Twórcy zaprezentowali swoje dzieła

  • 18.10.2021, 10:58
  • Beata Perzanowska
Twórcy zaprezentowali swoje dzieła
Blisko 40 artystów zaprezentowało swoją twórczość na tegorocznej Powiatowej Wystawie Twórczości Amatorskiej w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Uroczysty wernisaż wystawy odbył się w niedzielę, 3 października.

Wśród wielu prac zgłoszonych na tegoroczną Powiatową Wystawę Twórczości Amatorskiej znalazły się obrazy, obrazy wyszywane krzyżykiem, metaloplastyka, różnego rodzaju ozdoby, szyte własnoręcznie torby, rysunki, pisanki i wiele innych dzieł. W sumie podczas wystawy zaprezentowało się 37 twórców z powiatu augustowskiego. Podczas niedzielnego, uroczystego wernisażu na scenie wystąpił Zbigniew Krzywicki z Lipska. Zastępca prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Teresa Wasilewska w asyście przewodniczącego rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Piotra Zalewskiego wręczyła twórcom upominki i podziękowania. W uroczystości uczestniczył także Michał Kotarski z Urzędu Miasta w Augustowie. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Przygotowanie wystawy byłoby niemożliwie, gdyby nie pomoc sponsorów i partnerów. I tak organizatorzy wystawy, czyli Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, serdecznie dziękują Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, Urzędowi Miasta Augustowa, Starostwu Powiatowemu w Augustowie, Wiesławowi Jakubowskiemu z Zakładu Agromat z Augustowa, Maciejowi Zalewskiemu z firmy Zalewski z Olecka i pasmanterii Doroty Turowskiej w Augustowie.

Wystawę można jeszcze podziwiać w ODK do końca października.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe