Druhowie niosą pomoc Ukrainie

  • 31.07.2022, 10:39
  • Beata Perzanowska
Druhowie niosą pomoc Ukrainie
W czwartek, 21 lipca druhowie z OSP Augustów -Lipowiec przekazali wóz ratowniczo-gaśniczy marki Jelcz jednostce w Berdyczowie na Ukrainie.

Samochód przyjechał do Augustowa i został podarowany na rzecz pomocy Ukrainie przez Jacka Grzywacza, Sołtysa Łochowic w Gminie Białe Błota. Strażacy z Augustowa doposażyli wóz w niezbędny sprzęt pożarniczy oraz armaturę strażacką. Samochód został zatankowany do pełna dzięki uprzejmości firmy INES, za co prezes jednostki OSP Augustów -Lipowiec Zbysław Kurczyński serdecznie dziękuje. Prezes składa także serdeczne podziękowania druhowi Marcinowi Obałkowi oraz wszystkim zaangażowanym druhnom i druhom.

Działania augustowskich druhów można śledzić min na profilu fb:

TraktoriadaTeam, UkrainskieSloneczniki oraz na stronie www.traktoriada.org. Wóz strażacki został przekazany w ramach szesnastego konwoju humanitarnego organizowanego przez Stowarzyszenie Czysty Świat i zespół Trakoriada -Ursusem dookoła świata oraz strażaków dobrej woli.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe