Banici w augustowskim PiS 

  • 11.03.2020, 10:15 (aktualizacja 11.03.2020, 18:52)
  • Krzysztof Przekop
Banici w augustowskim PiS
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1084 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest wcześniej.

Krzysztof Przekop

W weekend możemy zobaczyć śnieg i mróz. Meteorolodzy przewidują spadek temperatury w nocy nawet do -5 stopni Celsjusza. W następnym tygodniu przeważać będą dni słoneczne z temperaturą do 10 stopni w dzień.

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znajoma obojga.
Znajoma obojga. 11.03.2020, 17:56
Pani Alicja to baba z jaja i a Marcinek z wydmuszkami.
Ale jaja
Ale jaja 11.03.2020, 23:02
Jaką bronią walczysz taką giniesz. Może to powiedzenie coś da do zrozumienia p. Dobrowolskiej,bo wtedy będą jaja.
Styk
Styk 11.03.2020, 22:17
Kobieta z jajami, to coś nie tak, wykręcić kogoś komu powinna być wdzięczna.A jaką bronią walczysz taką giniesz - to będą jaja.
Kościelny
Kościelny 11.03.2020, 16:34
Czy w Augustowie i okolicach ktoś popiera p. Marcina K. w środowisku prawicowym oprócz pań z kołek rożańcowych, do których nie szczerze się sam uśmiecha?
kierowca
kierowca 11.03.2020, 20:00
w Wordzie też się cieszą i mają nadzieję że już nie wróci
Koleżanki i koledzy
Koleżanki i koledzy 11.03.2020, 21:30
A jak w piekarni by się cieszyli
Mmk
Mmk 11.03.2020, 19:34
Ooo przecież p. Dobrowolska też z kółka różańcowego......
odnowa potrzebna
odnowa potrzebna 11.03.2020, 10:25
Co się dzieje z radnymi PIS? Wewnętrzna wojna doprowadza do upadku!
Dzięki takim "złym" ludziom Nasze Miasto robi co chce.
Tvp
Tvp 11.03.2020, 19:42
Musi być wojna, żeby nastał pokój,żeby wiadomo było kto zdrajca.,a kto przyjaciel. Komu zależy faktycznie na własnych interesach, a komu na dobru wspólnemu.
czy oni byli naprawdę z PISu?
czy oni byli naprawdę z PISu? 11.03.2020, 08:26
Czy te osoby reprezentowały wartości Prawa i Sprawiedliwości? głosowali z Naszym Miastem za wszystkimi podwyżkami. Czy myśleli o mieszkańcach? Przed wyborami mówili inaczej.
prezes
prezes 11.03.2020, 11:33
a o jakich wartościach prawa i sprawiedliwości jest mowa?
Mniej niż zero
Mniej niż zero 11.03.2020, 07:21
Wstyd p. Darku. Pokładaliśmy w pani wielkie nadzieje. Niestety. Co do p. Dobrowolskiej.... Szkoda słó i komentarza
Franek
Franek 10.03.2020, 23:01
Czy to było ukartowane już przed wyborami ...?
Edyta
Edyta 10.03.2020, 18:57
Prawidłowo

Pozostałe