Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:56
Reklama

Marian Dyczewski apeluje o rezygnację Alicji Dobrowolskiej (video)

Podziel się
Oceń

Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski dokonał subiektywnej oceny sytuacji polityczno-gospodarczej miasta i zaapelował do przewodniczącej rady miejskiej w Augustowie Alicji Dobrowolskiej o rezygnację z funkcji.
Marian Dyczewski apeluje o rezygnację Alicji Dobrowolskiej (video)
Prezes TMZA Marian Dyczewski

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Napisz komentarz

Komentarze

Nic nie widać 13.10.2020 15:57
Filip Chodkiewicz w radio lokalnym: budujemy mnóstwo mieszkań, wszędzie stoją żurawie, budujemy mnóstwo mieszkań w tym jeden blok buduje miasto. To resztę kto buduje skoro Chodkiewicz mówi "budujemy"? Znaczy ten MIŚ jest na miarę naszych oczekiwań.... Miasto zmienia się w oczach, tylko czyich?

Niestrawny s. 13.10.2020 18:31
Nie czytam i nie oglądam jego w roli głównej.

Konik_polny 13.10.2020 08:49
Obudź się Panie Dyczewski! którzy radni nie znają się na gospodarce, ekonomii, zarządzaniu? Dobkowski, Zawadzki czy Bielawska? Ich biznesy kwitną i są chlubą Augustowa, dzięki ich wiedzy i pracy (a podatki jakie wpłacają do kasy miasta są bardzo duże) w przeciwieństwie do biznesu Pana .Także odpuść Pan sobie te przytyki, bo świadczą tylko o Pana bezradności w dziedzinie gospodarki i zarządzania firmą.

Wystarczy zajrzeć so oświadczeń majątkowych 13.10.2020 10:44
No to koniku_polny sprawdzam. Pani Bielawska zarobiła w 2019 roku aż 7.100 zł, niecałe 600 zł miesięcznie. Geniusz biznesu. Kiedyś w oświadczeniu pisała, że jest na zasiłku dla bezrobotnych. To i tak postęp. Firma Inees od 2011 roku albo nie publikuje sprawozdań w KRS albo pokazuje mały zysk rzędu 40.000 zł rocznie albo stratę rzędu -500.000 zł. Geniusz biznesu. A prywatnie ma budynki na sumę 24 mln zł, a kredyty na 20 mln zł. To raczej wygląda na krótką piłkę. Jedynie Zawadzki zarabia około 50.000 miesięcznie, więc wielkim tuzem finansowym też nie jest. To są ludzie, którzy nie umieją zarządzać miastem i Marian Dyczewski ma absolutną rację.

Stonka_ziemniaczana 13.10.2020 11:54
Zaimponowałeś mi... normalnie Geniusz analityczny. Toć to bankruty..... buhahahaha

Analityk 13.10.2020 13:11
No chyba, że ktoś wprowadza w błąd składając oświadczenie majątkowe......

Rachmistrz 13.10.2020 11:40
Postęp jest. Kiedyś Bielawska była na zasiłku, a teraz zarabia. 600 zł niby nie dużo, ale zawsze to lepiej niż zasiłek. Ale określanie jej chlubą augustowskiego biznesu to mała przesada. Od takiej sumy podatki wynoszą ZERO, zatem też szału nie ma.

Menager 13.10.2020 06:59
Zgadzam się z Panem że ktoś tutaj nie zna się na gospodarce i ekonomii… dlatego proszę przyjąć dobrą radę i poszukać kogoś kto się zna, do zarządzania Pana biznesem… bo Atva z roku na rok po***da coraz bardziej,,,,

do pracy dla miasta 13.10.2020 08:14
Jerzy zajmij się urzędem i Karolczukiem. Pijar to nie wszystko i Lipowiec to może być za mało by za 3 lata znów dostać się na urząd włodarza.

sum 11.10.2020 08:03
Jak trzeba być zeszmaconym społecznie? aby tkwić w tym z ironią na twarzy. Zapewne kobieta ma przesłanie polityczne aby to robić. Bez sensu!. Opozycja podobnie, wyszli by z tego gremium mieli by sumienie czyste i zachowali twarz. Zapewne jak wymieniono kasa. Niech bęcwały ustalają sami wszystko.Dziwni ludzi bez ambicji .

GG 12.10.2020 12:42
„Naprzód robią z człowieka szmatę, a potem nią powiewają” - tak o Broniewskim napisała Nałkowska.

Piotr Bucwinski 11.10.2020 00:35
Rychu, W opozycji do wszyskich On się nadaje

warto być przyzwoitym 10.10.2020 13:59
Pani Alicjo, tak naprawdę to mi pani w pewien sposób szkoda. Pomimo całego tego pani zaplątania i niekompetencji, mam dla pani odrobinę sympatii. Dlatego szczerze radzę - proszę sobie darować i nie być twarzą tej złej i zakłamanej zmiany. Cwaniaki wystawili panią na pierwszą linię frontu, sami siedzą cicho, a pani z dziecięcym entuzjazmem robi z siebie durnia publicznie. Jak tak dalej pójdzie, pod koniec kadencji ludzie na ulicy będą się od pani odwracać lub spluwać pod nogi z pogardą.

Cyrkówka 10.10.2020 16:46
Nie żałuj. Niech dalej tak robi. Mnie się podoba ????

już wystarczy, naprawdę 10.10.2020 12:29
Pani Alicjo.....proszę się nie obrażać.....jeśli Pani zrezygnuje to szacunek mieszkańców będzie większy niż jeśli Pani zostanie na tym stanowisku. Warto to przemyśleć.

trzeba ze sceny zejść niepokonanym 10.10.2020 13:24
Pani Alicja obejmując tak zaszczytne a jednocześnie bardzo odpowiedzialne stanowisko, widocznie nie wyczuła "bluesa" że jest wpuszczana na minę . Nie wstyd wam ....?

Ala ma kota 10.10.2020 13:32
Nie. Niech siedzi. Przynajmniej wesoło. Kabaret na cały kraj i to za ? ????

nie raz ale może być ostatni 10.10.2020 10:19
Niestety. Pięknie powiedziane lecz to jak grochem o ścianę. Mamy dyktaturę w mieście i jak mieszkańcy się nie ogarną przy następnych wyborach zostaną asfaltowe odcinki dróg miejskich i kartoflisko wokoło. Miasto stoi w miejscu i tylko u Filipa, NM i banitach na fb rośnie i rozkwita.

Wytrzeszcz 10.10.2020 12:48
Można by o naszym ukochanym prawdomównym, szczerym, najuczciwszym i niezachłannym rzec, a właściwie zapytać.... Chory z urojenia?

Bizon 10.10.2020 00:53
Brakuje Pana Mariana w radzie. Panie Kleczkowski, trzeba bylo zaprosic na liste Pana Mariana, a nie pozniejszych banitow.

Violetta 09.10.2020 23:24
Ten rygoryzm w przestrzeganiu statutu nie wynika z umiłowania do prawa, tylko z chęci zamknięcia ust opozycji. Być może został odgórnie zasugerowany. Skoro wszystko jest ustalone i postanowione to po co dyskutować? Opozycję przegłosuje się i tak, więc nie ma potrzeby, żeby społeczeństwo usłyszało krytykę tak wspaniałej władzy. A z tym autorytetem przewodniczącej to pan przesadził, panie Dyczewski. Może chciał pan być miły, ale to i tak nie zostanie docenione. Żeby zbudować sobie autorytet, to trzeba być KIMŚ.

Banita 10.10.2020 17:39
Kasa,Kasa , Kasa.........od i cała tajemnica robienia z siebie pośmiewiska.

kabaret i wstyd 10.10.2020 19:02
Faktycznie a teraz dodatkowo to wszystko zdalnie. Więc lepiej być nie może.

BAU 11.10.2020 09:00
Dotyczy Holandii-tam za pracę zdalną-przysługuje dodatek w wysokości 2 Euro dziennie.Jest to zwrot za np papier toaletowy,ogrzewanie w domu(zalezy od termo budynku )i inne rzeczy jak herbatka i kawka.Do tego pracodawca musi wyposażyć pracownika w środki pracy jak komputer,drukarki internet itd.Sam pracodawca kierując na zdalna pracę-ponosi mniejsze koszty utrzymania pracownika jak jest w Augustowie-kto za to płaci ?

oj 09.10.2020 23:07
Jako mieszkaniec miasta chciałbym tylko wiedzieć, gdzie pan Chodakiewicz był zatrudniony za 50 kółeczek? Dziś pytanie, dziś odpowiedź. Pozdro dla pasażerów bmw.

Augustów Moje Miasto 10.10.2020 07:43
w swojej firmie tzn. oficjalnie juz firma zony...taki tam wałeczek

Dług 13.10.2020 18:35
O co chodzi z tymi pieniędzmi? Czy to legalne? Dlaczego, o ile to prawda, pan pracując na 2 stanowiskach i zarabiając niemałe pieniądze nie może honorowo spłacić długi? Zaznaczam, że pytania są do tego czy rzeczywiście to miało miejsce?.

Apel mieszkańców 09.10.2020 22:59
Jest Pan głosem wielu mieszkańców !!!

Alicja Dobrowolska 09.10.2020 22:45
Panie Marianie musi Pan zmienić informatorów bo wprowadzają Pana w błąd. pozdrawiam i życzę zdrowia, bo z moim zdrowiem dzięki Bogu jest bardzo dobrze.

magneto 09.10.2020 23:30
Odniosłam wrażenie, że pan Marian mówił o tym, co na e-sesji SAM widział i słyszał. Chyba do tego nie są potrzebni informatorzy, tylko wlasne oczy i uszy. Słaba obrona.

Mam wątpliwości 10.10.2020 07:28
Czy, aby na pewno????

Duże wątpliwości 10.10.2020 09:35
A zdrowie psychiczne brała pani pod uwagę?

czy aby na pewno? 10.10.2020 12:26
A psychiczne też dobrze?

Mieszkaniec 11.10.2020 20:43
Niepotrzebni są informatorzy wystarczy raz oglądnąć transmisję z posiedzenia Rady Miasta pod Pani przewodnictwem.

Wystarczy 09.10.2020 19:09
Myślę, że zdecydowana większość mieszkańców zgadza się z Panem.

Brawo 09.10.2020 19:07
Pan Marian jak zawsze trafia w punkt.

efe 09.10.2020 18:51
Ja bym chciał, żeby Pan szanował mienie publiczne i nie jeździł tym wielkim autem po ścieżce rowerowej nad kanałem. Społecznik i nie szanuje mienia? Wstyd!

UM 10.10.2020 07:30
Magda, daj spokój.

Mieszkaniec 09.10.2020 18:14
W zupełności się z Panem zgadzam. Chociaż szczerzę wątpię aby Pana apel trafił do świadomości tej osoby.

Git 09.10.2020 15:57
Marian ma talent, umie przemawiac.

Respect 11.10.2020 11:10
ale rozdrabnia się na drobne... przewodnicząca w Augustowie? powinien zażądać odwołania co najmniej marszałek Witek... Pan Marian ma taki posłuch że na pewno pani marszałek weźmie ten głos sobie do serca.....

nocnik murowany 11.10.2020 14:10
Pani Alicja jak teraz nie weźmie to za rok obudzi się z ręką w nocniku.

Dziennik 12.10.2020 07:24
Już siedział po uszy w........

Temperatura: 27°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 1 Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 2 Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 3 Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 4 Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 5 Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 6 Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 7 Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 8 Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 9 Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 10 Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 11 Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 12 Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 13 Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 14 Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 15 Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 16 Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 17 Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 18 Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 19 Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 20 Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 21 Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 22 Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 23 Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 5 z dnia 28 maja - strona 24 Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dziękujemy Treść komentarza: Obejrzyjcie ostatnią sesję. Pani Chrulska jest najlepszą radną powiatu tej kadencji. Pani Wiesławo jesteśmy z Panią. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Po co jest starostwo! Treść komentarza: Standardy więzienne... karać, zastraszyć, w garniturku... Co to jest za sposób pomocy? Jak się nie ma pojęcia o szkolnictwie to trzeba zrezygnować albo się douczyć. Na naukę za późno około 60 lat ale próbować warto. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Białoruskie standardy Autor komentarza: Remont spróchniałego molo vs rekreacyjna kładka nad Nettą z wieżami widokowymi Treść komentarza: Nad Neckiem są trzy miejskie kąpieliska, w tym dwa oddalone od siebie o około 300 m, natomiast nad jeziorem Sajno urząd miejski pod rządami trzech burmistrzów spod znaku Nasze Miasto-PiS, nie potrafi zorganizować nawet jednego kąpieliska z ratownikami wodnymi zapewniającymi stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego. Programy rządowe finansowane z KPO oferują szeroki strumień funduszy na finansowanie, między innymi tego typu inwestycji służących uatrakcyjnieniu terenów w Polsce północno-wschodniej. No, ale jeśli trzech lanserow z fejsbuka konceetowo zawala pozyskiwanie setek milionów złotych z Funduszy Norweskich i Szwajcarskich, to nie ma co się dziwić, że miasto wymianę spróchniałych desek na molo Radiowej Trójki, nota bene jednego z największych molo w Polsce, finansuje ze środków, znaczy się 60 mln złotych, które miały finansować przedsięwzięcie związane z budową kładki nad rzeką Nettą, która w kampanii burmistrza Karolczuka i Nasze Miasto-PiS, poza enigmatycznym hasłem "Teraz nasza rodzina ", była sztandarowym projektem mających podnieść Augustow z przysłowiowych kolan, niczym Andrzej Sebastian Duda sprawił w trakcie swojej żałosnej prezydentury, iż pisowskie aparatczyki realizowały program dojenia Polski i budżetów domowych polskich rodzin Funduszem NIEsprawiedliwości. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:25 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: Priorytety burmiszcza Karolczuka i gamoni spod znaku Nasze Miasto-PiS☝️💪🤡👺👹🚀🛰🛸🥸🫵💰💰💰💸🤑🤝👏🏚🏚🏚 Treść komentarza: Dzielnica Augustowa, jaką w świetle podziału administracyjnego jest Sajenek, z uwagi na bardzo dużą popularność tej okolicy w okresie letnim wśród mieszkańców Augustowa i przyjezdnych, powinna posiadać zorganizowane miejsca do wypoczynku i rekreacji nad polożonymi w tej okolicy akwenami, czyli co najmniej jedno kąpielisko i dwa miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli na jeziorze Sajno. Burmistrz Karolczuk, jako w świetle obowiązującego prawa instytucja odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na obszarach wodnych znajdujących się w granicach Augustowa, na pewno popełnił aktualną analizę zagrożeń obowiązującą w 2026 r., do której dokonania jest ustawowo zobowiązany w świetle art. 4 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, tym samym zapewnił wyposażenie tego obszaru w komunalne kąpielisko i wywiązał się z wymagań stricte wynikających z przywołanego powyżej aktu normatywnego, ściśle regulującego właściwości w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na obszarach wodnych, w tym przypadku obszarach wodnych znajdujących się w granicach administracyjnych miasta Augustów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:11 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: patologia ałgóstowska Treść komentarza: A gdzieś był jak żeś ,,rzondził" teraz krytykant numer jeden - patologia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:42 Źródło komentarza: Znany problem na ulicy Mostowej w Augustowie Autor komentarza: Art. 4 Ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych & art. 160 kk Treść komentarza: Sajenek jest w granicach Gminy Miasto Augustów, więc może burmiszcz Karolczuk zreflektuje się wreszcie i zamiast uporczywie drenować miejski budżet setkami tysięcy złotych etatami dwóch zastępców burmistrza Augustowa i statystami w miejskich jednostkach organizacyjnych, niezwłocznie zlikwiduje przynajmniej jeden etat zastępcy i zawnioskuje do RM o wyrażenie zgody na utworzenie kąpieliska przy dość dużej, w okresie letnim tłumnie obleganej plaży nad jeziorem Sajno w Sajenku, które funkcjonować będzie od połowy czerwca do końca sierpnia. Osobom korzystającym z obszarów wodnych znajdujących się w granicach danej gminy, ustawowo należy się zapewnienie bezpieczeństwa, w tym poprzez tworzenie kąpielisk i miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli, i nie ma żadnego głupkowatego tłumaczenia, że nie ma pieniędzy, skoro vena dopisuje, ale na uskutecznianie niegospodarnych działań, nota bene co roku dojmująco drenujących miejski budżet, setkami tysięcy złotych przepanymi na etatowe fanaberie, co do zasady mające swoje źródło w niegospodarności i kumoterskiej polityce kadrowej. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:04 Źródło komentarza: Dramat nad jeziorem Sajenko. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji Autor komentarza: Tak Treść komentarza: Kogo masz na myśli? Podaj chociaż imię. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:31 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Tadeusz Jaworski Treść komentarza: Pewnie , jak "wieszczy" z-ca Chodkiewicz, wszystko przez ten "nieudolny Zarząd Sparty a w szczególności Prezesa Sparty" odbywa się ten turniej. A swoją drogą ciekawe jakie "zasługi" ma w tym trener Warmi Grajewo i "wybitny" menedżer sportu , były piłkarz zatrudniony w CSiR Augustów? Data dodania komentarza: 20.06.2026, 19:06 Źródło komentarza: 32 drużyny i 600 zawodników. W Augustowie rozpoczyna się Sparta Cup 2026 Autor komentarza: Tadeusz Jaworski Treść komentarza: Chciało się komunikacyjnych bajpasów a nie spacerowego ciągu w Parku Uzdrowiskowym to się zaczyna. Ciekawe jak będzie to wyglądało jak powstaną hotele wielokondygnacyjne pomiędzy Hotelową a brzegiem Necka ? Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:54 Źródło komentarza: Kolizja w okolicach augustowskiego cmentarza Autor komentarza: Felek Treść komentarza: Mam nadzieję, że mieszkańcy przyjdą głosować i skończy się ta buta NM. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:07 Źródło komentarza: Spółdzielnia w cieniu ratusza. Dlaczego nie będzie dobrze, dopóki rządzą nią ludzie burmistrza Autor komentarza: leśny ludek Treść komentarza: Dziękuję za sugestię, ale niestety... nasi radni się nie łapią, bo strona skupia się tylko na radnych gmin (i tylko jeżeli pracują w podmiotach zależnych od tej gminy). A u nas jest tak, że radni miejscy masowo pracują w powiecie, a w zamian radni powiatowi pracują w mieście i tak oczywistego konfliktu interesów nie ma. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:43 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: jogurt Treść komentarza: Szymonie dopisuj tych gagatków na portalu "każdy musi gdzieś pracować peel". Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:17 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Skyr Treść komentarza: Ostatnio był nabór do ZUS. Dwie osoby, takie samo stanowisko. Rekrutacje przeszły dwie osoby, zatrudniono jedną. Byłego kierownika ze szpitala, bo do emerytury trzeba jakoś dociągnąć. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:15 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: www Treść komentarza: zamknąć ruch ns rynku Zygmunta Augusta- całkowicie , bo latem jest problem z przejazdem. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Znany problem na ulicy Mostowej w Augustowie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: A w Augustowie od dawna brak dofinansowań. Brawo urzędnicy od pozyskiwania środków! Brawo burmistrzowie! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 15:49 Źródło komentarza: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego wspierają zielone inwestycje w powiecie augustowskim Autor komentarza: Gienek Treść komentarza: Bo Kotarski chce na Burmistrza … nie będzie się wychylał, bo jeszcze go skrytykują 😂 Data dodania komentarza: 19.06.2026, 10:47 Źródło komentarza: Fatalna sytuacja demograficzna Augustowa Autor komentarza: Szymon Teżewski Treść komentarza: Mi starosta odpisał w odpowiedzi o zarobki i urlopy na wykonywanie mandatu radnych pracujących w powiecie, że... nie wie którzy pracownicy są radnymi. Po czym przegrał w WSA sprawę o bezczynność w odpowiedzi na wniosek o informację publiczną, ale radczyni prawna w imieniu starostwa odwołała się do NSA, wiec przyjdzie na odpowiedź jeszcze długo poczekać. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 20:31 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Kto nami rządzi... Kto ich wybrał.. Babcia i dziadek? i mamy zaścianek ? Treść komentarza: Ostatnia sesja pokazała mieszkańcom brak poziomu, kultury wypowiadajacych się niektórych osób. Brawa należą się Pani Chrulskiej, osobie merytorycznej, inteligentnej, która powiedziała prawdę Panu. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 16:55 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Mieszkanka Treść komentarza: Zajrzyjcie do administracji szpitala. Tam to się dzieje... Tyle nowych twarzy, tyle ludzi, którzy nie mają kompetencji, ale znają kogo trzeba. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 15:39 Źródło komentarza: Ciąg dalszy głośnej sprawy w powiecie augustowskim Autor komentarza: Augustów po dekadzie rządów à la gangu łolsena spod znaku Nasze Miasto-PiS Treść komentarza: Układ wzajemnej adoracji Nasze Miasto-PiS rządzi Augustowem od ponad dekady. Zarówno burmistrz Augustowa i radni miejscy popierający paralityczne działania trzech niewydarzonych burmiszczów nie wybierają sami. Jak widać mieszkańcom pasuje taki stan rzeczy, czyli brnięcia miasta w kierunku zadupia i zaścianka kresów wschodnich lub po prostu głosują jak bezwolna mentalnie gawiedź, wybierająca na swoich reprezentantów cynicznych kabotynów, kuglarzy i geszewciarzy, przed wyborami obiecujących gruszki na wierzbie naiwniakom otumanionym fetorem naszomiastowopisowskiego populizmu, natomiast po wyborach permanentnie uszczuplających budżety domowe mieszkańców wysokimi opłatami za ciepło, śmieci, wodę, ścieki i czynsze w lokalach komunalnych, a w urzędzie miejskim i podległych jednostkach organizacyjnych uskuteczniających kumoterszczyznę i drenowanie miejskiego budżetu milionami złotych przepalanych na etaty dla statystujących swojaków. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:56 Źródło komentarza: Fatalna sytuacja demograficzna Augustowa
Reklama