Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 9 listopada 2025 09:11
Reklama
Reklama

Wręczono "Medale za zasługi dla miasta Augustowa"

Podziel się
Oceń

W niedzielne popołudnie (05.09.) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Augustowie odbyła się uroczystość przekazania "Medali za zasługi dla miasta Augustowa". Otrzymali je Polikarp Augustyniak, OSP Augustów -Lipowiec, Katarzyna Andruszewicz -Słomska oraz Janusz Michałowski i Izabella Cywińska.
Wręczono "Medale za zasługi dla miasta Augustowa"

Uroczystości rozpoczęły się od koncertu uczniów Szkoły Muzycznej w Augustowie. Zebrani usłyszeli występ Klary Nazarowskiej, Mikołaja Michniewicza i  Kacpra Bochenka.  Młodym muzykom akompaniował Grzegorz Sobczak. Potem przyszedł czas na wręczanie medali. W związku z tym, że w ubiegłym roku epidemia pokrzyżowała plany wręczania ubiegłorocznych wyróżnień ich przekazanie odbyło się właśnie dziś. I tak "Medal za zasługi dla miasta Augustowa" za rok 2020 został przekazany augustowskiemu cukiernikowi Polikarpowi Augustyniakowi, którego Augustowskie Jagodzianki znane są w całym kraju. Kolejne ubiegłoroczne wyróżnienie zostało też nadane Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów -Lipowiec. W tym roku konwent medalu przyznał go Katarzynie Andruszewicz -Słomskiej, lekarz medycyny, przedstawicielce lekarzy i służb medycznych, którzy mimo zagrożenia własnego bezpieczeństwa walczyli z epidemią koronawirusa. Medale zostały też przyznane Januszowi Michałowskiemu, aktorowi teatralnemu i filmowemu pochodzącemu z Augustowa i jego żonie Izabelli Cywińskiej. Medal Januszowi Michałowskiemu i Izabelli Cywińskiej zostanie przekazany w innym terminie.  

Odznaczenia uroczyście wręczała Alicja Dobrowolska, przewodnicząca rady miejskiej, radna miejska Magdalena Śleszyńska wraz z Mirosławem Karolczukiem,  burmistrzem miasta Augustowa. 

Na zakończenie uroczystości wystąpił Krzysztof Drzemicki, wicedyrektor augustowskiej szkoły muzycznej wraz z Grzegorzem Sobczakiem. 

Więcej na ten temat będzie można przeczytać w wydaniu papierowym tygodnika "Przegląd Powiatowy" w Augustowie, który ukaże się w czwartek, 9 września.  



Napisz komentarz

Komentarze

Błazen 07.09.2021 12:41
Jest sztuczna mgła, więc można zrobić sztuczny tłum. Na tej "uroczystości" było chyba więcej aparatczyków nm, niż zasłużonych dla Augustowa, którym wręczano medale. Infantylny PR działaczy NM z wplecionymi elementami tragikomedii, dramatu i groteski. "Cudnie" i cudacznie!

Coco Chanel 07.09.2021 10:09
Cały Augustów czeka na prêt-à-porter sygnowane nazwiskiem Pani Radnej.

Buraków nie sieją 06.09.2021 13:05
Brak ogłady i swoiste buractwo nie tylko w mowie, ale także w ubiorze, to znak rozpoznawczy Naszego Miasta. Taka karma

I skromnie i ładnie 06.09.2021 12:32
Radna istotnie zadała szyku. Szał jest

lolo 06.09.2021 09:13
Każdy czas jest dobry na ocieplenie wizerunku, ale tego już się nie przypudruje

ooloo 06.09.2021 01:42
Nuuu mordy.

jestem zdumiona 05.09.2021 20:00
Z tak szacownych "ręców" żadnego medalu bym nie przyjął. Sory, ale co robiły tam Oneta, Raczkowska i Śleszyńska?? Uświetniały?? Gdyby te medale były w kategorii "największe chamstwo, prymitywizm i hypokryzja" to bym jeszcze rozumiał, a tak to nie rozumiem.

Groteska 05.09.2021 21:58
Też tak pomyślałam, że z takich rąk żadnego medalu, ani żadnej nagrody bym nie odebrała, ci ludzie przewrócili moje życie do góry nogami !

słabo 05.09.2021 19:04
Dziwaczny termin...jakoś tak mało uroczyście,

Kreatorka mody 05.09.2021 17:28
Pani Sleszynska jak zawsze elegancko ubrana

Uakari szkarłatny 05.09.2021 21:14
W ogóle "piękna"

Bezguście 06.09.2021 21:24
Typowa babka

Babochlop 05.09.2021 21:39
Wyjątkowo modnie ????

Gucci 05.09.2021 22:11
O matulu. To ważna uroczystość czy targowisko miejskie? Ani figury, ani fryzury, ani kreacji i zero gracji.

Faszyn from Raszyn 06.09.2021 09:18
Nie spodziewali się że DP będzie i zrobi tak obszerną fotorelację ... hahaha

Dior 06.09.2021 10:33
o jeju... a ja mam nadzieję że liczy się praca a nie odpicowanie się i nic nie robienie. te czasy już minęły i czas tych osób które tylko się stroić potrafiły

elegancja 06.09.2021 12:43
Zgadzam się, że liczy się praca a nie odpicowanie. Na co dzień. Ale liczy się też zasada stosowności, która mówi, że ubieramy się stosownie do sytuacji. Inaczej w pracy, inaczej na ważnej uroczystości.

Dior 06.09.2021 13:00
OK. masz rację

Fago 06.09.2021 11:18
Wdzięk, styl, szarm, szyk.

pochmurnie

Temperatura: 5°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Do dzieła niegospodarny burmistrzu Mirosławie Karolczuku!Treść komentarza: Wydaje mi się, iż mieszkańców i nie tylko mieszkańców Augustowa bardziej interesuje sprawa związana ze znacznym poślizgiem w oddaniu do użytkowania hali sportowej, niż przyczyna rezygnacji z pracy, bądź zwolnienia urzędniczki z miejskiego magistratu. Natomiast burmistrzowi Karolczukowi raczej powinno zależeć, żeby w sposób rzetelny i transparentny powiadomić opinię publiczną, jak kilkumiesięczne przekroczenie terminu realizacji inwestycji finansowanej ze środków publicznych ma się do zapisów umownych, żeby przy okazji nie narażać na nieprzyjemności do niedawna bezpośrednio podległego mu pracownika w kierowanym przez burmistrza Karolczuka urzędzie miejskim w Augustowie. Co do zasady kary za niespełnienie warunków umownych kończą się znacznymi karami finansowymi dla wykonawcy, jako odszkodowanie na rzecz inwestora za niespełnienie tychże warunków umownych.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 23:20Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: Lichwiarz, sutener, kibol i upadły "szeryf" to powinowaty mentalnie gangTreść komentarza: Zbigniew Ziobro ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości u przyjaciela Putina w swoim stylu cynicznie gra na ludzkich emocjach próbując odgrywać trybuna ludowego w obronie osób chorych na raka. Gdzie żeś był tchórzu, makiawelistyczny obłudniku, mendo społeczna, gdy czołgałeś, poniewierałeś i niszczyłeś ludzi, którzy nie poddawali się twojej dyktaturze niesprawiedliwości i niezłomnie stanęli przeciw niszczeniu trójpodziałowi władzy zachowując kręgosłup moralny do końca pisowskich nierządów?Data dodania komentarza: 8.11.2025, 22:11Źródło komentarza: Prąd tańszy o 66 procentAutor komentarza: misioTreść komentarza: Kierownik wydziału w urzędzie jest uważany za osobę publiczną, więc można żądać podania powodu zwolnienia, gdyż jest to informacja publiczna. Można zapytanie do urzędu (burmistrz) z adresu mail (anonimowo, bez podawania danych) i urzędnik ma obowiązek odpowiedzieć w terminie 14 dni roboczych. Na brak odpowiedzi i lub odmowę można złożyć skargę na burmistrza do rady miejskiej. Ew. Skargę na bezczynność lub odmowę udostępnienia informacji publicznej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (WSA) w Białymstoku.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 21:49Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: Nie ulepisz złotego pierścionka z kociego gównaTreść komentarza: Niestety, ale folwarcznikom pańszyźnianym spod znaku Nasze Miasto-PiS skrajnie jest nie po drodze z działalnością samorządową na rzecz lokalnej społeczności i realnego rozwoju miasta, które to zadania samorządu terytorialnego przede wszystkim ułomnie postrzegają przez pryzmat rozwoju własnych byznesów i kurczowego utrzymania się przy władzy. Zresztą nie dziwi mnie wcale ich populistyczno-picersko-pozerska rozedrgana działalność w samorządzie - po prostu: z piasku bata nie ukręcisz.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 20:15Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: Wkurzony na maksaTreść komentarza: Do pani radnej, specjalistki od sprawiedliwości społecznej: Jak przekroczę prędkość to dlaczego sąsiad połowy mandatu nie płaci skoro ma samochód? Mamy 21 wiek. Niech każde gospodarstwo domowe ma worek z kodem kreskowym. Zgodnie z deklaracją placisz za 3 osoby to dostajesz 3 worki do zapełnienia. Kombinujesz, mieszka u ciebie 5 osób na lewo, a płacisz za jedną to dostajesz jeden worek. Masz za dużo smieci? To je żryj. Proste jak drut. Zainwestować w fotopułapki i robić łapanki wyrzucających do lasu. Naprawdę jest wiele możliwości, a wybrano najgłupszą.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 18:58Źródło komentarza: Necko wygrywa po tie-breaku! Emocje w Augustowie znowu sięgały zenituAutor komentarza: Rozwolnienie w UMTreść komentarza: No właśnie chyba karma wróciła tyle że do pani kierownik 😉 A że plotki, no cóż, skoro urząd informuje, że nie informuje to i powstają plotki. Chociaż trochę rozrywki w tym smutnym jak p... mieścieData dodania komentarza: 8.11.2025, 18:47Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: 26 zetaTreść komentarza: Zobaczyłem na FB profil Augustów TV i tam pani radna (nie wiem jak się nazywa, 6 zeta na nią mówią) tłumaczy, że teraz bedzie sprawiedliwość w płaceniu za smiecie. "Augustowscy radni zdecydowali, że od przyszłego roku wszyscy mieszkańcy - zarówno ci z domów jednorodzinnych, jak i bloków - będą płacić za śmieci w zależności od zużycia wody. Rozwiązanie to od kilku miesięcy obowiązuje w budynkach wielorodzinnych". Czy Wy to rozumiecie? Jak ktoś wynajmował pokoje dla 5 osób to mu zużycie się nie zmieni. Zużywał 30m3 i nadal będzie zużywał. Ja kąpię się codziennie i zużywam sporo wody i to oznacza, że będę dużo smiecił? Co z domami, gdzie podlewają ogrody? Czy ktiś tam do reszty pojęcie stracił? To Pani radna nie wie, że worki mogą miec kody kreskowe jak na papierosach i każdy worek może być rejestrowany? Ile worków taka płatność. Co ma woda do ilości śmieci? Może trzeba powołać komitet ds. odwołania RM?Data dodania komentarza: 8.11.2025, 18:37Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: KukunamuniuTreść komentarza: Nie chcem żadnych kładek, nie chcem żadnych kolejek. Ja chcem trawaje i metro.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 18:26Źródło komentarza: Riposta Tadeusza Jaworskiego. Znany społecznik krytycznie o działaniach władz (Video)Autor komentarza: KonopielkaTreść komentarza: Środa od 17:00 do 21:00 wrzaski i non stop łomot bębnami: bum bum bum bum bum bum .... Non stop przez kilka godzin. Siedzisz w domu, chcesz obejrzeć fakty, robisz tv coraz głośniej, a w tle... bym... bum... bum... Dziś sobota. Po tygodniu pracy większość chce spokoju, a tu bum... bummmm... buuummmmm. Czy wy w tmy urzędzie miasta i SP4 jesteście zdrowi, że ludziom to robicie? To nie jest godzina lub dwie, a kilka godzin. Już obecność szkoły, wrzaski, dzwoni przez cały dzień powinny wystarczyć. Zróbcie halę z dala od mieszkań. Ludzie chcą miec spokój, a nie wieczne nakurw..... w bębny. Mało tego. Dziś jakiś mlon z Suwałk zastawił bramę wjazdową. Akurat wyszedłem śmiecie wyrzucić. Czy mogę tak stać, bo na mecz przyjechałem i nie ma gdzie zaparkować? Odpowiedziałem: dziś panu zezwalam, bo nigdze nie jadę, ale następnym razem jak będzie zastawiony wjazd to dzwonięm na Policję. Panie Burmistrzu i pozostali vice oraz Nasze Miasto: jesteście naszymi najgorszymi wrogami. Urny wam to niedługo powiedząData dodania komentarza: 8.11.2025, 18:20Źródło komentarza: Necko wygrywa po tie-breaku! Emocje w Augustowie znowu sięgały zenituAutor komentarza: Ratuszowe gamonie po dekadzie rządów obudzili się ze "snu nocy letniej": nie tylko burzą i inwestują w swoje byznesyTreść komentarza: Mieszkańcy Augustowa!!! Nastąpił Przewrót Kopernikański, czyli wreszcie oświeciło naszomiastowych ratuszowych picerów, pozerów i festyniarzy po blisko dekadzie gazetkowo-fejsbukowych rządów. Naszomiastowcy zauważyli, że poza ulicą Rybacką są miejsca, gdzie należy rewitalizować i modernizować infrastrukturę wspierającą turystykę w Augustowie. UWAGA!!! Będą wreszcie komunalne inwestycje na plaży Budowlani i na Dąbku! Dotarło do ratuszowych gamoni, iż swawolne wydawanie milionów złotych z publicznych pieniędzy, w tym na monumentalny ratusz, niegospodarne tworzenie kumoterskich etatów w miejskich jednostkach organizacyjnych, picero-pozerskie podrygiwanie w przestrzeni publicznej itp., nie zawrócą Augustowa z naszomiastowej równi pochyłej ćwiczonej przez ostatnie lata przez ww. demiurgów tzw. malowania trawy, permanentnego dyletanctwa i populistycznego bełkotu otumaniąjacego znaczna część mieszkańców Augustowa niedporną na jałową mowę trawę, opowieści z mchu i paproci, obiecanki-cacanki i tym podobne przysłowiowe gruszki na wierzbie.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 18:14Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: A mnie to dziwi, że jak za poprzednich kadencji w samorządzie różni ludzie byli zwalniani, lub sami rezygnowali z pracy to nikt z państwa radnych tak nie drążył tematu... A tu nagle na łamach gazety lokalnej "wielka sprawa", zapytania, wyjaśnienia, na najbliższej sesji pewnie 4 godzinna debata na ten temat się odbędzie to się wszystkim rozjaśni.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 16:19Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: Folwarczne zarządzanie insrybutorowo-jablonkowego towarzystwa wzajemnej adoracjiTreść komentarza: Szkoda, że miasto ro-ZWIJA SIĘ tylko w gazetce pod redakcją burmistrza Karolczuka, natomiast w realu jest szybkie wyludnianie się Augustowa. Proszę spojrzeć na liczbę pustych lokali do wynajęcia oraz mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym, na których kupno lub wynajem od wielu miesięcy nie ma chętnych. Picowaniem, pozerowaniem, festyniarstwem i monumentalno-megalomńaskim ratuszem nie zapobiegnie się zapaści Augustowa, a tym bardziej nie spowoduje się skierowania miasta na ścieżkę rozwoju.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 12:19Źródło komentarza: Riposta Tadeusza Jaworskiego. Znany społecznik krytycznie o działaniach władz (Video)Autor komentarza: Pańszczyźniany folwark insrybutorowo-jablonkowej ekipy, czyli mierny, bierny, byle wierny i kto nie z Mieciem, tego zmieciemTreść komentarza: Od dawna wiadomo, że naszomiastowe obszczymurki szkodnikują wedle swoich folwarcznych zasad, czyli: "kto nie z Mieciem tego zmieciem" i "mierny, bierny bylewierny". Towarzystwo wzajemnej adoracji spod znaku Nasze Miasto-PiS sprowadziło nie tylko Spartę do rozkladu, ale chyba już całe miasto pod ich rozedrganymi, krótkowzrocznymi, kumoterskimi rządami zmierza w kierunku zadupia i zaścianka zarządzanego na wzór pańszczyźnianego folwarku.Data dodania komentarza: 8.11.2025, 11:37Źródło komentarza: Klub walczy o punkty i spokój po burzliwym początku sezonuAutor komentarza: wwwTreść komentarza: Jedno się tej ekipie udało - zniszczyć rynek Zygmunta Augusta. wyprowadzili co się da , teraz to jest tylko parkin dla taksówkarzy i samochodów osobowych. gratuluję sukcesu !!!Data dodania komentarza: 8.11.2025, 11:29Źródło komentarza: Riposta Tadeusza Jaworskiego. Znany społecznik krytycznie o działaniach władz (Video)Autor komentarza: Prawdziwy kibicTreść komentarza: Kibic ? Jak ktoś jest kibicem to wspiera swój klub. Kim ty jesteś świadczy twój komentarzData dodania komentarza: 7.11.2025, 22:51Źródło komentarza: Klub walczy o punkty i spokój po burzliwym początku sezonuAutor komentarza: Tadeusz JaworskiTreść komentarza: Ciekawe stwierdzenie "zgodnie z polityką informacyjną urzędu" nie udzielimy żadnej informacji. A ponoć Augustów to jego mieszkańcyData dodania komentarza: 7.11.2025, 18:52Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: Mieszkaniec.Treść komentarza: Oj dzieję się dzieje w tym Augustowie,jak kiedyś w Nowince gdy rządziła Dorota W . i pomagał albo doradzał jej Jedliński a raczej myślał że jej doradza .ha ha ha ha .Data dodania komentarza: 7.11.2025, 17:07Źródło komentarza: Nagła zmiana w urzędzie miasta. Pytania o przyczynyAutor komentarza: oolooTreść komentarza: A może status "świadka koronnego" profilaktycznie?..Data dodania komentarza: 7.11.2025, 16:53Źródło komentarza: Burmistrz nie komentuje nagłego odejścia ważnej kierowniczki urzędu miejskiegoAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Tadeusza i Tuska🫣😂🤡. Skąd my to znamy?..Data dodania komentarza: 7.11.2025, 15:50Źródło komentarza: Riposta Tadeusza Jaworskiego. Znany społecznik krytycznie o działaniach władz (Video)Autor komentarza: oolooTreść komentarza: Podobno Żak Express ma wyczarterować wszystkie autobusy do BudaPiStu. 😂🤣😁😉..Data dodania komentarza: 7.11.2025, 15:48Źródło komentarza: Riposta Tadeusza Jaworskiego. Znany społecznik krytycznie o działaniach władz (Video)
Reklama