Spotkania pod chmurką 2019 w Augustowie

  • 19.06.2019, 10:59
  • Beata Perzanowska
Spotkania pod chmurką 2019 w Augustowie
Rodzinny piknik czytelniczy w Augustowie już w sobotę 22 czerwca 2019 r.! Sprawdź, jak fajnie można spędzić czas wraz z naturą, literaturą i sztuką – przybądź z dziećmi na spotkania z autorami i ilustratorami książek.

Na Błoniach obok placu zabaw nad rzeką Nettą spotkania z twórcami kultury będą miały miejsce już od godziny 11.00 według programu:

11.00 -12.00 Czytanie na śniadanie – fragmenty książek z pomysłem na dzień dobry – Ula Sieńkowska-Cioch, autorka m.in. Przygód jeża Szymona

12.30-13.30 Warsztaty Smocze z autorką i ilustratorką m.in. Książki do zrobienia – Olą Cieślak

15.00-16.00 Spotkanie Czytanie nie boli z autorką m.in. Dynastii MiziołkówJoanną Olech

17.00-do wieczora Kreatywna zabawa z Michałem Malinowskim z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Jednocześnie – tworzymy niezłą sztukę!

13.30-15.00 Warsztaty teatralne – praca z ciałem i tekstem

13.30-15.00 Warsztaty plastyczno-krawieckie – przygotowanie kostiumów i scenografii

16.00-16.30 Spektakl w reżyserii Joanny Denert

 

Więcej informacji na temat „Spotkania pod chmurką” można znaleźć na Facebooku – w fanpage’u „Mamy Mamy” lub wydarzeniu „Spotkanie pod chmurką”. Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszym konkursie – do wygrania m.in. aparat fotograficzny – szczegóły na FB.

Akcję organizuje fundacja Mamy Mamy. — W wakacje brakowało nam w mieście fajnego, rozwijającego wydarzenia skierowanego do dzieci i Rodziców. A jeśli nie ma, to trzeba zrobić coś, by było. Aby popularyzować czytelnictwo oraz wspólne, rodzinne spędzanie czasu na łonie natury zapraszamy do Augustowa znakomitych twórców. Spotkania rozbudzające kreatywność i pomysłowość u dzieci oraz warsztaty teatralne odbywają się na powietrzu, przez co możemy pełną piersią korzystać z uroków lata w tak pięknym miejscu, jakim jest nasze miasto. Dzień spotkań rozpoczynamy błogo od czytania na trawie nad wodą, potem poznajemy autorów i ilustratorów książek, następnie energię dzieciaków kierujemy na warsztaty teatralne. Popołudnie zarezerwowane jest na występ znakomitego bajarza. Udział w każdym z modułów jest oczywiście bezpłatny, a podczas spotkań można zakupić książki ze stoiska księgarnianego.

 

W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do budynku szkoły społecznej, ul. Zarzecze 17 A, Augustów.

 

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe