Szokujące zarzuty radnego 

  • 28.07.2019, 07:48 (aktualizacja 28.07.2019, 08:41)
  • Krzysztof Przekop
Szokujące zarzuty radnego
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1052 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

Krzysztof Przekop

Dzisiejszy wstępniak zaczynam od prognozy pogody. Przez kolejne dwa tygodnie przewiduję ładną, ciepłą aurę, dużo słońca, raczej bez deszczu. Mogą wystąpić lokalne burze. Jeśli ktoś planuje przyjazd do Augustowa, nie zawiedzie się. Chociaż rolnicy i działkowcy nie będą zadowoleni, bo tydzień deszczu byłby na wagę złota. Wszystkim nie dogodzisz.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zainteresowany mieszkaniec
Zainteresowany mieszkaniec 29.07.2019, 07:54
Gdzie mogę znaleźć porządek obrad dzisiejszej sesji RM. Jakaś dziwna cisza, brak jakiejkolwiek informacji na stronie UM i innych portalach. O co chodzi??? Transparentność gdzieś się zapodziała?
Również czytelnik
Również czytelnik 27.07.2019, 13:47
Czy to prawda, że remont ul. Wojska Polskiego stoi pod znakiem zapytania?
Oglądaj
Oglądaj 27.07.2019, 20:29
Mam nadzieję, że to nieprawda. To najważniejsza ulica w mieście. Powinna już dawno być zrobiona. Poza tym wyrzucić do kosza dofinansowanie to byłoby karygodne. Każdy kto zagłosuje przeciwko zrobieniu tej ulicy chce, żeby Augustów pozostał brzydkim, zapyziałym miastem. Kto może to niech ogląda sesję w poniedziałek.
Czytelnicy
Czytelnicy 27.07.2019, 10:29
Czytelnicy proszą gazetę o informację co dalej z psim parkiem i budowa nowego cmentarza? Podawane są informacje jakoby te dwie budowle miały się nie odbyć lub mieć opóźnienia w realizacji Nie znamy szczegółów i nie wiemy czy są prawdziwe dlatego ogromna prośba do redakcji o sprawdzenie i odpowiedź. Dziękuję
web
web 26.07.2019, 18:16
Nie ma WW w strukturach decyzyjnych i wojna jeszcze większa a podobno to on był wszystkiemu winien ... ale PiSowcy daliście się wciągnąć i to za skrzynkę spadów z jabłonki
Pikuś
Pikuś 26.07.2019, 18:46
W swoim czasie...ale to już przeszłość. Nie zauważyliście że nadzwyczajna rada na której odwołano poprzedniego a powołano nowego przewodniczącego została zwołana natychmiast po jego wyjeździe ? To było zgodnie dogadane ze wszystkimi poza nim. Persona non grata. Przegrani nie fiksujcie się na nim. Minęło jako cień obłoku i rozwiało się jak dym...
Gucio
Gucio 27.07.2019, 09:20
A jaki mógłby mieć wpływ gdyby był ? to znaczy że wciąż wzbudza respekt . Persona non grata dla tych co go tak traktują jest już od prawie 3 lat ale jakoś dał sobie radę i daje pomimo kłód rzucanych pod nogi . Niestety, słabość i zemsta idą w parze ...
Na respekt się pracuje
Na respekt się pracuje 27.07.2019, 10:04
Tu nie trzeba żadnej zemsty. Jak jest to widać. przegrał wybory ale został radnym. Na żadną funkcję w radzie nikt go nawet nie zaproponował, ani przed tem ani potem. Teraz też raczej nikt mu nie powiedział że szykuje się przewrót w radzie, bo pewnie by jedanak przyszedł. Widać tak było wygodniej dla wszystkich którzy wiedzieli co będzie . Zresztą nikt mu nie zabrania przychodzić na rady. Dostaje z pewnością zaproszenia na sesje jak wszyscy pozostali. Może przychodzić i być aktywny. Jak jest to widać. Nikt mu nic już nie musi rzucać pod nogi, bo nic nie robi.
Pieniądze to nie wszystko
Pieniądze to nie wszystko 27.07.2019, 12:35
Szacunku się nie kupuje ani respektu tym bardziej .. bo z niewolnika nie ma wyrobnika o czym może jeszcze nie wiedzą . Nie umniejszałbym przegranej w wyborach 4 912:4 760 bo to tylko 125 głosów różnicy ..
bob
bob 27.07.2019, 22:47
A o pieniądzach tu nikt nic nie napisał tylko o pracy, aktywności i adekwatnego do tego szacunku
Nikt niczego nie umniejsza, ale nie ma co też mitologizować.
Nie ma na kom się wyżyć
Nie ma na kom się wyżyć 27.07.2019, 11:50
Nie ma kogo bić palłką po głowie co? I będący sami swoje brudku piorą
Gr
Gr 24.07.2019, 17:39
Taki był zadowolony ze stanowiska a teraz jakieś szokujące zarzuty? To też źle świadczy o tym Panu skoro jak był nieodwołany to cacy i nic nie mówił a jak odwołany to wszyscy źli. Polityka to jednak brudna sprawa i nikomu nie można ufać. Niezależnie z jakiej opcji.
Zadowolona
Zadowolona 24.07.2019, 17:37
Może i trochę zamieszania w radzie jest ale wreszcie dobrze się dzieje w mieście. Piękne kwiaty, czysto, ulicę budują. Dzięki panie Karolczuk za Norwida. Wreszcie po tylu latach równe chodniki. Oby tak dalej
Kolega po fachu
Kolega po fachu 25.07.2019, 06:19
Przestań Magda, bo to jest żałosne.
MM
MM 25.07.2019, 01:12
a to pisze chyba ktoś z klubu wzajemnego adorowania NM oj porażka "zadowolona" zdejmij różowe okulary
Ślepowron
Ślepowron 27.07.2019, 21:32
Chyba te wielkie bryle jak denka od musztardowek hahahaha
Lol
Lol 29.07.2019, 20:06
I dieta kubełkowe nie pomaga bo coś grubieje
apple
apple 25.07.2019, 08:29
Poszła Ola do przedszkola ...
Ben
Ben 24.07.2019, 07:46
Ta platforma to śmieszna jest w nasz Augustowie, majac możliwość odsuniecia w całości PiS od wladzy w Augustowie, to sie: obdarzyli, a potem obrazili i zabrali swoje zabawki. Jaka to opozycja która nie wykorzystuje takiej szansy?
Kenobi
Kenobi 24.07.2019, 15:18
I to jest właśnie dojrzałość polityczna . Widząc jak jest skonstruowane ,, Wasze Miasto " to nikt ze zdrowym rozsądkiem nie chce w tej układance uczestniczyć o czym przekonają się w dalszej perspektywie ,, Bezradni" Pis.
Wyborca
Wyborca 24.07.2019, 14:51
Ciekawy wpis ,tylko trochę myślenia brak ,Karolczuk zabiega i dostaje poparcie PiS w drugiej turze później mimo zgłoszonego kandydata PO na przewodniczącego rady (Adama sieńkę )Nasze miasto popiera Kleczkowskim to niby jak PO Koalicja mając 6 radnych na 21 ma odsunąć PiS nanie Ben trochę myślenia a nie szczucia i szukania winnych pewnie Tusk jest winny......
Ben
Ben 28.07.2019, 22:58
Panie Wyboraca: odsunięcie PiS od władzy nie równa się przejęciu władzy, wystarczyło zgłosić i poprzeć kandydata NM na stanowisko przewodniczącego, a potem krytycznie przyglądać się temu co robią. Ale nie, zamiast tego się pooburzali a potem obrazili. Może pan wychwalać pod niebiosa (Sieńke i Cieślika) ale to nie nie zmieni faktu że Ci panowie sa z innej epoki, która przeminęła.
August
August 29.07.2019, 08:43
Chyba pan panie Ben jest z innej epoki ci panowie Cieślik i sieńko to normalni ludzie coś sobą reprezentują mają dorobek wykształcenie i doświadczenie, ta inna epoka to Niby Nasze Miasto które doprowadziło do zadłużenia,konfliktów i ogólnego marazmu jedynym osiągnięciem to propaganda sukcesu i to normalni ludzie mają popierać?
Ela
Ela 28.07.2019, 23:22
Pan Cieślik i pan Sieńko to klasa sama w sobie. Dużo wody upłynie zanim ktoś z obecnego towarzystwa im dorówna.
Marek
Marek 23.07.2019, 21:10
Jak kupić prenumeratę w wersji elektronicznej ?
Jak żyć?
Jak żyć? 23.07.2019, 17:58
Wysmiewano się z Walulika. Na każdej okładce gazety zamieszczane jego fotografie i coraz to nowsze wiadomosci. Nie pozostawiono suchej nitki na jego rodzinie i współpracownikach. Urzędników wówczas nazywano nieudolnymi. Proszę państwa, a co mamy teraz? Toalety z hasłem, " wszystkie d..... Na poklad"? Środek sezonu i syf jakiego jeszcze nie było. Ludzie sami odchodzą, coraz to nowe nabory. Tu Bareja się chowa. Wstyd proszę państwa, wstyd. Ale najważniejszy beti na portowej i fantastyczne wiadomosci na fb.
ogrodnik cudzych ogródków
ogrodnik cudzych ogródków 26.07.2019, 13:46
uczciwie, a rodzinę to najpierw samemu trzeba uszanować i zadbać
Ach te Fiony ...
Ach te Fiony ... 28.07.2019, 16:11
W temacie ogródków widać same specjalistki .. a pilnować swoich spadów nie łaska?
Bruk i Ridż
Bruk i Ridż 28.07.2019, 17:54
Tak tak. Są tam tacy ogrodniczy co sądzą chwasty w piwnicy 😁
Praca
Praca 02.08.2019, 13:01
I na winklu 😁
Gwizdorek z plakatu
Gwizdorek z plakatu 26.07.2019, 05:50
Za poprzednika też odchodzili sami i to niejednokrotnie fachowcy. Inych zwalnił ....Było tego. Czy on wogle wiedział co robi? Decyzje zmieniał nieraz 5 razy dziennie...
fuj
fuj 25.07.2019, 21:13
zajmował się rikitikitak to i pisali
Fiona
Fiona 26.07.2019, 07:52
Rozumiem.... , zazdrość. No nie każdy może, niestety.... Ale, żeby swoje frustracje no forum wylewać?
Fiki Miki
Fiki Miki 26.07.2019, 17:44
Czyżby Fiona obeznana z możliwościami???? ma porównanie 😀 ???? Rozumie..no no. Jakby twierdzi że jest czego zazdrościć ? ?? Bo nie każdy.... Ale żeby tak na forum ...ha ha ...czasy się pozmieniały....
😨
😨 26.07.2019, 08:04
Właśnie żeś fiona to takaś wierna ..i nikt cię nie odczaruje...nie ma chętnych
Smutna rzeczywistość
Smutna rzeczywistość 27.07.2019, 10:22
Proszę państwa, proszę zwrócić uwagę na poziom komentarzy. Piszą ludzie wiemy którzy. Reprezentują poziom mniej niż zero. Obrażają, szykują, ponizają. Nie dyskutujemy z nimi. Nie ma sensu. Jak mówi przysłowie... Nie spieraj się z idiotami oni mają przewagę liczebną. Niech więc obrażają dalej, a efekty są już widoczne. Niech wypisują dalej. Róbmy swoje. I tak na marginesie, nie jestem niczym zwolennikiem. Bo z tej formy wypowiedzi korzysta wiele osób nie związanych z polityką czy jakąkolwiek przynależnością. Doprawdy przykre to czasy, że ci którzy gwarantiwali spokój nie potrafią tego zapewnić.
Czytelnik
Czytelnik 27.07.2019, 11:53
Brawo!
Ta, tarata....
Ta, tarata.... 26.07.2019, 10:55
😨, widzę, że i Tobie los nie sprzyja, stąd to rozgoryczenie i żal.
Kiks
Kiks 25.07.2019, 19:39
Ww to była wydmuszka, nic więcej. On nic sam nie potrafi zrobić
fuuuu
fuuuu 26.07.2019, 05:18
To tak samo jak wasz Obecny hi, hi ,hi :-) :-)
Na masaż z nim
Na masaż z nim 27.07.2019, 10:23
Ani to przysrojne ani uśmiechnięte ani rozmowe.... 😁
Ewa
Ewa 27.07.2019, 13:41
Coś w tym jest. Pan Wojciech jest bardzo przystojny i szarmancki
Latałabyś jak gołębica
Latałabyś jak gołębica 27.07.2019, 15:23
Gdyby głupota i pustoa miały skrzydła ..
Ona
Ona 27.07.2019, 14:27
Pan Leszek to również przystojny mężczyzna. A ten jego zarost po pristu super hm....
Ringo
Ringo 27.07.2019, 12:44
Dziewczyny z kołka wzajemnej adoracji nie poniżajcie się, rozumiem frustracje ale weźcie też pod uwagę ze postawiłyście na kogoś, zagrałyście i przegrałyście. Bywa.
Jgfygv
Jgfygv 27.07.2019, 13:39
Co to jest to koło?
"w koło pier...o"
"w koło pier...o" 29.07.2019, 07:43
JGFYGV to jeśli ktoś nie może przekroczyć swego wewnętrznego rubikonu poczucia krzywdy, frustracji, i ograniczeń do własnego wyłącznie punktu widzenia, ciągle wraca do przeszłości, w koło i w koło mówiąc to samo czyli "goni w piętkę"
O co chodzi?
O co chodzi? 29.07.2019, 13:44
Jakiego rubikonu? Chodzi o kostkę Rubika?
O to ...
O to ... 29.07.2019, 16:29
Przekroczyć Rubikon ..wujek Google ci pomoże w odpowiedzi
Mati
Mati 27.07.2019, 18:55
Jak będzie relacja z posiedzenia rady to popatrz
Wiem
Wiem 27.07.2019, 19:39
Aaaa to te co siedzą przy tym stole. Te brzydkie.
Brrrrr
Brrrrr 29.07.2019, 13:44
Szczególnie ta z tymi krzywym ustami.
to se ne vrati
to se ne vrati 27.07.2019, 22:07
to te co się spotykają po chałupkach z chłopcem z plakatu aby ponarzekać i powspominać
Sesja
Sesja 28.07.2019, 07:30
Aaaaaa, te co masaż zorganizowały, a ta jedna co mu wykupilas ta od składek.
Głodnemu chleb na myśli
Głodnemu chleb na myśli 28.07.2019, 08:50
Oj sesja fiona, fiona sesja ty to tylko o jednym ...

Pozostałe