Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 listopada 2025 15:05
Reklama
Reklama

Przebiegł dookoła Polskę

Podziel się
Oceń

Paweł Kuryło, augustowski biegacz z klubu J.W. Ślepsk, już po raz czwarty przebiegł dookoła Polskę. W sumie pokonał 3.000 km.
Przebiegł dookoła Polskę

Paweł Kuryło wybiegł w Święto Niepodległości, 11 listopada ze swojego domu w Prusce Wielkiej. Polskę przebiegał już po raz czwarty. Po raz czwarty też jego bieg był poświęcony trzeźwości. Hasłem wyprawy było „Trzeźwo dookoła Polski”. Augustowski biegacz nie ukrywa, że kiedyś miał problemy z alkoholem. Teraz, jak sam mówi, swoimi wyprawami chce pokazać innym, że na trzeźwo można zrobić wszystko.

Paweł Kuryło ciągnął za sobą specjalny wózek, w którym znajdował się niezbędny ekwipunek w postaci butów do biegania i ciepłych ubrań. Wózek służył mu też za dach nad głową. Znajdowało się bowiem w nim małe łóżko. Najpierw biegł wzdłuż wschodniej granicy na południe kraju, do Przemyśla.

-Od Przemyśla biegłem przez góry, które ciągnęły się przez około 1.000 km. Ten odcinek trasy, który zakończył się w Jeleniej Górze, był dla mnie najcięższy do pokonania. Pogoda w trakcie mojej wyprawy dopisywała. Dopiero ostatniego tygodnia biegu dokuczał mi mróz i śnieg -mówi Paweł Kuryło. -Dziennie biegłem po około 70 km, a czasami nawet więcej.

Paweł Kuryło mimo trudnych warunków, bo zimą biegnie się o wiele trudniej niż latem, bardzo dobrze wspomina całą wyprawę. Na swojej drodze spotykał życzliwych ludzi, którzy mu bardzo mocno kibicowali.

-Spotkałem naprawdę wspaniałych ludzi. Pomagali mi, przekazywali słowa otuchy. Rozmawiali ze mną. Robili sobie ze mną zdjęcia, nagrywali. Zdarzyło mi się, że zatrzymywali się obok mnie policjanci czy strażnicy graniczni. Pytali, czy wszystko dobrze i czy czegoś nie potrzebuję. Mówili, że trzymają kciuki za powodzenie mojej wyprawy. Naprawdę było to wspaniałe momenty mojego trudnego biegowego wyzwania -opowiada Paweł Kuryło.

Augustowski biegacz przebiegł też między innymi przez Gdańsk, Słupsk, Koszalin i niemal przed samą Wigilią, bo 22 grudnia wrócił do domu w Prusce Wielkiej, gdzie witała go cała rodzina.

-Z radością wróciłem do domu. Cieszyłem się, że udało mi się dobiec przed świętami i spędzić je z rodziną. Dziękuje bardzo Józefowi Wiśniewskiemu, właścicielowi stoczni jachtowej J.W Ślepsk w Augustowie, za pomocną dłoń i dobre słowo -podkreśla Paweł Kuryło.

Na razie Paweł Kuryło odpoczywa po wyczerpującym biegu, ale zapewne ponownie wyruszy na trasę.



Napisz komentarz

Komentarze

Pozytywnie zakręcony 15.01.2022 22:06
Gratuluję dla Pawła odwagi, hartu ducha, żelaznej kondycji i tytanowych stawów! Pozdrawiam wszystkich maniaków biegania i spacerowania!

BAU 13.01.2022 16:00
Tu też Cię nagrywali : Piotr Kuryło podrzuca psa pod bramę Azylu psiaków szukających domu Sonieczkowo https://www.youtube.com/watch?v=ZGmHoP10_Ys&ab_channel=PrzemekChmielewski Były opowieśći podczas biegu o tym haniebnym wyczynie? Sorry,smród sie ciągnie,zepsuł całość.

Czytaj Przemku zanim napiszesz 13.01.2022 17:07
Nie zauważyłeś że to inni ludzie? Ten nagrany to Piotr, bohater artykułu to Paweł.

BAU 13.01.2022 18:40
Przemki tak właśnie piszą-wpisz tę frazę : Piotr Kuryło porzucił swego psa.Wszędzie jest Piotr Kuryło.Nawet sam tłumaczy się dlaczego tak zrobił.nie tłumaczy,że to jego brat,że to nie on.Niech odkreci cały internet,wpisze wszędzie,że to jego brat,Paweł.Wtedy będzie Paweł,póki co jest Piotr Kuryło porzucił swego psa,ciężarną suczkę,w upale itd.Od Newseeka po RP,Fakt,tvn24,dziennik.pl,party.pl.pudelek.pl,biegologia.pl i dalej,szczecinska,pomorska,wrocławska itd.Odbiło sie to szerokim echem,i smród wraca-nieważne co zrobi czy czego dokonał,przekreslił to wszystko na co zapracował.Wstyd.

dooren 15.01.2022 13:35
Piotr porzucił, ale artykuł jest o Pawle. Tobi ktoś usiadł na głowę?

Aby sztuki się zgadzały 15.01.2022 15:18
Przemek nie da się przekonać. Nazwisko się zgadza trochę inne imię, ale trolowanie nie zaszkodzi przecież.

Trzeba ukamieniować? 13.01.2022 23:04
BAU, artykuł dotyczy Pawła, nie Piotra. Zostawienie psa pod schroniskiem nie jest chwalebnym czynem, ale nie powinno stygmatyzować się człowieka tak, jakby co najmniej dręczył lub zabił to zwierzę. Nie popieram takiego postępowania, ale trzeba mieć umiar w poniewieraniu "gościa", który z jakiegoś powodu zostawił psa pod schroniskiem. Sprawa była medialna i media pojechały po nim, jak po łysej kobyle. Tyle w temacie.

ludź 14.01.2022 15:35
Dobrze ze zostawił pod schroniskiem w godzinach pracy schroniska. A gdzie była obsługa? Powinien jak większość zostawić psa w lesie i nie byłoby sprawy. Hipokryzja

BAU 14.01.2022 18:26
Nie chcę typa grilować-chcę ten czyn potepić,by nie było schronisk pełnych bezpańskich zwierząt-które jednak-mają właściciela.I te zwierzaki tzw pod choinke i te np jak w tym przypadku-niechciane,niepotrzebne.To nie jest rzecz.Psy jak i koty winny mieć obowiązkowe czipowanie-jak jest w innych państwach.Psy obowiązkowo,inne zwierzaki indywidualnie od właściciela.Wtedy nie będzie bezpańskich psów,i bezkarnych właścicieli.Odpowiadać prawnie za zwierzę gdy np ugryzie na ulicy i niewiadomo to czyje zwierzę?Jest czip,znajdzie się właściciel.Jest odpowiedzialność.Tyle w temacie.

Psiarz 14.01.2022 18:42
Ty nie kumasz, że to chodzi o innego człowieka o tym samym nazwisku? Czy tylko tak sobie trolujesz Przemku?

bezchmurnie

Temperatura: 5°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 9 z dnia 29 wrze - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Toporna propaganda z czasów głębokiego PRLTreść komentarza: Brakowało w tym cepowatym przedstawieniu, żeby radny Wnukowski poinformował, że remont tego mostka finansowany jest przez radnych PiS z województwa podlaskiego na czele z radnym Kosickim. W głowie się nie mieści, jakim trzeba być nieogarniętym krętaczem, żeby przebudowę jakiegoś mostku zrównywać z rozwojem Augustowa? Jak takie lamusy i gamonie instalowani są na radnych oraz na kierowniczych stanowiskach urzędniczych? Przecież ta filuterna groteska jest żywcem wzięta z filmów Alternatywy 4 i Miś. Problem w tym, że pół wieku temu była satyrą na partyjniackie państwo PZPR z dykty i kartonu czasów głębokiego PRL, a na fb Wnukowskiego jest swego rodzaju żenującą parodią graną przez aparatczyków ze spalongo teatru PiS.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 13:30Źródło komentarza: Tor wyścigowy na RospudzieAutor komentarza: Rollercoaster na jeziorach w AugustowieTreść komentarza: Wypoczynek na augustowskich akwenach to częstokroć jest permanentna walka, żeby nowobogackie oszołomstwo wariacko pędząc swoimi łodziami motorowymi i skuterami nie doprowadziło do wywrotki użytkowników jezior pływających kajakami lub łódkami, niejednokrotnie rodzin z małymi dziećmi.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 12:25Źródło komentarza: Tor wyścigowy na RospudzieAutor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Wszystkie miejsca parkingowe powinny być płatne. Abonament mieszkańca tylko przy miejscu zamieszkania 10 zł za dobę. Od razu miejsca na podwórkach by starczało.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 12:17Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: KukuTreść komentarza: Chodkiweicz już do nowej partyjki się zapisał: "Nowa Polska". Pewnie do sejmu mu sie chce.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 12:04Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: Picerzy, pozerzy i festyniarze w akcji, czyli pisowski kabotyństwo stosowaneTreść komentarza: Kilka dni temu na fb radnego Wnukowskiego od radnego Wnukowskiego wypowiadającego się w związku z przebudową kładki nad Kanałem Augustowskim na Barakach dowiedziałem się, iż cyt.: "...to wspaniała informacja dla mieszkańców Augustowa i wszystkich osób przyjeżdżających do naszego wspaniałego miasta...", natomiast przewodniczący Ostapowicz odpłynął w baśniowo-życzeniowe tony już bez żadnych zahamowań cyt.: "...turyści, ale i głównie mieszkańcy Augustowa będą mogli wreszcie korzystać z dobrodziejstw tego, że mieszkają w pięknym, rozwijającym się mieście...". Nie znam tych siermiężnych propagandystów. Czy oni naprawdę są takimi żałosnymi kabotynami, czy tylko udają kompulsywnych klaunów, żeby z interlokutorów zrobić idiotow? Panowie radni Wnukowski i Ostapowicz, o czym wy pitolicie? O jakim rozwoju Augustowa i korzystaniu z dobrodziejstw przez mieszkańców i turystów dzięki przebudowie tego kilkunastometrowego mostku jest mowa? Gdzie Wy mentalnie lewitujecie? Czas wreszcie wybudzić się z letargu pisowskiego permanentnego picowania i zjechać na ziemię po słusznie minionych czasach pisowskiego bezładu i zaprzestać bicia ultrapopulistycznej, propagandowej piany z mchu i paproci w przestrzeni publicznej. Naprawdę, nie ośmieszajcie się.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 10:55Źródło komentarza: Tor wyścigowy na RospudzieAutor komentarza: LokalsTreść komentarza: A to mieszkańcy Rajgrodzkiej nie mają własnych podwórek, by zaparkować samochód? Nieraz jak się jedzie tą ulicą, to na chodniku ciąg samochodów, a podwórka puste.Data dodania komentarza: 14.11.2025, 23:04Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: Wydział komunikacji w Augustowie vs mObywatelTreść komentarza: Niebawem będzie można zarejestrować auto przez aplikację mObywatel. Biuro poselskie widmo europosła Karskiego z dyrektorem Wnukowskim odeszło już do lamusa. Wydział komunikacji w Augustowie pod kierownictwem radnego Wnukowskiego zostanie niebawem zlikwidowane, czy będzie "funkcjonować" na modłę biura widmo w Dąbrowie Białostockiej?Data dodania komentarza: 14.11.2025, 19:10Źródło komentarza: 75 tysięcy rocznie za tajemnicze biuro europosła Karskiego w Dąbrowie Białostockiej. Czy etat dla Wnukowskiego jest fikcją?Autor komentarza: oolooTreść komentarza: Prosty ruch. Zakaz "śledziowania" augustowskich jezior. "Śledzie" na Dojlidy..Data dodania komentarza: 14.11.2025, 17:35Źródło komentarza: Tor wyścigowy na RospudzieAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Ja myślę, że już rezerwują miejscówki do Budapesztu lub Mińska. Takie typowe. Katolickie z honorem na mordzie. Buk, Horror, Drożyzna..Data dodania komentarza: 14.11.2025, 17:33Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownikAutor komentarza: Wspominający.Treść komentarza: A pan Jedliński jak był radnym w Nowince to chciał sprzedać Ośrodek Zdrowia i zreorganizował Szkołę wMonkiniach oczywiście współpracując z byłą wójt Dorota .Data dodania komentarza: 14.11.2025, 15:05Źródło komentarza: Nagła zmiana w urzędzie miasta. Pytania o przyczynyAutor komentarza: PodatnikTreść komentarza: oj tam. jak będzie kosztowała 100 mln to raczej przejście będzie bezpieczne. Pytanie tylko po co wydawać takie pieniądze na coś takiego? Zapewni to rozwój miasta? da nowe miejsca pracy? Bedzie atrakcją która ściągać będzie rocznie tysiące turystów? Moja odpowiedź na to pytanie brzmi NIEData dodania komentarza: 14.11.2025, 11:48Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownikAutor komentarza: Nadzór budowlany i art. 62 ustawy Prawo budowlaneTreść komentarza: Skończyła się już gwarancja udzielona przez wykonawcę na plac zabaw przy ulicy Rybackiej? Chyba ktoś ponosi odpowiedzialność za administratowanie tym miejskim obiektem użyteczności publicznej?Data dodania komentarza: 14.11.2025, 11:37Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownikAutor komentarza: Piękne augustowskie jeziora vs wyjący tor wyścigowy nowobogackich cwaniakówTreść komentarza: Jezioro Necko i Białe powinny być juz chyba zakwalifikowane nie jako jeziora rekreacyjne i wypoczynkowe, ale tor wyścigowy dudniąco-wyjących skuterów i łodzi motorowych. Skoro na drogach publicznych są ograniczenia prędkości, a niebawem na szczęście tak jak w krajach europy zachodniej będą instalowane FONO-radary, tak samo na drogach wodnych powinny być ograniczenia prędkości i emisji hałasu. Policja powinna bezwzględnie traktować "rajdowców wodnych" zakłócających spokój faunie i stwarzających niebezpieczeństwo użytkownikom akwenów poruszających się małymi jednostkami pływającymi, tj.: kajaki, rowery wodne, łódki, żaglówki itp.Data dodania komentarza: 14.11.2025, 11:28Źródło komentarza: Tor wyścigowy na RospudzieAutor komentarza: AugustowiankaTreść komentarza: Jeśli trwałość tej kładki ma być na podobnym poziomie co placu zabaw przy Rybackiej, to chyba obawiałabym się nią przejśćData dodania komentarza: 14.11.2025, 09:52Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownikAutor komentarza: Art. 18 kkTreść komentarza: Czopki dobkowe ktoś przecież poupychał w tym naszomiastowym urzędzie. Zakompleksiony ouchlak dobek vel niedowartościowany bufon na pewno czeka ze zniecierpliwieniem na swoją kolej do degustacji przez niezłomnego Żurka, nomen omen swego czasu permanentnie czołganego przez ziobrowego tchórza, jarkowego obszczymurka.Data dodania komentarza: 14.11.2025, 00:37Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownikAutor komentarza: Pieszy w starszym wiekuTreść komentarza: I oczywiście wszystko na opak - samochody to nie problem a osoby/osoba, która opisała tę sprawę. Jestem ciekaw postawy pseudokierowcy o numerach rejestracyjnych NO 3023R czy stojącego dalej BLM 47219 gdzie wygrali prawo jazdy w Laysach czy innych Chipsach. Jak mają poruszać się po tym chodniku osoby starsze, niepełnosprawne czy matki z wózkami. To, że jaśniepaństwu z ulicy Rajgrodzkiej nie chce się po podjechaniu pod własną posesję wysadzić tyłka z samochodu otworzyć bramy wsiąść do swojego trupa i wjechać na własną posesję. Bo to wymaga ilu czynności a tak podjechał swoim zardzewiałym lamborginni wysiadł trzasną drzwiami i poszedł, a ty stara babciu, matko z dzieckiem czy osobo niepełnosprawna martw się to już nie problem jaśniepana z zardzewiałego szrota. To jest dzisiejsze społeczeństwo, któremu od dobrobytu poprzewracało się i to bardzo...Data dodania komentarza: 13.11.2025, 20:36Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Przecież na Rajgrodzkiej każda posesja ma wjazd i mieszkańcy mogą parkować na swojej posesji. W czym problem?Data dodania komentarza: 13.11.2025, 20:25Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: piesek LeszekTreść komentarza: Trafne spostrzeżenie. Widać patologię parkingową Augustowa. Jeszcze obrona parkowania na chodniku bo ruch uspokaja. Chore umysły. Usprawiedliwianie parkowania na ulicy bo się zagraciło podwórko/garaż. Prywatyzacja zysków - uspołecznienie kosztów.Data dodania komentarza: 13.11.2025, 20:04Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: młody bukTreść komentarza: W Augustowie urzędnicy miejscy nie umieją w place zabaw i infrastrukturę drogową. Niech zobaczą w Ełku czy Suwałkach. UM nie poprawia infrastruktury (nie chodzi o budowę ulic) bo nie ma dofinansowania tylko 100% trzeba kasy miejskiej. A potem UM się chwali na facebooku osiągnięciami, gdzie poprawa ulic to obowiązek urzędnika. Gdyby robili coś ponad swoje obowiązki i tym się chwali to rozumiem. A tak to budowa ulic i cyk gęba w obiektyw. Jeszcze rozdają shadow-bany (nie widać postów) za krytykę tego zachowania. Pytanie do urzędników: który pracownik urzędu prowadzi profile na facebooku "Augustów", "Augustów TV" "Mirosław Karolczuk - Burmistrz Miasta Augustowa" "Filip Chodkiewicz - Wiceburmistrz Augustowa" Z w jakiej pozycji budżetu jest zawarta obsługa profili facebook? Dlaczego blokowani są użytkownicy i ich wypowiedzi na tych profilach (wypowiedzi nie łamią zasad jedynie trudne pytania?Data dodania komentarza: 13.11.2025, 20:02Źródło komentarza: Rajgrodzka. Urzędnicza prośba o nieparkowanie wywołała sprzeciwAutor komentarza: Folwark pańszyźniany Nasze Miasto-PiS rządzony z tylnego siedzenia przez insrybutorowego bufonaTreść komentarza: Dlaczego były radny miejski i jednocześnie szef ugrupowania Nasze Miasto niejaki Tomasz Dobkowski nie interweniuje w tej sprawie? Przecież to za jego intencjonalnym sprawstwem i niepodwarzalnymi zabiegami przedwyporczymi mgr Mirosław Karolczuk dwukrotnie został wybrany na burmistrza miasta Augustowa? Szefie Nasze Miasto-PiS, bierz się pan wreszcie do rozliczenia swojego kandydata na burmistrza Augustowa!Data dodania komentarza: 13.11.2025, 16:26Źródło komentarza: Krótki komentarz byłej pani kierownik
Reklama