Dominacja narciarzy wodnych z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w 25 Mistrzostwach Polski narciarstwie wodnym za wyciągiem

  • 05.09.2020, 09:53
  • Beata Perzanowska
Dominacja narciarzy wodnych z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w 25…
W dniach 28-30.08.2020 r. w Szelmencie odbyły się 25 Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem. W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek z 9 klubów, którzy rywalizowali ze sobą w 3 konkurencjach (slalom, skoki i jazda figurowa), w 4 kategoriach wiekowych: junior do 15 lat (U15), junior do 19 lat (U19) , Open oraz Senior powyżej 35 lat.

Podopieczni trenera Rafała Jerucia z MOS Augustów zdobyli w sumie aż 25 medali indywidualnych (6 złotych, 8 srebrnych, 11 brązowych) i 3 medale drużynowe (złoty w najbardziej prestiżowej kategorii Open, srebrny w U19, brązowy w U15).

Na szczególne uznanie zasługuje wyczyn Zuzanny Polkowskiej, która była bezkonkurencyjna zdobywając 4 złote medale we wszystkich konkurencjach w kategorii Open. Pozostali medaliści:

Konrad Oborski - I miejsce w slalomie, II miejsce w skokach, II miejsce w jeździe figurowej i II miejsce w trójkombinacji w kategorii U19,

Dominik Kisiel – I miejsce w skokach i III miejsce w trójkombinacji w kategorii U15,

Magdalena Molenda - III miejsce w slalomie, III miejsce w skokach, III miejsce w jeździe figurowej i III miejsce w trójkombinacji w kategorii Open,

Mariusz Kwapień - III miejsce w jeździe figurowej i II miejsce w trójkombinacji w kategorii Open,

Jakub Sibicki - III miejsce w slalomie i III miejsce w trójkombinacji w kategorii Open,

Zofia Olejnik - II miejsce w slalomie, III miejsce w skokach i II miejsce w trójkombinacji w kategorii U19,

Maciej Piekarski - II miejsce w slalomie w kategorii U15,

Julia Zawacka - II miejsce w skokach w kategorii U15,

Krzysztof Gąsiewski - III miejsce w slalomie i III miejsce w skokach w kategorii U19,

 

Poza medalistami na uznanie zasługują również bardzo dobre starty pozostałych zawodników MOS Augustów: Kacpra Klukowskiego, Juliusza Rekucia i Igora Stepaniuka.

 

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Augustowie

 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe