Miejska karuzela kadrowa PREMIUM

  • 18.07.2022, 15:03
  • Bartosz Lipiński
Sytuacja Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie jest bezprecedensowa. Przez szereg lat jednostką z powodzeniem kierował jeden dyrektor, Andrzej Zarzecki, jeszcze wcześniej przez bardzo długi okres Maciej Krzywiński (MOSiR). W obecnej kadencji liczba osób pełniących obowiązki dyrektora CSiR może przysparzać o zawrót głowy. Brak stabilizacji nie może skutkować niczym dobrym.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (4)

tomasz_wasilewski
Polityka kadrowa burmistrza na chybił trafił 24.07.2022, 17:25
Polityka kadrowa prowadzona przez burmistrza Karolczuka, zmaterializowana w bezprecedensowej na skalę Polski rotacji dyrektorów CSiR, świadczy o braku kompetencji zarządczych i ułomnej komunikacji interpersonalnej włodarza. Nieodpowiedzialne zachowanie burmistrza Karolczuka względem doboru kadry zarządczej CSiR, można przyrównać do zarządzania priorytetowymi zasobami ludzkimi na zasadzie tzw. chybił trafił. Jaki będzie koniec tego niefrasobliwego działania burmistrza? Rzeczywistość może brutalnie zweryfikować dyletanctwo.
tomasz_wasilewski
Wyczarują dyrektora CSiR na służbowych fb? 24.07.2022, 20:06
Jaka polityka kadrowa? Szukanie przez pracodawcę fachowców mniej kompetentnych od niego samego to nie jest żadna polityka kadrowa tylko jej upośledzona karykatura. Na pewno trudno jest ichniomiastowym chłopcom pijarowcom znaleźć specjalistów o kompetencjach niższych od dwóch fejsbukowych cudaków z ratusza, których codziennie widzą przeglądając się w lustrach.
tomasz_wasilewski
Błazen 24.07.2022, 14:04
Andrzej Zarzecki potrafił współpracować z wieloma burmistrzami. Nie zawsze było "kolorowo", ale udawało się wypracować wspólne stanowisko z burmistrzami: L.S. Cieślik, K. Kożuchowski, W. Walulik. Ekipa obecnie dzierżąca władzę w Augustowie, "naprawiła" funkcjonowanie CSiR w Augustowie w sposób podobny do "poprawienia" funkcjonowania stadniny koni w Janowie. Panowie Karolczuk i Chodkiewicz na zasadzie przysłowia - zamienił stryjek siekierkę na kijek - brną w otchłań swojego dyletanctwa oraz całkowitego braku kompetencji interpersonalnych i zarządczych. Te zaściankowe przygł.py nie tolerują ludzi myślących nie po linii drużyny spod znaku NM, a samodzielnie myślenie podwładnych traktują jak atak na ich raczej marne umiejętności zarządcze. Natomiast ichniomiastowi towarzysze kabotyni bardzo cenią u swoich podwładnych serwilizm i klakierowanie w każdej możliwej postaci.
puk
puk 18.07.2022, 23:00
To, co Andrzej Zarzecki mówi o ekipie rządzącej miastem, świadczy nie tylko o wyjątkowej złośliwości tejże, ale także o jej rażącej niekompetencji.
Ale to już wiemy od dawna.

Pozostałe