Medalowy początek sezonu augustowskich karateków

  • 08.10.2018, 08:32
  • Jolanta Wojczulis
Medalowy początek sezonu augustowskich karateków
Okazuje się, że Augustowski Klub Karate Kyokushin to kuźnia talentów. Jego wychowankowie bowiem co i raz przywożą z zawodów cenne kruszce. Tym razem z X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży do lat 15, przywieźli sześć medali. Tym samym wzbogacili bardzo już okazałą kolekcję medalową klubu.

 

Jolanta Wojczulis

Turniej karate odbył się w sobotę, 29 września, w Sadownem koło Broku. Na zawody pojechało siedmiu reprezentantów naszego miasta wraz ze swoim trenerem Waldemarem Matyką. Wśród karateków byli: Kamila Ignatowska, Szymon Zawadzki, Szymon Służała, Igor Leszczyński, Patryk Ignatowski, Michał Ostapowicz oraz Szymon Milanowski. Nasi karatecy spisali się bardzo dobrze na siedmiu startujących zdobyli bowiem sześć medali w tym dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy.
-Niestety Szymon Milanowski miał pecha w losowaniu, w pierwszej walce eliminacyjnej trafił na zwycięzcę jego kategorii –mówi Waldemar Matyka.
-Jestem dumny ze wszystkich moich podopiecznych i cieszę się, że tak dobrze zaczęliśmy początek turniejowego sezonu.

Gratulujemy naszym młodym karatekom i życzymy im kolejnych takich udanych turniejów w rozpoczętym sezonie.


Sukcesy zawodników z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin z X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży do lat 15:

Złote medale:
Szymon Zawadzki w kat. do 32 kg, rocznik 2007/2008
Szymon Służała w kat. do 45 kg, rocznik 2007/2008


Srebrne Medale:
Igor Leszczyński w kat. do 32 kg, rocznik 2007/2008
Patryk Ignatowski w kat. do 60 kg, rocznik 2007/2008
Michał Ostapowicz w kat. do 40 kg, rocznik 2007/2008


Brązowy medal:
Kamila Ignatowska w kat. do 50 kg, rocznik 2004/2005

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe