Znaleziono kości na bulwarach 

  • 21.09.2019, 14:00 (aktualizacja 21.09.2019, 15:43)
  • Bartosz Lipiński
Znaleziono kości na bulwarach
Na bulwarach nad Kanałem Bystrym w Augustowskie odkryto kości. Na szczęście były to tylko pozostałości po wcześniej sprawionym i przygotowanym do spożycia zwierzęciu. Ale bulwersować może fakt, że tego typu śmieci ktoś umieścił w małym pojemniku przy ławeczce służącej do odpoczynku. Czytelniczka, która poinformowała nas o tej sytuacji ubolewa również, że podobne przypadki zdarzają się częściej. Stąd potrzeba interwencji.

Bartosz Lipiński

Ludzie do koszy na śmieci wrzucają dosłownie wszystko i niejednokrotnie staje się to później elementem humorystycznych anegdot. Przestaje być nam jednak do śmiechu, gdy nietypowe odpadki znajdujemy w publicznie dostępnych pojemnikach, które z pewnością nie są do tego przeznaczone. Na przestrzeni lat usłyszeliśmy historie m.in. o tym, jak w miejskich koszach znajdowano pozostałości po materiałach budowlanych. Niestety, ale chytrość czy nawet chęć zaoszczędzenia na wywozie własnych pojemników, doprowadzają do kuriozalnych odkryć. Może obok edukacji, dobrą receptą na rozwiązanie takich bolączek, byłby monitoring miejski.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Flanse
Flanse 09.09.2019, 18:21
Od razu jak będą sprzątać to niech pousuwaja te obrzydliwie suche wstrętne chwasty w doniczkach. Jak w mieście turystycznym można dopuścić do tak znarnowania kwiatków. Suche kikuty sterczą i straszą, a przecież bulwary to wizytówka miasta. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!
ohja
ohja 08.09.2019, 23:04
99% właścicieli kundli nie usuwa po nich gówna na miejskich i powiatowych trawnikach .kundel sra ,a " właściciel"udaje,że nie nie widzi.
Mariola
Mariola 09.09.2019, 15:40
mnie tez to strasznie boli ,zwracam uwage i jestem ignorowana zazwyczaj ludzie odwracaja wzrok i udaja ze mnie nie slysza a ja sprzatam nawet z dzieckim i moja mala sie uczy od boba ze pies to odpowiedzialnosc ............
a
a 10.09.2019, 14:49
co to boba?
Viola
Viola 10.09.2019, 12:37
Menelkom pijącym na ławkach wzdłuż bulwarów też zwracasz uwagę żeby nie zostawiali po sobie flaszek i puszek czy sama zbierasz dając dziecku przykład ...
Xd
Xd 08.09.2019, 11:29
Fajny B8

Pozostałe