Wierszyki bez muzyki w tle

  • 12.10.2018, 09:10
  • Beata Perzanowska
Wierszyki bez muzyki w tle
Miłośnicy poezji mieli okazję w czwartek, 27 września, spotkać się z nietuzinkowym, augustowskim autorem wierszy. Mianowicie Tomaszem Sieczkowskim, który między innymi tworzy wiersze obrazkowe. Spotkanie odbyło się w Miejskim Domu Kultury.

Spotkanie z Tomaszem Sieczkowskim miało miejsce z okazji promocji jego najnowszego tomiku pod tytułem „Wierszyki bez muzyki w tle”. Rozmowę z autorem prowadziła Urszula Sieńkowska-Cioch. Podczas wieczoru można było usłyszeć utwory z nowego tomiku, ale także inne wiersze autora. Można było się też przekonać jak wygląda wiersz obrazkowy, czyli tekst zapisany w taki sposób, by stworzył konkretną grafikę. Spotkanie przebiegało w luźnej atmosferze. Był czas na polemikę z twórcą oraz wymianę myśli na temat poezji. Promocję tomiku zorganizowały Augustowskie Placówki Kultury.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe