Kolejne medale karateków

  • 17.11.2019, 08:31
  • Jolanta Wojczulis
Kolejne medale karateków
Bardzo dobrze spisali się podopieczni Waldemara Matyki podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w Zambrowie. Zawodnikom z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin udało się wywalczyć osiem medali.

Jolanta Wojczulis 

Trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości, odbyła się w niedzielę, 10 listopada. W rywalizacji o najwyższe stopni podium wzięło udział blisko 200 karateków z 12 klubów z całej Polski. Wśród zawodników nie zabrakło przedstawicieli Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, czyli Mikołaja Kulikowskiego, Macieja Sieńko, Tomasza Dadury, Szymona Milanowskiego, Kacpra Sturgulewskiego, Michała Ostapowicza, Krzysztofa Łukawskiego oraz Marcela Gudanowskiego. Augustowianom udało się wywalczyć osiem medali w tym jeden złoty, dwa srebrne i 5 brązowych.

-Mikołaj Kulikowski wywalczył złoto w kat. kadet młodszy, 10-11 lat do 50 kg, natomiast srebrne medale zdobyli Maciej Sieńko w kat. kadet 12-13 lat do 40 kg oraz Tomasz Dadura w kat. kadet młodszy 10-11lat do 50 kg –informuje Waldemar Matyka. –Brązowe medale natomiast wywalczyli Szymon Milanowski w kat. młodzik 14-15lat do 60 kg, Kacper Sturgulewski w kat. kadet 12-13lat do 40 kg, Michał Ostapowicz w kat. kadet młodszy 10-11 lat do 45 kg, Krzysiek Łukawski w kat. kadet 12-13 lat do 55 kg oraz Marcel Gudanowski w kat. chłopcy młodsi 5-7 lat do 20 kg.

Gratulujemy trenerowi oraz młodym karatekom i życzymy kolejnych takich sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe