Uwaga! Są wolne terminy na szczepienia w Przychodni Rodzinnej na ulicy Hożej.

  • 13.05.2021, 11:26
  • Beata Perzanowska
Uwaga! Są wolne terminy na szczepienia w Przychodni Rodzinnej na ulicy…
Są wolne terminy w czerwcu na szczepienia szczepionka Pfizera w Przychodni Rodzinnej przy ulicy Hożej . Szczepienia są dostępne dla wszystkich mieszkańców. Przychodnia nie prowadzi list rezerwowych. Pacjenci są od razu umawiani na konkretny termin.

Trwa wielka akcja szczepień przeciw COVID -19. Szczepione są kolejne roczniki Polaków. W Przychodni Rodzinnej przy ul. Hożej w Augustowie znajduje się punkt szczepień. W przychodni są jeszcze wolne terminy na szczepienia szczepionką Pfizer. Zaszczepić może się tam każdy mieszkaniec nawet nie będący pacjentem tej przychodni. Wystarczy jedynie się zarejestrować. Można to zrobić pod numerem telefonu 780 287 993 lub 87 643 51 27 wew. 0.

 

Każdy zapisany na szczepienia otrzymuje sms-a potwierdzającego termin szczepienia.

W wielu przychodniach w Polsce pacjenci zapisywani są na listy nieoficjalne bez wyznaczenia terminu. Ministerstwo informuje, że takie zapisy nic pacjentowi nie dają. Należy znaleźć punkt szczepień, który ma wolne konkretne terminy. Przy szczepieniach nie obowiązuje rejonizacja. Można zaszczepić się w dowolnym punkcie na terenie całej Polski.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe