Gracie z nami?

  • 4.12.2018, 17:43 (aktualizacja 23.12.2018 17:18)
  • Beata Perzanowska
Gracie z nami?
13 stycznia 2019 r. rusza 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Już teraz ruszamy z przygotowaniami i potrzebujemy Waszej pomocy! Jeśli chcesz przyłączyć się do wspólnego pomagania, posiadasz ciekawe rzeczy na kiermasz, chcesz upiec ciasto lub w inny sposób włączyć się do akcji, to czekamy na kontakt!

Małymi krokami zbliżamy sie do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również organizujemy kiermasz Mieszkańcy-Mieszkańcom. Dochód z tegorocznej zbiórki przeznaczony jest na zakup sprzętu dla specjalistycznych psychiatrycznych szpitali dziecięcych.

Ogłaszamy zbiórkę przedmiotów. Hasło przewodnie kiermaszu „POMOC NA 5”. Każdy mieszkaniec może ofiarować maksymalnie 5 rzeczy, atrakcyjnych i w dobrym stanie.

Chcesz coś przekazać – dzwoń. Przyjedziemy i odbierzemy.
Basia: 510 810 454
Iwona: 603 220 068

WOLONTARIUSZE:
Masz ochotę pomóc przy organizacji imprez 27. Finału WOŚP w Augustowie? Masz pomysł i chciałbyś go zrealizować? A może chciałbyś zostać wolontariuszem WOŚP i chodzić z puszką? Nie zwlekaj! W tym roku gramy dla małych dzieci. Zgłoś się do nas, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Szczegóły na stronie www.wosp.pl, www.wospaugustow.pl .

Zgłoszenia:
Basia: 510 810 454
Iwona: 603 220 068

Aktualności oraz szczegóły akcji zamieszczamy na wospaugustow.pl oraz na Facebooku

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe