Fitness po remoncie basenu 

  • 29.01.2019, 14:00 (aktualizacja 29.01.2019, 14:07)
  • Bartosz Lipiński
Fitness po remoncie basenu
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zostanie przeprowadzony długo wyczekiwany remont augustowskiego basenu. Kwota blisko trzech milionów złotych, którą zapisano w budżecie miasta pozwoli na gruntowną modernizację dotyczącą m.in. wentylacji, a w związku z pracami obiekt zapewne latem zostanie czasowo wyłączony z użytkowania. Najwięcej emocji budzi jednak inicjatywa stworzenia na pływalni nowej sali do fitnessu.

Bartosz Lipiński

Basen czeka niezbędny remont

Na temat potrzeby remontu augustowskiego basenu przez ostatnie lata powiedziano już chyba wszystko. Nie ma wątpliwości, że osiemnastoletni obiekt, którego urządzenia pracują przez całą dobę każdego dnia w roku odczuwa skutki nieprzerwanej eksploatacji, a koncepcja jego zmodernizowania wynika z naturalnego zużycia pewnych mechanizmów. Co prawda w naszej pływalni nie dochodziło i nie dochodzi do większych awarii, ale nie można w nieskończoność odkładać zapowiadanych od dawna prac. Tym bardziej, że podobne budowle w Ełku czy Zambrowie mimo, że powstały później, to przeszły już niezbędne remonty. Pamiętajmy też, że przez blisko dwadzieścia lat technika producenta znacznie się zmieniła i wymieniając specjalistyczne urządzenia na nowe można zapewnić użytkownikom pływalni większy niż obecnie komfort.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe