Nowe twarze augustowskiego urzędu 

  • 17.01.2019, 08:50 (aktualizacja 17.01.2019, 09:14)
  • Bartosz Lipiński
Nowe twarze augustowskiego urzędu Na zdjęciu: Bogdan Dyjuk i Sylwia Zajkowska.
Nową sekretarz miasta zostanie Sylwia Zajkowska, dotychczasowa naczelnik wydziału organizacyjno-prawnego w starostwie powiatowym. Duży transfer między urzędami to niejedyna zmiana kadrowa w naszym magistracie. Inspektorem w referacie promocji, turystyki, kultury i funduszy zewnętrznych został Bogdan Dyjuk, który w minionych latach zasiadał w zarządzie województwa podlaskiego, a wcześniej był również dyrektorem w ACE.

Bartosz Lipiński

Burmistrz Mirosław Karolczuk dobiera kolejnych współpracowników. Szczególnie wybór nowej sekretarz miasta Sylwii Zajkowskiej jest interesujący, bo związany z przejściem ze starostwa do magistratu. Pracę w urzędzie rozpoczął również Bogdan Dyjuk, który przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora ACE. Zapytaliśmy burmistrza o podjęte przez niego decyzje.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika
Monika 11.12.2019, 14:39
Wspaniale, że są nowi ludzie. Widać w Augustowie super zmiany, piękne świąteczne oświetlenie, czysto. Brawo!
Emilia
Emilia 11.12.2019, 16:19
Widać że ty nie z Augustowa
Baba Jaga
Baba Jaga 18.01.2019, 15:35
Jak zwykle...nic nikomu sie nie podoba, ale taki jest kołtuniasty charakterek Augustowian (mam nadzieję, ze nie wszystkich) Więc opamietajcie sie i dajcie szansę. A o pana Kleczkowskiego prosze sie nie martwic, dopoki bedzie rzadził PIS, ma zapewnienione stanowisko dyrektora WORDu, pozniej najwyżej wroci do BATu...
Ki
Ki 30.01.2019, 19:11
Łaska wyborców i koalicjantów na pstrym koniu jeździ...
Tytus
Tytus 18.01.2019, 06:01
Nie wstyd Panu Panie Dyjuk ?
Bezinteresowne poparcie Pana Karolczuka co?
TRAGEDIA NIGDY NA WAS NIE ZAGŁOSUJE.
Tak
Tak 17.01.2019, 21:25
Do starostwa powinna iść koniecznie Wiesia. Byłby komplet osób kompetentnych, znających się na rzeczy, zaprzyjaźnionych, wiernych sobie i sprawie. Duet idealny.
Ace
Ace 17.01.2019, 13:05
Ale jazda! Boguś co tak słabo, tylko inspektor! Za takie poparcie to co najmniej prezes albo kierownik. Oj niedobrze, niedobrze ... :)
qwd
qwd 17.01.2019, 18:39
No właśnie. A prezes z MPECU to gdzie, kto?
Uuuuuuu
Uuuuuuu 17.01.2019, 18:03
Niziutko
Michał
Michał 17.01.2019, 11:41
Hejt hejt hejt ! W większości hejtuje banda nierobów i złodziei
Klops
Klops 22.01.2019, 00:10
Czy to nie jest już mowa nienawiści? Takie sformułowania jak we wpisie Michała to właśnie hejti to pełen obrażliwych słów. A potem jakiś psychopata się nakręca i cóż nieszczęście gotowe . Potem spotkanko na rynku ze światełkiem w rączce, przemowa i ....tak w koło??
Michał II
Michał II 17.01.2019, 19:46
Mówisz o sobie. Cóż za szczerość. Podziwiam.
hau, hau ..
hau, hau .. 17.01.2019, 17:38
A ty co robisz ? ...określając ludzi bandą nierobów i złodziei ...to jest język miłości , prawda ?
Duch puszczy
Duch puszczy 17.01.2019, 10:19
Za poparcie karolczuka - nagroda. Hipokryci.

A Kleczkowski siedzi i myśli jak do tego doszło.:)))))
sznaps
sznaps 17.01.2019, 14:05
Masz na myśli jedynie Dyjuka bo pani Sylwia przecież z konkursu
Pani Sylwiik
Pani Sylwiik 11.12.2019, 16:21
Hahaha.
Krajan
Krajan 18.01.2019, 14:55
Z tego co podawano, konkursy były na oba stanowiska a wiec każdy mógł startować, nie tylko wymienione osoby.
Sprzątacz
Sprzątacz 17.01.2019, 09:44
Trochę to śmieszne p. Burmistrz musi posprzątać po sobie, przecież 4 lata temu został wiceburmistrzem, było wielkie sprzątanie , po trzech latach wladzy sam został sprzątnięty .....może by pan zabrał się za pracę bo będzie pan sprzątniety znów tylko tym razem przez wyborców !

Pozostałe