Rok burmistrza Karolczuka - konferencja prasowa (video/ audio)

  • 29.12.2019, 15:00 (aktualizacja 29.12.2019, 15:07)
  • Bartosz Lipiński
Rok burmistrza Karolczuka - konferencja prasowa (video/ audio)
Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podsumował rok swojej działalności. Podczas konferencji prasowej ze środy, 18 grudnia dokonał szeregu analiz, prezentując osiągnięcia z 2019 roku. Poniżej publikujemy relację video oraz audio z konferencji burmistrza.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. 1:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 2:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 3:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 4:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 5:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio z całego spotkania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (176)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Qwerty
Qwerty 15.01.2020, 17:15
1. Ul. Rybacka „szczególnie” wymagała asfaltowania czy to strategiczna ulica miasta? czy mieszkancy ulicy partycypują w kosztach tak jak mieszkańcy np miętowej ziołowej I wielu innych? Może powinni partycypować jeśli prowadzą działalność i jeżdżą tam ich klienci. Asfaltowanie najkrótszych ulic sztuka dla sztuki aby zliczyć ich ilość.
3 czy włodarze zwrócili uwagę co się dzieje ok 7-8 na wylocie na Suwalki jak pół Augustowa wyjeżdża do pracy? Czy w tym mieście są miejsca pracy dla jego mieszkańców? Co miasto zrobiło w tej kwestii aby pracowali w Augustowie? Bat i i inni nie udźwigną.
4. Co się dzieje z autobusami? Czy ktoś wsiadł i sprawdził jakie jest obłożenie w danych godzinach? Czy chodzi aby nikt już nie jeździł?
5. Co robią wybrani przez nas na sesjach. Podejmują kluczowe decyzje czy przeglądają telefony. Jeśli się nudzą to może powinni zmienić fach.
6. Oświetlenie wojska polskiego??? co ty dużo mówić - do pierwszej tragedii.
Belle
Belle 15.01.2020, 19:29
I wiele wiele innych "sukcesów". Kapitał ludzki też się kończy
Kierowniczka
Kierowniczka 16.01.2020, 18:17
Nikt mądry zdrowej głowy w chore łóżko nie położy
BAU
BAU 15.01.2020, 12:18
Panie burmistrzu,pan zapewne do pracy jeździ samochodem,więc nie ma pan zielonego pojęcia jak funkcjonowała do tej pory komunikacja miejska,bo to,co się teraz porobiło z nowym rozkładem autobusów to jakaś parodia,żenada i kpina z mieszkańców miasta,
Truk
Truk 08.01.2020, 17:14
Czy ktoś tego jeszcze słucha??
Uhftgv
Uhftgv 06.01.2020, 09:12
Kpina
Marcin
Marcin 02.01.2020, 09:45
Widać niektórych sukcesy miasta bolą, bo hejtują, aż strach. Że krzywo stanął, że ma siwy włos, że to czy tamto. Bez komentarza
Ja tam się cieszę, bo u matki pod domem wreszcie jest asfalt. Tyle w temacie. Wszyscy do tej pory tylko obiecywali
Ale uczciwie jak ktoś obejrzy to podsumowanie to zauważy, że nikt tyle ulic wcześniej nie pobudował. Że tyle pieniędzy do miasta poprzednik nie pozyskał. Że już nie wspomnę o tych przejsciach dla niepełnosprawnych, czy wreszcie remoncie domu kultury, który się należy od lat
Brawo
znamysię
znamysię 20.01.2020, 08:56
Gościu Ty się nie nazywasz Marcin Ty się nazywasz Filip.
Pelepe
Pelepe 20.01.2020, 10:12
Dokładnie hehe
Garstka włosów
Garstka włosów 02.01.2020, 20:35
Siwy włos? Gdzie u kogo jak? Toż to prawie młody bóg 😂😂😂.
Ttł
Ttł 30.12.2019, 17:50
Jak zwykle skrzywiony jak...... Dusza do spania 😂😂
Geriatria
Geriatria 29.12.2019, 21:20
Jakiś stremowany
Czytelnik
Czytelnik 25.12.2019, 13:25
Budowa ulic to ważna sprawa - wszak drogowa infrastruktura jest potrzebna każdemu ośrodkowi - czy to metropolii, czy małemu miasteczku. Jednak tylko zrównoważony rozwój może przynieść korzyści dla miasta i jego mieszkańców. Tutaj pasuje chyba stare, rzymskie określenie "Igrzysk i chleba" - zrobić dużo, ale tylko w jednym obszarze - głównie drogownictwa. Może warto postawić też na rozwój np. strefy biznesu. Codziennie rano widać, ilu mieszkańców Augustowa jedzie ponad 30 kilometrów do swoich zakładów pracy w Suwałkach - chylę czoła przed władzami miasta za utworzenie strefy ekonomicznej, która daje ludziom pracę. Jak mówi ekonomia najlepszym motorem rozwoju jest czysty konsumpcjonizm. Jeżeli ludzie będą mieli dobrą, i dobrze płatną pracę to będą wydawali swoje złotówki, a te z kolei będą napędzały inne gałęzie gospodarki.
Nie znam władz Państwa miasta - widzę ich jedynie on-line podczas sesji. Ciekawy "zestaw" osobowości - nie widzę też jakieś jasno określonej linii/ polityki rozwoju miasta na najbliższe lata - chyba, że mylę się.
Podsumowując - tylko zrównoważony, wieloobszarowy rozwój miasta zapewni mu przyszłość.
Ok
Ok 22.12.2019, 20:50
Dobra robota, tak trzymać!
MamaAsia
MamaAsia 21.12.2019, 22:24
Tym wszystkim malkontentom co to krzyczą jak ulice są złe, zaraz później, ze za mało, chwile później, ze za dużo bo tylko małe, moment i już jest problem bo bez chodników, chwilka i zle bo w porozumieniu z mieszkańcami polecałabym zamiast krzyku w internecie wybrać się na rynek i zobaczyć ile ludzi dzisiaj np. Bawiło się i gratulowalo burmistrzowi organizacji imprezy...
Setki mieszkańców i to grube setki bo ciężko się było przecisnąć wspólnie czekały na Mikołaja, pięknie zrobione wydarzenie.
Nareszcie rynek kwitnie nie tylko latem i nie tylko turystami, ale i zimą, siłą mieszkańców...
aż jakoś ciepło na serduchu dziś było jak się tam stało, a dzieciaki w siódmym niebie. naprawdę coś pięknego.
duduś
duduś 23.12.2019, 08:02
Aj waj wielka impreza. Nie było tam setek a tysiące mieszkańców a każdy chciał uścisnąć dłoń Mirosława Wielkiego, oddać należny hołd jego zastępcy Filipa Prawdomównego.
Anna
Anna 09.01.2020, 20:23
Z tym prawdomowieniem to firmy ubezpieczeniowe najlepiej wiedza :)
Emilia
Emilia 12.01.2020, 19:21
O co chodzi z tymi firmami?)))
Fantastyczni
Fantastyczni 09.01.2020, 22:23
I tam już dali się poznać?
Bajka czeska
Bajka czeska 23.12.2019, 16:26
Sąsiedzi 😂
Winner
Winner 23.12.2019, 15:04
hehehe.. a żaden z poprzedników do tego poziomu się nie zbliżył i dlatego to boli... bo za poprzedników byli znajomi a teraz są mieszkańcy....
Ktowtouwierzy
Ktowtouwierzy 24.12.2019, 15:40
A tak oczywiście!!!
fąferski
fąferski 23.12.2019, 08:43
Mieszkańcy klaszcząc i skandując ich imiona płakali ze szczęścia a aplauz trwał nieskończenie ....
Ughkkn
Ughkkn 23.12.2019, 11:01
Hahaha. Dobre 😂😂😂
Magdalena
Magdalena 21.12.2019, 21:58
Komedia 😂
Niech  nam żyje ...
Niech nam żyje ... 21.12.2019, 13:07
Komuniści uwielbiali takich klakierów .... miejsce w egzekutywie miałabyś zapewnione
ZdwojgazlegowolePracowitego
ZdwojgazlegowolePracowitego 21.12.2019, 10:07
I bardzo dobrze. Robić swoje i nie patrzeć na krzykaczy etatowych, którzy tylko wszystko kontestują.
Mc
Mc 24.12.2019, 15:42
Tak jest!! Słuchać ojca dyrektora!!!
Łąkowa
Łąkowa 21.12.2019, 07:58
Panie korolczuk na ulicę Łąkową czekalismy 30 lat kazdy obietnice tylko sklada co wybory, teraz zostala zrobiona i to mi wystarczy zeby Pana ocenic na plus. Te oczernianie to nic innego jak hejt
Sprzątać to tylko w niedzielę
Sprzątać to tylko w niedzielę 21.12.2019, 07:54
Na papieża 😂😂😂
po prostu Wielki!
po prostu Wielki! 20.12.2019, 22:40
Nasz Burmistrz Mirosław Wielki, zastał Augustów drewniany (i w błocie) a zostawił wyasfaltowany!
Muka
Muka 21.12.2019, 21:20
No może tak być że uda mu się zostawić wyasfaltowany cały Augustòw. I to jest coś czego z czego można być zadowolonym. Bo dobre drogi to podstawowa zdobycz cywilizacji w zakresie infrastruktury miejskiej. Niestety jak wiadomo wielu mieszkaňcòw nie miało tego "luksusu" do niedawna.
dobre drogi ha ha
dobre drogi ha ha 23.12.2019, 00:52
"dobre drogi" bez chodników ha ha ha bierzcie się do pracy bo od chwalenia sie nic nie przybędzie....nawet "g**no ładnie ubrane da się sprzedać ...
figielek
figielek 31.12.2019, 18:20
Ja myślę że ci stali narzekacze zachowują się w swoim ciągłym niezadowoleniu podobnie jak żona rybaka w bajce o złotej rybce. Cokolwiek dostaną zawsze niezadowoleni i pytają dlaczego tego nie ma dlaczego tamtego..a kilka lat temu ulic w żadnym standardzie nie mieli i w błocie brneli. Ulice dostali to szukają dziury w calym i narzekają że bez chodników, tak jakby przed tem jakieś chodniki mieli. Może potrzebna im puenta taka jaką otrzymała żona rybaka eskalująca wciąż swe żądania kierowane do złotej rybki ?
Pani
Pani 21.12.2019, 02:21
Na prezydenta taki wybitny...jeszcze można zgłosić start !
Tadeusz Jaworski
Tadeusz Jaworski 20.12.2019, 20:48
Powiem tak. Wsłu***ąc się w narrację "miłościwie" nam panującego od 5-ciu lat Naszego Miasta, ciekaw jestem czy takie "wioski" jak New York lub inne Las Vegas nam nie zazdroszczą. A może by ich włodarzy zaprosić do nas na naukę ?
Likier
Likier 21.12.2019, 12:06
to wszystko co ma Pan do powiedzenia?... żałosne
Hipokryci
Hipokryci 21.12.2019, 17:25
Klakuerze miej odwagę podpisać się! Szacun Tadeusz
Ciri
Ciri 21.12.2019, 21:22
Tadeusz zawodowy kontestator. Pamiętam jak atakował Wlulika a teraz tego burmistrza. Ten pan chyba tak już ma...
dżordż
dżordż 22.12.2019, 19:35
A to obowiązuje zasada, że jesli ktoś atakował Walulika to musi kochać Karolczuka?
Prawda
Prawda 21.12.2019, 10:04
Brawo Tadeusz Jaworski.
grandpa
grandpa 23.12.2019, 15:08
pewnie że brawo... wykorzystujecie dziadka bo tak jest najlepiej , co nie?
Starszy pan
Starszy pan 23.12.2019, 17:02
Mirek ma swoje lata i w tm gronie jest najstarszy, fakt dziwnie wygląda wśród dużo młodszych kolegów i koleżanek ale żeby go od razu nazywać dziadek....?
Wnuczek
Wnuczek 01.01.2020, 12:11
Dzidzia?? 😁
Stryjenka
Stryjenka 06.01.2020, 20:07
Dziadzia
Ela
Ela 25.12.2019, 10:13
Ojciec Wirgiliusz uczył dzieci czyje żeby z naszego miasta brały dzieci swoje a postem już nic nie pozostanie
Jawa
Jawa 24.12.2019, 20:30
Nie ma dzieci to zaopiekował się innymi a i sam się czuje jak gwiazda jak mu młode pracownice klakierzy mówią jaki to piękny i mlody
Śmieszny
Śmieszny 25.12.2019, 18:24
Ani piękny ani młody
AugustówGórą!
AugustówGórą! 20.12.2019, 20:27
Ile fanów teorii spiskowych w tym Augustowie, tylko wietrzenie spisku, szukanie pijarowców, marketingu, promocji...
Przy tym wszystkim chyba ludzie, którzy pisza te negatywne komentarze chyba nie wzięli jednego pod uwagę.
Jak obejrzy się tę prezentację to naprawdę widać, że Karolczuk i spółka solidnie przez ten rok popracowali... więc zalecam trochę pokory zamiast krzyku jak to tutaj ludzie piszą komentarze na zlecenie...
Karol
Karol 23.12.2019, 08:06
Uczymy się od Naszego Miasta.
Wielebny ha ha
Wielebny ha ha 20.12.2019, 17:32
Kobietki pierogi lepią a tu jakiś nawiedzony od rana wali seriami komentarze uwielbiajace p. Burmistrza.
Jak w kraju najasniejszego wodza Kimirsena ha ha ha
Emili
Emili 24.12.2019, 20:32
Bo jemu jest ktoś kto lepi i zabija w sreberka
Psie żarcie
Psie żarcie 25.12.2019, 08:29
Pod ogryzkami??? 😁
Zibi
Zibi 20.12.2019, 19:33
Bo to prawdopodobnie pisze opłacona firma PR z Białegostoku trzeba. Się temu przyjrzeć ?
fran
fran 20.12.2019, 17:27
A napiszę sobie coś, a co! Podoba mi się że park został oświetlony. Przynajmniej widno jest w praku i przechodzić przyjemniej. To jest dobre ! Zawsze tam ciemno było jak... . Niech zostaną te żarówki i niechaj będą włączane na noc, także po okresie świątecznym.
a co ..!
a co ..! 21.12.2019, 09:02
Tylko uważaj na W. Polskiego bo tam na przejściach ciemnica egipska ...

Pozostałe