Samorządowcy poparli Leszka Cieślika

  • 08.10.2019, 10:59 (aktualizacja 09.10.2019, 12:27)
  • Krzysztof Przekop
vid_20191008_090405.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Samorządowcy, byli burmistrzowie i zastępcy burmistrza, przewodnicząca rady miejskiej, a także działacze społeczni podpisali we wtorek, 8 października list popierający kandydaturę Leszka Cieślika do Sejmu RP. Leszek Cieślik wyraził wdzięczność za taki gest poparcia. Były burmistrz i poseł startuje z 8 pozycji z listy Koalicja Obywatelska, PO, N, PL, Zieloni.

Pod listem podpisała się przewodnicząca rady miejskiej w poprzedniej kadencji, obecna radna Joanna Lisek, radna i była zastępca burmistrza miasta Izabela Piasecka. Kandydaturę Leszka Cieślika poparł też były burmistrz Kazimierz Kożuchowski oraz obecny radny i były zastępca burmistrza miasta Adam Sieńko, a także wieloletni wiceburmistrz, działacz społeczny i znany przedsiębiorca Jerzy Demiańczuk. Pod listem podpisali się także znani i szanowani działacze społeczni.

W liście czytamy, że samorządowcy  są najbliżej ludzi, znają ich problemy, a parlament to korona demokracji. Sygnatariusze podkreślają, iż niewiele jest w Augustowie osób, które łączy ogromne doświadczenie samorządowe i parlamentarne.

Dlatego udzielam mojego oparcia kandydaturze Leszka Cieślika do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej - kończą list jego autorzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiał sfinansowany przez KW Koalicja Obywatelska, PO, N, PL, Zieloni.

Krzysztof Przekop

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe