Nowy gmach Gminy Augustów 

  • 20.06.2019, 12:30 (aktualizacja 20.06.2019, 12:37)
  • Bartosz Lipiński
Nowy gmach Gminy Augustów
Nie tylko urząd miasta w Augustowie będzie miał niebawem nową i piękną siedzibę. Już dziś podobnym atutem mogą pochwalić się włodarze Gminy Augustów. Nowy budynek urzędu gminy, zlokalizowany przy ulicy Mazurskiej 1C robi spektakularne wrażenie, ale ma być przede wszystkim funkcjonalny oraz lepiej dostępny mieszkańcom. Ceremonia oddania nowego gmachu, była również doskonałą okazją do posumowania tej inwestycji.

Bartosz Lipiński

Uroczystość otwarcia, symbolicznego przecięcia wstęgi oraz poświęcenia nowej siedziby Urzędu Gminy Augustów zgromadziła rzeszę znamienitych gości. Byli wśród nich m.in. posłowie na Sejm RP, poprzedni i obecni włodarze powiatu augustowskiego, władze miasta Augustowa, burmistrzowie i wójtowie okolicznych gmin, radni, a także duchowni. Gości powitał wójt Gminy Augustów Zbigniew Buksiński, nie kryjąc satysfakcji z efektów budowy.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe