Augustowski Teatr Piosenki w 100-lecie Odzyskania Niepodległości

  • 6.11.2018, 09:43
  • Beata Perzanowska
 Augustowski Teatr Piosenki w 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na spektakl muzyczny pt. „Okruchy pamięci”, przygotowany przez działający pod naszymi skrzydłami Augustowski Teatr Piosenki. Muzycy, pracujący pod kierunkiem Elżbiety Granackiej, po sukcesie programu „Droga do wolności”, zaprezentują się w kolejnym poetycko-patriotycznym przedsięwzięciu.

11 listopada – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – o godz. 18:00 w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego (Al. Kardynała Wyszyńskiego 3) rozpocznie się koncert „Okruchy pamięci”, na który składają się m.in. piosenki z repertuaru Marka Grechuty, Jacka Kaczmarskiego i Krzysztofa Klenczona. Zapraszamy – wstęp wolny.

APK

- - -

Na scenie wystąpią:

Julita Bożewicz

Patrycja Bożewicz

Sandra Bożewicz

Małgorzata Chełmińska

Elżbieta Granacka

Marta Jackiewicz

Błażej Czarniecki

Szymon Jaworowski

Kacper Jonik

Grzegorz Stankiewicz

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe