Plemię ponownie na deskach Iskry

  • 01.07.2022, 12:16
  • Beata Perzanowska
Plemię ponownie na deskach Iskry
Spektakl Augustowskiego Teatru Tańca pod tytułem „Plemię” zyskał ogromną przychylność augustowskiej publiczności. W związku z tym niedługo, bo 11 lipca, o godz. 19.00 ponownie będziemy mieli możliwość obejrzenia tego przedstawienia. Trwa już sprzedaż biletów.

Augustowski Teatr Tańca, z Kathariną Kochanowską na czele, niedawno miał premierę nowego spektaklu. „Plemię”, bo o nim mowa, było wystawiane już kilku krotnie w augustowskim Kinie Iskra. Obejrzało je ponad tysiąc widzów. Przedstawienie przyjęto z wielkim entuzjazmem. Wszystkie spektakle publiczność nagradzała gromkimi brawami i owacjami na stojącą. Sala kinowa pękała w szwach.

Przypomnijmy, że „Plemię” to nie tylko taniec i muzyka, ale też mądre przesłanie dla każdego. Opowiada o najwyższych życiowych wartościach, o pielęgnowaniu wspólnoty, relacji międzyludzkich i trudach życia codziennego. Choreografię do tego spektaklu przygotowała Katharina Kochanowska, która w zgrabny sposób połączyła taniec współczesny z akrobatyką i elementami baletu. Na scenie występuje 49 tancerzy, dzieci i dorosłych. Tym, którym nie udało się obejrzeć tego spektaklu, gorąco go polecamy.

-To wspaniałe i bardzo mądre taneczne widowisko -mówili nam po spektaklu widzowie. -Do tego zachwycające układy taneczne i etniczna muzyka. Polecamy każdemu obejrzenie tego spektaklu. Emocje, jakie wywołuje, są niesamowite.

Niebawem nadarzy się okazja do ponownego zobaczenia tego widowiska. W poniedziałek, 11 lipca, o godz. 19.00 w Kinie Iskra odbędzie się jedno przedstawienie. Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie na numer 885 558 505. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 45 zł, a dla dzieci do 10 roku życia 30 zł. Zachęcamy do kupowania biletów, bo miejsc ubywa w dużym tempie. „Plemię” będzie można obejrzeć na jesieni w Piszu, Grajewie i Suwałkach.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe