Grażyna Plebanek spotka się z czytelnikami w Augustowie!

start 21.05.2019 18:00

Augustowskie Placówki Kultury

koniec 21.05.2019 21:00

Lokalizacja: Augustów, Rynek Zygmunta Augusta 9

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 21 maja o godz. 18:00 do Miejskiego Domu Kultury na kolejne spotkanie z cyklu Lektura Obowiązkowa. Tym razem, z pasjonatami literatury spotka się Grażyna Plebanek – jedna z najchętniej czytanych polskich pisarek Felietonistka, autorka bestsellerowych powieści i opowiadań oraz sztuk teatralnych; publikuje w języku polskim, angielskim, holenderskim, francuskim. Warszawianka. Od 2005 roku mieszka w Brukseli. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała jako dziennikarka dla Agencji Reutera i „Gazety Wyborczej". Felietonistka „Polityki", „Wysokich Obcasów Extra" i magazynu „Trendy", publikuje też m.in. w „Wysokich Obcasach", „Lampie", „Newsweeku", „Elle" i „Pograniczach". Autorka książek „Pudełko ze szpilkami”, „Dziewczyny z Portofino”, „Przystupa”, „Nielegalne związki”, „Córki rozbójniczki”, „Bokserka” i „Pani Furia”.

Z pisarką porozmawia Marta Jackiewicz. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Grażyny Plebanek i uzyskania dedykacji, o co zatroszczy się stoisko książkowe księgarni BookBook.

Serdecznie zapraszamy.

APK

Cena biletu: 8 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.