Porozumienie bardzo możliwe 

  • 05.10.2019, 15:45 (aktualizacja 05.10.2019, 15:58)
  • Bartosz Lipiński
Porozumienie bardzo możliwe
Od bardzo dawna słyszymy o dotąd nierealnej koncepcji, aby ulice powiatowe i miejskie w Augustowie sprzątał ten sam podmiot. Podobnie wygląda temat zimowego utrzymania dróg. Teraz starosta i burmistrz deklarują chęć podjęcia rozmów, których efekty mogą przynieść konkretną korzyść mieszkańcom. Wydaje się, że wola porozumienia jest duża. Kluczowe jest dziś ustalenie szczegółów. To pomimo optymizmu wcale nie będzie proste.

Bartosz Lipiński

Zwolennicy modernizacji ulicy powiatowej Wojska Polskiego powtarzali przy każdej okazji, że mieszkańców Augustowa nie interesuje to, kto zarządza ich ulicą. Duża część augustowian nie ma nawet wiedzy, czy mieszka na ulicy powiatowej czy miejskiej. Społeczeństwu zależy jednak na tym, by użytkowana przez nich droga była w dobrym stanie, bezpieczna, czysta i przejezdna po opadach śniegu. O tym, że pod względem czystości w naszym mieście nie jest idealnie wiemy nie od dziś. Choć wielu próbowało zmienić rzeczywistość, to każdego roku powtarzają się regularnie dokładnie takie same zastrzeżenia.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe