Zakończenie roku szkolnego (foto)

  • 26.06.2020, 12:58 (aktualizacja 26.06.2020, 13:46)
  • Beata Perzanowska
Zakończenie roku szkolnego (foto)
Przez ostatnie dwa dni uczniowie szkół otrzymywali świadectwa. W tym roku, ze względu na epidemię, uroczystości zamykające obecny rok szkolny nie przebiegały w tradycyjny sposób. W niektórych szkołach ograniczono się jedynie do wręczenia samego świadectwa, a w innych uroczystości były mocno okrojone.

Ten rok był dla wszystkich szkół wyjątkowy. Epidemia koronawirusa spowodowała, że uczniowie zamiast w szkołach uczyli się we własnych domach. Zakończenie roku szkolnego też wyglądało inaczej niż zazwyczaj. Nie było ogromnych uroczystości. Niektóre szkoły ograniczyły się tylko do samego wręczania świadectw, inne przeprowadzały je na szkolnych boiskach z ograniczoną liczbą osób. My towarzyszyliśmy z aparatem fotograficznym podczas zakończenia klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie. Prezentujemy też zdjęcia z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego i I Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie. 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe