Treść sprostowania do felietonu miejskiej radnej

  • 24.07.2020, 14:09
  • Beata Perzanowska
Treść sprostowania do felietonu miejskiej radnej
Treść sprostowania do felietonu miejskiej radnej

Sprostowanie kłamstw Radnej Izabeli Piaseckiej zawartych w materiale jej autorstwa opublikowanym w wydaniu „Przeglądu Powiatowego” z dnia 25.06.2020 roku oraz w serwisie internetowym dziennikpowiatowy.pl w dniu 7.07.2020 r: 

-nie jest prawdą, że ugrupowanie Nasze Miasto „rządzi niepodzielnie już 7 lat”,

-nie jest prawdą, że z przedstawionego przez Burmistrza raportu o stanie miasta za 2019 rok wynika, że miasto nie rozwija się turystycznie, uzdrowiskowo, kulturalnie i gospodarczo,

-nie jest prawdą, że boisko i siłownia na Lipowcu są „zamknięte dla ludzi”,

-nie jest prawdą, że koszt remontu ratusza „sięga już około 16 mln zł”,

-nie jest prawdą, że koszt bazy kajakarzy „wyniósł ponad 6 mln zł”,

-nie jest prawdą, że na koniec 2019 r. Augustów ma „deficyt bez pokrycia”.

Filip Chodkiewicz

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mamoń
Mamoń 27.07.2020, 18:21
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu… Mmmm… Tak, nie… Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.
Brudasy
Brudasy 27.07.2020, 11:42
Syf syfa syfem pogania. Ani burmistrz tego nie widzi, ani prawdomówny, ani kierownik Sebastian ani kierownik wojciech ani prezes necka. Ślepcy czy co?
Wstyd
Wstyd 27.07.2020, 10:00
Samozwańczy zastepca. Pinokio.
Wasze Miasto
Wasze Miasto 27.07.2020, 09:37
Pan Chodkiewicz mocno się zapędził. Jego odpowiedź pokazuje arogancję tej władzy, a słowa o budowaniu zgody pozostają tylko słowami, bo zaraz potem wyrywa się im taki kwiatek jak tu. Nie wiem, czy przeprosiny ze strony samego burmistrza wystarczą, czy jednak pan Chodkiewicz powinien stracić posadę. Tu musi zareagować pan Karolczuk, inaczej przyzna, że nic nie znaczy w tym układzie.
Mieszkaniec miasta
Mieszkaniec miasta 27.07.2020, 08:32
Oczekuję jako mieszkaniec, miasta podatnik konkretnych odpowiedzi : Ile kosztowała baza kajakarzy (która wymaga już remontu )? Jakie są koszty remontu i przekształcenia szkoły na ratusz? Na jaką kwotę jest zadłużone miasto? Ile lat rządzi Wasze Miasto wiem i mam nadzieję że za 2 lata mądrzej wybierzemy !
Ps. A jak pan Chodkiewicz ma jeszcze resztki przyzwoitości to przez szacunek do swoich wyborców (ja pana nie cierpię, nie wybrałem, mam czyste sumienie) to proszę rzetelnie odpowiedzieć, a nie robić piaskownicę........to ja mówię prawdę ......nie ja ...... ja ja ja jestem prawdomówny .......
Nasze Miasto
Nasze Miasto 26.07.2020, 18:27
Miasto wspaniałe się rozwija, jest jasna i powszechnie akceptowana strategia, budują się światłowody, ścieżki rowerowe, zagospodarowane są plaże, na których są ratownicy, zwłaszcza na Postiwie. O budowanych ulicach nikt nie wspomina, bo to przecież wymóg cywilizacyjny. Dyskutujemy o aktywnościach gospodarczych, przyciągamy kapitał z zewnątrz. Mleko i miód płyną po ulicach. NASZE MIASTO
Brak słów
Brak słów 27.07.2020, 12:15
Proszę się nie ośmieszać. Jak jest każdy widzi!!!
Gdzie
Gdzie 27.07.2020, 10:40
Gdzie ścieżki rowerowe się budują?
Wasze Miaato
Wasze Miaato 26.07.2020, 21:22
Utopia.....
Mały rozumek
Mały rozumek 26.07.2020, 18:26
, głupiec rozumu przez to nie nabędzie, że zmieni miejsce i gdzie indziej siedzie " Iwan Kryłow
Cudzysłów
Cudzysłów 26.07.2020, 17:52
Pan Chodkiewicz sprostował wypowiedź radnej Piaseckiej. Ciekawe, bo cudzych wypowiedzi nie można sprostować, można z nimi polemizować. Ale skoro idziemy tą drogą, pan Chodkiewicz powinien pisać dla radnej Piaseckiej felietony. Byłoby prościej i po linii jaśnierządzących.
ThinkDontHate
ThinkDontHate 26.07.2020, 12:29
W jakiej my rzeczywistości żyjemy, ze na kilka oczywistych kłamstw napisanych przez radna hejt leci w stronę osoby, która te kłamstwa odkręca?
Ogarnijcie się trochę ludzie bo to jest żałosne już
Lepiejnicjużnie mów!
Lepiejnicjużnie mów! 26.07.2020, 18:20
Jolka daj spokój
Czy dibrzeciztym?
Czy dibrzeciztym? 26.07.2020, 18:14
To nie jest hejt w stosunku do p. Chodkiewicza tylko wypowiedzenie własnego zdania, a do tego jeszcze mamy prawo, prawda? Chodkiewicz może z tym sie zgadzać lub nie, jego wola. Panie Filipie, może warto coś przemyśleć? Przeanalizować?
Ela
Ela 26.07.2020, 15:59
Rzeczywistość jest nie ciekawa .Dalismy władzę w ręce ludzi nieodpowiedzialnych mówiąc bardzo ostrożnie .Teraz czas już myśleć o tym,by za 3 lata naprawic nasze błędy .(Chyba ,że uda sie to zrobić wczesniej.)Czas ,by gwiazdy spadly na ziemię .
Prawda
Prawda 26.07.2020, 15:20
Jeżeli dla Ciebie są to oczywiste kłamstwa to proszę podziel się prawdą zamiast krytykować bo to co robisz w tej chwili to oskarżasz o kłamstwo Panią Radną. A tu chodzi o to aby sprostowanie było na poziomie i poparte faktami bo to są żadne odpowiedzi. Ktoś tu musi się faktycznie ogarnąć.
Piggy
Piggy 26.07.2020, 09:14
A ja uważam że to radna Piasecka źle sformułowała pytania. Jakby pytania brzmiały np:
- czy jest prawdą, że boisko i siłownia na Lipowcu są „zamknięte dla ludzi”?

