Małgorzata Pieńczykowska Podlaskim Bibliotekarzem Roku 2018

  • 19.05.2019, 07:10
  • Jolanta Wojczulis
Małgorzata Pieńczykowska Podlaskim Bibliotekarzem Roku 2018
W środę, 8 maja w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia nagród osobom i instytucjom zasłużonym na rzecz popularyzacji książki i czytelnictwa oraz na rzecz bibliotek województwa podlaskiego. Podczas uroczystości tytuł Podlaskiego Bibliotekarza Roku 2018 odebrała pani Małgorzata Pieńczykowska – kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie.

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk osobiście złożył gratulacje laureatce prestiżowego wyróżnienia, podziękował za codzienny trud i podejmowane przez panią kierownik twórcze działania oraz życzył wszelkiej pomyślności i optymizmu w dalszej pracy.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Bibliotekarz Roku jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy i składa się z dwóch etapów: okręgowego i ogólnopolskiego, podczas których są wybierani najbardziej cenieni bibliotekarze w poszczególnych województwach, a następnie Bibliotekarz Roku cieszący się największym uznaniem w kraju. Podstawowym celem Konkursu jest promocja zawodu bibliotekarza.

Urząd Miasta

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe