Premiera nietypowego spektaklu

  • 19.09.2022, 12:32
  • Beata Perzanowska
Premiera nietypowego spektaklu
Augustów to nie tylko stolica wodna Suwalszczyzny, to także jak się okazuje miejsce atrakcyjne dla filmowców. "Damy czy Wieśniaczki. Edycja: Rolnicy z Podlasia", to właśnie ten program będzie realizowany na małej scenie Podlaskiego Teatru Współczesnego w ODK, Hoża 2a w Augustowie.

Zastanawiałeś się jak to jest być na planie filmowym czy telewizyjnym? Teraz masz niewątpliwą okazję poczuć te emocje i być częścią najlepszego programu telewizyjnego kręconego na Podlasiu. Na planie będziemy świadkami pokazów live uczestniczek programu a telewizja zapewnia poczęstunek i rewelacyjną zabawę! To wszystko będzie czekało na ciebie już 30 września o godzinie 19.00. Zabierz znajomych i wpadnij…

Brzmi super, prawda? Nie inaczej. Podlaski Teatr Współczesny właśnie w taki sposób zaprasza widzów na swoją pierwszą premierę. Spektakl teatralny pt. "Damy czy Wieśniaczki. Edycja: Rolnicy z Podlasia", będzie traktował o produkcji filmowej. Tematem spektaklu będzie realizacja planu filmowego finałowego odcinka programu telewizyjnego. Reżyser spektaklu Paweł Aksamit zapewnia, że to pierwsza taka konwencja teatralna w regionie. Spektakl poza swoją ciekawą formą porusza istotne tematy jakimi są relacje międzyludzkie.

Co w życiu współczesnego człowieka jest najistotniejsze? Samorealizacja czy relacje z drugą osobą? Czy da się pogodzić sukces zawodowy z życiem prywatnym opartym na szczerych relacjach? Ale to nie wszystko. Poza dylematami życia codziennego w spektaklu dotkniemy istotnego tematu jakim jest kontekst Podlasia. Czy mieszkańcy Podlasia faktycznie mają kompleksy wynikające z miejsca w którym się wychowali? Czy Podlasie odstaje od reszty kraju, czy jest to utarty mit. A gdyby to była prawda, że Podlasie jest specyficznym regionem Polski, to czy to coś złego? No i czy uda się tu zrealizować produkcję na warszawskim poziomie? Jeżeli jesteś ciekawy pracy na planie telewizyjnym, jeżeli chcesz poczuć energię produkcji filmowej i w końcu, jeśli chcesz porozmawiać o Podlasiu... Zapraszamy na premierę

Gramy 30 września 19.00

1, 2 października 19.00

Bilety: 25zł normalny i 20zł ulgowy
Rezerwacja miejsc telefonicznie pod numerem 880 250 912  lub przez stronę
www.podlaskiteatrwspolczesny.pl

Odbiór biletów i płatność przed spektaklem.

Podlaski Teatr Współczesny

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe