PILNE: Wyrok w sprawie Dobkowski kontra Dyczewski (VIDEO)

  • 22.06.2021, 11:47
  • Bartosz Lipiński
PILNE: Wyrok w sprawie Dobkowski kontra Dyczewski (VIDEO) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Ogłoszenie wyroku
W dniu dzisiejszym przed Sądem Okręgowym w Suwałkach zapadł nieprawomocny wyrok w sprawie z powództwa Tomasza Dobkowskiego przeciwko Marianowi Dyczewskiemu o ochronę dóbr osobistych. Sąd oddalił powództwo i zasądził od powoda na rzecz pozwanego zwrot kosztów zastępstwa prawnego. Poniżej publikujemy nagrania video i audio z ogłoszenia wyroku oraz komentarz Mariana Dyczewskiego.

Bartosz Lipiński

Ogłoszenie wyroku:

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentarz Mariana Dyczewskiego:

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zmiany, zmiany, zmiany
Zmiany, zmiany, zmiany 23.06.2021, 11:11
Marian ma rację. Każda osoba w miejsce Dobkowskiego będzie postępem. Nawet najgłupsza.
Marian
Marian 23.06.2021, 11:09
To uzasadnienie wyroku dedykuję radnym którzy pozwali "Przegląd Powiatowy". Wymienię z pamięci: Dobrowolska, Roszkowska, Bielawska, Raczkowska, Ostapowicz i Dobkowski. Chyba wszyscy. Codziennie przed paciorkiem należy tego słuchać przez 3 miesiące. Dobkowski nawet przez 6 miesięcy.
Ktos
Ktos 22.06.2021, 22:23
P dobrowolska , jest sarkastyczna I przykro sie na nia patrzy , czas rozbic ta klike , nie chcemy takich rzadow , to wyrazne nieporozumienie
Przegląd jest ważny. Jedyny niezależny
Przegląd jest ważny. Jedyny niezależny 22.06.2021, 18:31
Dobkowski przegrywa sprawę w sądzie z Marianem Dyczewskim a portale a24, a org, reporter nic o tym nie piszą. Taki byłby Augustów bez Przeglądu.
Brawo Krzysztof, brawo Beata, brawo Bartosz.
Ja już nigdy nie zajrzę na te kłamliwe strony a24, a org, reporter.
#zapłaconeprzemilczane
Lucy
Lucy 22.06.2021, 21:51
Było coś w Augustowie. Org. Znam p. Zbyszka i wiem, że widzi co się dzieje i jest obiektywnym dziennikarzem
Kiedyś był przyzwoity
Kiedyś był przyzwoity 22.06.2021, 22:36
No niestety. Zbyszek bierze kasę z miasta i gra w drużynie Dobkowskiego.
Darek
Darek 22.06.2021, 17:25
Teraz czas na panią Dobrowolska która nie umie prowadzić
obrad obrażając
rurka
rurka 22.06.2021, 12:59
To uzasadnienie jest w pełni zgodne z linią orzeczniczą polskich sądów, w tym SN, i żadna apelacja nic tu nie wskóra. To nie pierwszy taki wyrok. O wiele grubsze ryby, z ministrami u władzy włącznie, przegrywały podobne sprawy.

Taki sam finał będzie miała sprawa banici vs Przegląd Powiatowy. Ten, kto im doradza prawnie, robi ich w bambuko. No ale skoro to lubią :)))
!!!
!!! 22.06.2021, 12:47
Ach, jakie to piękne!! Oby tak dalej, może pomalutku, małymi krokami uda się wyplenić to zło, ktore opanowało, nomen omen, nasze miasto. A póki co gra gitara i świeci kolorofon!!!
!?1
!?1 22.06.2021, 13:31
wyplenimy to zło .. nie martw się.. Nasze Miasto musi rządzić !!!!!!!!
ooloo
ooloo 22.06.2021, 19:28
Będziecie rządzić w piaskownicy mieszając g... z piaskiem, żeby babki się kleiły.
Sławek
Sławek 22.06.2021, 21:53
Oloooo w sedno. 😂😂😂😂.
!!!
!!! 22.06.2021, 13:39
To zło, to Nasze Miasto

Pozostałe