Ostatnie starty w tym roku

  • 07.01.2020, 07:12
  • Jolanta Wojczulis
Ostatnie starty w tym roku
Podopieczni Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin sprawdzali swoje umiejętności podczas XXXVI Pucharu Polski Seniorów i Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików Karate Kyokushin. Choć nie zdobyli medali, to na pewno wrócili ze zmagań z nowymi doświadczeniami.

Jolanta Wojczulis 

Ostatnie zawody w tym roku odbyły się 14 grudnia na Hali Mistrzów we Włocławku. W mistrzostwach do udziału przystąpiła rekordowa liczba startujących 560 zawodników z 114 klubów wszystkich Federacji Karate Kyokushin w całej Polsce. AKKK reprezentowali Dominik Faszczewski junior młodszy i młodzicy Karolina Bożewicz,. Maciej Sieńko i Kacper Sturgulewski, którzy zakończyli zawody na etapie eliminacji.

Trener Waldemar Matyka dziękuję za pomoc w wyjeździe na te zawody Urzędowi Miejskiemu, Michałowi Wiszniewskiemu z firmy Ślepsk, firmie Balt Yacht K. A. IB. Kozłowscy, firmie Zdzisława Muchy, Bankowi Spółdzielczemu w Augustowie oraz Agencji Ubezpieczeniowej Dariusza Nerko.

-Korzystając z okazji w imieniu całego klubu życzę rodzicom i wszystkim sympatykom karate w Augustowie szczęśliwego Nowego Roku –dodaje W. Matyka.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe