Nowi lekarze na Hożej  

  • 9.02.2018, 07:06
  • Jolanta Wojczulis
Nowi lekarze na Hożej
O kolejne udogodnienie dla swoich pacjentów zadbali właściciele Przychodni Rodzinnej na ulicy Hożej w Augustowie. Przychodnia ta wzbogaciła się o kolejnych lekarzy. Od niedawna pacjenci mogą zgłaszać się ze swoimi bolączkami do nowego lekarza rezydenta oraz chirurga. Poradnia ma teraz specjalistów pediatrii, chorób wewnętrznych, medyny rodzinnej, chirurgii i lekarza rezydenta.

Właściciele i pracownicy Przychodni Rodzinnej przy ulicy Hożej 2B nieustannie dbają o komfort pacjentów i wprowadzają dla nich nowe udogodnienia. Tym razem postanowili w swoje szeregi przyjąć kolejnych lekarzy. O zdrowie pacjentów przychodni na Hożej zadbają lekarz rezydent Karol Rybałtowski oraz chirurg Mariusz Pużyński.

-Doktor Mariusz Pużyński mimo swojej specjalności będzie przyjmował jako lekarz rodzinny. Będzie wykonywał też drobne zabiegi chirurgiczne. Nasi pacjenci unikną tym samym kolejek w poradni chirurgicznej. Dzięki nowej kadrze będziemy mogli rozszerzyć zakres usług o badania USG –zaznacza Agnieszka Cebelińska, Dyrektor Administracyjny Przychodni Rodzinnej Sp. z o.o. w Augustowie.

Przypomnijmy, że pacjenci przychodni mają już mnóstwo udogodnień, jak choćby fakt, że

od lat mają możliwość rejestracji wizyty na konkretną godzinę. Pacjent może wybrać dzień i godzinę wizyty. Jednak właściciele tej przychodni z myślą o swoich pacjentach kilka miesięcy temu wprowadzili kolejne udogodnienie. Przychodnia Rodzinna przy ul. Hożej jako pierwsza w naszym mieście uruchomiła elektroniczną rejestrację pacjentów przez internet.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kasia
Kasia 9.02.2018, 16:11
Bardzo chwalę sobie zapisy na wizytę online. Prosto, szybko dla mnie rewelacja.
pacjent
pacjent 9.02.2018, 11:56
Cud mniemany.

Pozostałe