Elektrośmieci nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, porzucać w lesie ani w przydrożnych rowach. Grozi za to kara grzywny nawet do 5000 złotych!
Elektrośmieci można bezpłatnie oddać w punktach zbierania. A takim punktem jest w roku szkolnym 2019/2020 SP3 w Augustowie przy ul. Mickiewicza 1.
Każda osoba lub firma zainteresowana oddaniem zużytego sprzętu na rzecz szkoły przyczynia się do poprawy jakości naszego środowiska, ale również ma możliwość pozbycia się niepotrzebnych, zalegających sprzętów. Dodatkowo każdy przekazany sprzęt zaliczany jest na poczet zbiórki szkolnej.
Apelujemy więc do państwa, aby przejrzeć swoje domostwa: piwnice, strychy, garaże i oddać do trójki zalegający tam niepotrzebny sprzęt ZSEE.
Nauczycielki SP3: K.Wiszniewska i A Ziemińska
Napisz komentarz
Komentarze