Dziarsko maszerowali nad Bystrym 

  • 24.11.2018, 06:10
  • Jolanta Wojczulis
Dziarsko maszerowali nad Bystrym Fot. Ryszard Młodzianowski
Kilkudziesięciu amatorów chodzenia z kijkami, wśród których były dzieci, dorośli, ale także nobliwi mieszkańcy naszego miasta, stawiło się w niedzielę, 18 listopada, na bulwarze nad Kanałem Bystrym. W tym dniu bowiem odbył się IV Marsz nad Bystrym oraz II Augustowski Marsz Seniora.

Jolanta Wojczulis 

W Augustowie amatorów nordic walking nie brakuje, o czym można było się przekonać podczas niedzielnego czwartego już Marszu nad Bystrym oraz II Augustowskiego Marszu Seniora. Mimo nieciekawej aury, bo było dość chłodno i na dodatek zaczął padać deszcz, na starcie stanęło ponad 70 uczestników.

-Co do pogody, to moim zdaniem dzisiejsza na taki właśnie wysiłek jest fantastyczna. Tak naprawdę bowiem chodzi o to, że im trudniejsze warunki, tym mobilizacja jest większa. Bo jak się postanowi ruszyć i przezwyciężyć tę pogodę, to wtedy łatwo można się przekonać, że aura jaka by nie była, nie jest żadną przeszkodą. Myślę, że jeśli ktoś w takich warunkach da radę przejść i przekona się na własnej skórze jak to jest, to potem żadna pogoda go nie zniechęci – powiedział mi Adam Wysocki z Centrum Sportu i Rekreacji, współorganizator niedzielnego przedsięwzięcia.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe