W najbliższą sobotę (12 marca) augustowscy siatkarze rozegrają jeden z ostatnich w tym sezonie meczów w 2. Lidze, w którym przeciwnikiem będzie KS Camper Wyszków - drużyna znajdująca się o dwa miejsca wyżej w ligowej tabeli. Rozgrywki drugoligowe zmierzają ku końcowi, a sytuacja w tabeli zmusza drużyny do walki o każdy punkt, seta; każda pojedyncza akcja ma znaczenie. Dlatego też zapraszamy na trybuny hali na "Konopce" i zachęcamy do wsparcia drużyny dopingiem.
Beata Perzanowska
11.03.2022 14:23
Autor: Archiwum PP
Siatkarze zapraszają na trybuny hali na "Konopce" i zachęcają do wsparcia drużyny dopingiem.
Jak zwykle, oprócz emocji sportowych nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Konkursów z nagrodami, losowania gadżetów klubowych, a dla najmłodszych dmuchanego placu zabaw.
Początek spotkania o godzinie 18:00.
Napisz komentarz
Komentarze
rbhrhr
12.03.2022 18:24
Nie macie gdzie grać? Skoro nawalanie w bębny i zakłocanie prawa do spokoju mieszkańcom dzielnicy jest niezbędne do meczu to grajcie sobie gdzieś indziej. Co za czubek pozwala na używanie bębnów w dzielnicy mieszkaniowej. Czy mieszkańcy nie mają prawa do wypoczynku w weekendy?
Napisz komentarz
Komentarze