Nowy skład Rady Seniorów Miasta Augustowa

  • 08.12.2019, 07:57
  • Jolanta Wojczulis
Nowy skład Rady Seniorów Miasta Augustowa
W czwartek, 21 listopada odbyło się pierwsze spotkanie II kadencji Rady Seniorów Miasta Augustowa na lata 2019 – 2023. W jej składzie znalazło się 9 osób, które zostały wybrane zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Augustowie.

W II kadencji Rady Seniorów wybrani zostali:

1. Czesław Bobran

2. Zofia Grajewska

3. Barbara Kaplukiewicz – Wiceprzewodnicząca II kadencji

4. Bożenna Mikucka

5. Teresa Zofia Milanowska

6. Helena Jolanta Sołtys – Przewodnicząca II kadencji

7. Halina Toczyłowska

8. Leopold Zbigniew Ulikowski

9. Marianna Zambrzycka

Podczas spotkania burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podziękował członkom I kadencji Rady Seniorów za zaangażowanie w podejmowane działania na rzecz augustowskich seniorów.

Rada Seniorów jest organem opiniującym i doradczym Burmistrza Augustowa na rzecz seniorów. Głównym celem Rady jest podejmowanie działań w kierunku integracji augustowskiego środowiska osób starszych oraz zwiększenia udziału seniorów w życiu społeczności lokalnej. W każdy czwartek w godz. 10.00 – 11.00 członkowie Rady Seniorów pełnią dyżury w budynku Wydziału Spraw Społecznych i Administracyjnych UM przy ul. Brzostowskiego 2 (pokój 102).

Wybranym Radnym Seniorom życzymy niesłabnącego zaangażowania, zdrowia i siły do podejmowania działań na rzecz augustowskiego środowiska seniorów.

Urząd Miejski w Augustowie

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe