Powiat Augustowski z tytułem „Super Powiatu”

  • 21.10.2021, 09:54 (aktualizacja 21.10.2021, 10:19)
  • Beata Perzanowska
Powiat Augustowski z tytułem „Super Powiatu” Wręczenie staroście J. Szlaszyńskiemu statuetki „Super Powiatu” przez Prezesa Zarządu ZPP A. Płonkę
17 września w Wiśle, podczas uroczystej gali, będącej częścią Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, starosta Jarosław Szlaszyński odebrał statuetkę „SUPER POWIAT” oraz nagrodę za I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów za 2020 r.

Wieści z powiatu 

Konkurencja jest ogromna, bo w tym bezpłatnym rankingu biorą udział wszystkie powiaty w Polsce, a punkty przyznawane są w 63 zróżnicowanych kategoriach. To wielki zaszczyt dla całej społeczności Powiatu Augustowskiego, że po raz piąty z rzędu uzyskaliśmy miano „Dobrego Polskiego Samorządu” i 1. miejsce w kategorii powiatów do 60 tys. mieszkańców. Ponadto po raz pierwszy w historii otrzymaliśmy tytuł „Super Powiatu”, przyznawany za wszechstronność działań i uzyskanie najwyższego procentowego udziału realizacji kryteriów ocenianych w rankingu – mówi Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski. – Dziękuję pracownikom jednostek powiatowych, współpracownikom i mieszkańcom, którzy mają swój udział w tym sukcesie, dodaje starosta.

Red.

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
54h45
54h45 22.10.2021, 16:20
Za rok "Suoer mega powiat", za 2 lata "Super hiper mega powiat" itd. Nudne, a normalny człowiek patrzy i się zastanawia a o co tu chodzi? Stało się coś niesamowitego w powiecie?
podatnik
podatnik 22.10.2021, 21:25
a ile kosztuje wzięcie udziału w takim bezpłatnym rankingu?

Pozostałe