Szymon Hołownia przyjedzie do Augustowa

  • 18.08.2020, 13:51 (aktualizacja 21.08.2020, 15:22)
  • Beata Perzanowska
Szymon Hołownia przyjedzie do Augustowa
W najbliższy piątek, 21 sierpnia 2020 o godz. 16.30 zapraszamy Mieszkańców Augustowa do amfiteatru na spotkanie z liderem Ruchu Polska 2050. Szymon Hołownia przybliży Państwu zasadność działań tego wielkiego Ruchu Obywatelskiego, który skupia wielu ludzi, pragnących wspólnych działań na rzecz „małych ojczyzn” w ujęciu pokoleniowym.

Lider opowie nam o współpracy ekspertów w różnych dziedzinach, przygotowanych, wykształconych i kompetentnych i o tym, jak razem możemy zmieniać kraj poprzez wiele lokalnych mądrych inicjatyw.

Będzie możliwość zadawania pytań Szymonowi.

Wcześniej tego dnia Szymon Hołownia spotyka się na ,,ogrodówce” z augustowskimi wolontariuszami, czyli tymi, którzy stanowili duże wsparcie podczas kampanii wyborczej, którzy wciąż są i pozostaną integralną częścią działań tego Obywatelskiego Ruchu.

Zapraszamy serdecznie.

Ruch Polska 2050

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe