy je wprost z Waszych domów w Augustowie albo omówimy sprawę wysyłki spoza Augustowa.

Liczymy na Was!

Wszelkich informacji udziela pani bibliotekarka Monika Rowińska. Telefon do szkoły: 87 643 22 29. E-mail: [email protected]

SP nr 4 w Augustowie

 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe