Brydżowe rozgrywki w ODK

  • 05.06.2019, 07:52
  • Jolanta Wojczulis
Brydżowe rozgrywki w ODK
Miłośnicy brydża oddawali się swojej pasji podczas III Międzynarodowego Turnieju z okazji Dnia Augustowa. Cykliczny turniej, odbył się w sobotę, 25 maja, w sali Osiedlowego Domu Kultury.

Jolanta Wojczulis

W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział 34 pary zawodników między innym z takich miast jak Suwałki, Olecko, Mońki, Giżycko, Węgorzewo, Białystok, Olecko czy Ełk, w rywalizacji brydżowej nie zabrakło też gości z Białorusi i Litwy.

Wszystkich uczestników turnieju powitał Kazimierz Kożuchowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, do zebranych przemówił też Mirosław Karolczuk, burmistrz Augustowa.

Po uroczystym otwarciu, przystąpiono do rywalizacji. Trzy najlepsze pary otrzymały statuetki ufundowane przez Centrum Spotu i Rekreacji w Augustowie. Turniej tradycyjnie przebiegał w przyjaznej atmosferze. Najlepszą parą graczy z naszego miasta byli Elżbieta Odyniec i Marek Basiński.

Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali puchar Burmistrza Miasta Augustowa, drugiego puchar dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji, natomiast zdobywcy trzeciego miejsca otrzymali puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej.

Uczestnicy turnieju po wymagających skupienia rozgrywkach mogli uraczyć się naszym specjałem, czyli pysznymi kartaczami.

Organizatorzy dziękują sponsorom, bez których turniej by się nie odbył, w szczególności Spółdzielni Mieszkaniowej, Nadleśnictwu Augustów oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie.

-Korzystając z okazji tradycyjnie zapraszamy serdecznie na spotkania brydżowe w każdą środę o godzinie 16.30 w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie – dodaje Zenon Sawicki, prezes Augustowskiego Towarzystwa Brydżowego.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe