Ogłoszenie wyroku w sprawie radni kontra Krzysztof Przekop (Video/ Audio)

  • 07.10.2021, 16:30
  • Bartosz Lipiński
Ogłoszenie wyroku w sprawie radni kontra Krzysztof Przekop (Video/ Audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Tomasz Dobkowski i Alicja Dobrowolska podczas dzisiejszej rozprawy
W dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Suwałkach oddalił powództwo radnych koalicji rządzącej: Sylwii Bielawskiej, Alicji Dobrowolskiej, Tomasza Dobkowskiego, Dariusza Ostapowicza, Katarzyny Raczkowskiej i Jolanty Onety Roszkowskiej, przeciwko Krzysztofowi Przekopowi, redaktorowi naczelnemu "Przeglądu Powiatowego" i portalu internetowego dziennikpowiatowy.pl. Wyrok jest nieprawomocny i przysługuje od niego odwołanie. Poniżej publikujemy nagranie video i audio z ogłoszenia wyroku i jego uzasadnienia.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentarz Krzysztofa Przekopa dostępny jest: tutaj.

O sprawie można przeczytać również: tutaj.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Taka jest prawda
Taka jest prawda 2 dni temu, 13:58
Alicja ładniejsza od Tomka
noo
noo 2 dni temu, 17:47
z boku
Z rozumenm też nie najlepiej
Z rozumenm też nie najlepiej 2 dni temu, 12:20
Ta dwójka na zdjęciu jest całkiem pozbawiona wstydu.
ooloo
ooloo 09.10.2021, 11:44
Zdumiony jestem, że dwóch banitów z BAT się wstrzymało od pozwów. Czyżby obawa przed pracodawcą za opłatę adiacencka?
sum
sum 09.10.2021, 10:27
Brawo Panie Krzysztofie!. Walulik chciał to zrobić w 2016( sesja z lipca) Był sam i poległ. Panu się to udało przy ogromnym wysiłku. Gratuluję!. Trzeba im mówić w oczy prawdę. Tak działają takie prymitywy jak to Oneta czy inni związkowcy którzy wszędzie są szkodnikami i leniami patentowanymi bez taktu społecznego. Zwyczajne chamstwo które należy zwalczać "siłą i godnością osobistą".
Taczka
Taczka 08.10.2021, 20:17
Brawo, te karakany nie mają wstydu.
ooloo
ooloo 09.10.2021, 09:37
Fajne określenie z netu. "Małpy z brzytwami"
bziu
bziu 09.10.2021, 11:38
... z tępymi brzytwami!
ooloo
ooloo 09.10.2021, 19:18
Jakie małpy takie brzytwy.
Patrycja M.
Patrycja M. 08.10.2021, 15:17
Można by sparafrazować slowa piosenki "Tam na dnie, został ich ślad. Sąd się nie myli, Sąd się nie myli"
Mileszczak
Mileszczak 08.10.2021, 12:32
No tak o naszej kochanej władzuni tak jak o zmarłych. Chcieli by mówić o nich tylko dobrze albo wcale. Cała ta szóstka mądra inaczej poszła do sądu z powództwem z góry skazanym na niepowodzenie. No chyba, że posłuchali "pani mecenas na łączach". Jak to mówią jeśli masz takich doradców za przyjaciół to i wrogów nie trzeba. A ten Dobek to normalnie jakiś pieniacz sądowy jest. Jakiś masochista taki, bo bardzo lubi publicznie przez sądy być poniewierany. Zamiast pukać się palcem w łeb walnąłby z rozbiegu w drzewo ,tak aby wszystkie klepki na miejsce mu wskoczyły.
Hehe
Hehe 08.10.2021, 08:32
Czy mamy na łączach panią m...?
ooloo
ooloo 09.10.2021, 19:21
Na moim łączu jej nie ma i nie będzie. Gniazdo do wtyczki nie pasuje.
Krzywousta
Krzywousta 09.10.2021, 15:08
Niestety..... Może poszła poprawić wary? 🤔
ooloo
ooloo 07.10.2021, 19:31
Cóż tu komentować? Wyrok był przewidywalny. Zgadzam się z opinią pewnej zadufanej bezradnej z Lotto, że "teraz dopiero się dzieje w Augustowie". Fakt. Dzieje się. Takiego prymitywizmu w parze z chamstwem dawno nie było. To wynik rządów plebsu herbu sierp i młot. Wiocha na całą Polskę. Dawniej o takim towarzystwie mówiło się "Słomo***e". Tak to już jest gdy wyżej się s..., niż d... ma.
Zakładam, że te kmiotki zapłacą zasądzone kwoty 6x1637 PLN z własnej kieszeni. Przy okazji zapytam czy te pokemony wygrały chociaż jedną sprawę?
Droga redakcjo na Szampana wystarczy.
Totalna hańba
Totalna hańba 07.10.2021, 18:20
Ciekawe, kto ich tak "nakręcił" ...? na paseczku chodzą , nie wstyd wam ?
Dobkowski do domu
Dobkowski do domu 07.10.2021, 17:13
Dobkowski jest już kompletnie skompromitowany. To przegrany człowiek w dosłownym sensie.
Pytanie
Pytanie 07.10.2021, 17:11
Pytanie o to kto zapłacił Beacie Kornelius za poprowadzenie tej żenującej sprawy. Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że było to w ramach obowiązków miejskich pani mecenas.
Nasza szkapa
Nasza szkapa 07.10.2021, 22:00
Czy ona wygrała jakaś sprawę w sądzie?
ooloo
ooloo 08.10.2021, 09:05
Może gdyby dali jej kopertę lub jakąś działeczkę, to kto wie?
Ha, ha ha......
Hamujecie rozwój
Hamujecie rozwój 07.10.2021, 17:05
Ten wyrok i jego uzasadnienie to katastrofa dla Dobkowskiego i jego ekipy. Tę sprawę należy nazwać nękaniem sądowym redaktora niezależnej gazety. Na to są zdaje się paragrafy w kodeksie karnym. Cała szóstka bohaterów tej cienkiej opery mydlanej powinna zrzec się mandatów, bo wstyd na całą Polskę przynoszą naszemu kochanemu Augustowowi. I jeszcze jedno. Teraz każdy z nich musi pogodzić się z faktem, że hamują rozwój Augustowa.
ooloo
ooloo 08.10.2021, 05:06
Nie tylko hamują rozwój Augustowa ale i chamują całą Radę Miasta. Najważniejsze zaś, że Pan Krzysztof kolejny raz wrócił z tarczą a nie na tarczy. Chamstwo musi wiedzieć gdzie jego miejsce.
BAU
BAU 07.10.2021, 17:02
1637 po raz pierwszy,1637 po raz drugi,1637,po raz trzeci 1637,po raz czwarty 1637 po raz piąty 1637 :) Razem dla Powodów 9822 zł. Do zapłaty.Myslałem,że to aukcja a to tylko ferowanie wyroku,biuhahaha!Płacić!
ooloo
ooloo 07.10.2021, 20:17
To zrzuta NM na szampana dla Redakcji DP.

Pozostałe