-czy jest prawdą, że koszt remontu ratusza „sięga już około 16 mln zł”?

-czy jest prawdą, że koszt bazy kajakarzy „wyniósł ponad 6 mln zł”?

To wtedy jak na dłoni widać, że odpowiedzi wiceburmistrza są jak najbardziej poprawne, przemyślane i w całości odpowiadają na pytania...
Szanowni radni… nauczcie się stawiać pytania we właściwy sposób…..
Daj spokój
Daj spokój 26.07.2020, 18:22
Jolka, Jolka
Tragedia koalicji
Tragedia koalicji 26.07.2020, 11:36
Nie wierzę że to czytam ...... Co to jest ?
Nie broń czegoś czego nie da się obronić m!eko się rozlało i nie ważne co by było gdyby było ! Cisną się mi na usta takie słowa że cenzura na pewno nie przepuści.
To nie Radna ma się podporzædkować do upodobań Chodkiewicza jak to zrobiła to część radnych którzy grzecznie głosują za wszystkim ,co jest pomysłem NM i którzy żucili się na przewodnictwo i udział we wszystkich komisjach aby wszystko było po myśli rządzących tylko merytorycznie Vice ma odpowiedzieć na stawiane pytania czy też zarzuty ! A odpowiedź jakiej udzielił jest na poziomie ,, Montessori" czyli nie dla zoriętowanych przedszkola.
Upadek jest bliski z takim tokiem rozumowania .
Poprzedni cytat Szekspira jest bardzo trafiony. Nic nie pozostaje tylko praca, praca i jeszcze raz praca .......
Dno i wodorosty
Dno i wodorosty 26.07.2020, 10:53
Radna miała przewidzieć odpowiedzi burmistrza i tak sformułować pytania ? ha,ha,ha,ha,ha
Co to jest za cyrk ? To że Chodkiewicz napisał że wszystko ,,jest nie prawdą " to o.k To radna sformułowała źle pytania ha, ha,ha, ha.
Niech się Vice nauczy udzielać odpowiedzi.
Ty przeczytaj to jeszcze raz . Mam nadzieję że nie masz nic wspólnego z UM i RM.
Ania
Ania 26.07.2020, 09:40
Piggi ,nasuwa mi się powiedzenie mojego Dziadka.Zawsze powtarzał ,że lepiej by glupiec milczał i sprawiał wrażenie idity,niż by się odezwał i rozwial wszelkie wątpliwości .
Piggy
Piggy 26.07.2020, 16:29
a ja Tobie Aniu i przedmówcom odpiszę że skoro nie widzicie w moim poście ironii to coś jest z Waszą inteligencją nie tak....
Diw
Diw 26.07.2020, 18:00
Kamień z serca ! Tak myślałem i Cię bardzo przepraszam.
Fantastyczny Chamut
Fantastyczny Chamut 26.07.2020, 00:10
"co za straszna era w, której idioci rządzą ślepymi" William Szekspir
Ghg
Ghg 25.07.2020, 13:29
Sprostowanie godne burmistrza to jest czy piaskownica?
Ruda wiewiórka
Ruda wiewiórka 25.07.2020, 12:28
,,To ja, Narcyz się nazywam
Przepraszam i dziękuję, ja tych słów nie używam
Jestem piękny i uroczy, popatrzcie w moje oczy
Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy...…."
Tak śpiewał zespół Łzy ale łzy się same cisną do oczu ze śmiechu jak czytam to sprostowanie :-) Droga redakcjo proszę puścić to do mediów ogólnopolskich a może i światowych to jest po prostu hit prasowy.
Samozaoranie przez samouwielbienie.
Nieprawda
Nieprawda 25.07.2020, 10:27
Porównując dwie wypowiedzi, to wypowiedź Pani Piaseckiej jest rzeczowa i logiczne zredagowana nie mówiąc o sprawach jakie porusza . Natomiast tu, co mamy ? Same ,, Nieprawda" podpisane nazwiskiem i imieniem.
To mam pytanie czy nazwisko i imię jest prawdą czy także nieprawdą ?
Brawo za sprostowanie dla autora , po prostu brak słów.
Pani Izo zdeklasowała Pani ponęta.
Jesteśdlamnienikim
Jesteśdlamnienikim 25.07.2020, 09:59
Nie wierzę ci. Nie mam do ciebie szacunku. Nie wybierałem cię na radnego. Nie głosowałem na ciebie. Forma osobowa z małej litery, bo dla mnie taki jesteś. Mam prawo wyrażać swoje zdanie w demokratycznym państwie.
Tron
Tron 25.07.2020, 11:22
Brawo ! Mam takie samo zadanie.
Mały paskudnik
Mały paskudnik 24.07.2020, 21:20
A temu co? Slowotok się włączył?
Bez wyrazów szacunku
Bez wyrazów szacunku 24.07.2020, 16:18
Daruj pan sobie te wyliczanki, i tak nikt ci nie wierzy. Nie jest wszak prawdą, że mijanie się z prawdą przychodzi panu wiceburmistrzowi z trudem. panu celowo małą literą
????
???? 26.07.2020, 18:17
Dlaczego sądzisz ze on kłamie?
kukuś
kukuś 27.07.2020, 09:18
On kłamie nawet jak mówi "dzień dobry".
józek
józek 24.07.2020, 15:27
Prawdomówny się odezwał. HA,ha,ha.
Analiza zachowania
Analiza zachowania 24.07.2020, 15:18
Pani Piasecka napisała owy list 25.06 w serwisie internetowym opublikowany 7.07 . I ty dopiero dziś odpowiadasz że ,, to nie jest prawdæ". Czy aby to nie jest zasłona dymna aby już więcej nikt nie komentował sprawy Pani Dyrektor ?
Może i się uważasz za mądrego ale ja mam zupełnie inne zdanie.
Ciekawska
Ciekawska 24.07.2020, 15:03
Gdyby pan wice-burmistrz byl uprzejmy odniesć się do tych "nieprawda" co jest prawdą ! Np baza kajakarzy nie kosztowala 6 ml tylko 5,7 mln (nie wiem ile) Remont budynku nie kosztowal 16 mln tylko np. 15,5 mln itd ....

Pozostałe