Powołano nową prezes

  • 01.04.2021, 11:40 (aktualizacja 01.04.2021, 21:39)
  • Beata Perzanowska
Powołano nową prezes źródło UM Augustów
We wtorek, 30 marca, Augustów obiegła wiadomość, że odwołano prezes augustowskiego Kodremu. Wybrano już nową prezes. Jest nią Justyna Półtorak.

Poprzednią prezes Kodremu Wiolettę Mursztyn odwołano nagle. Na tym stanowisku pracowała prawie 3,5 roku. Odwołania dokonała Rada Nadzorcza Augustowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Kodrem w dniu 30 marca. Rada poinformowała też, że powołano nową prezes spółki. Jest nią Justyna Półtorak, która, jak wynika z komunikatu na stronie Urzędu Miasta w Augustowie, obowiązki prezesa objęła od 1 kwietnia. Justyna Półtorak to była pracownik Kodremu, która przez kilka lat zajmowała się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Nowa prezes ma 33 lata i jest mieszkanką Augustowa. Jest absolwentką ekonomii o specjalności zarządzania nieruchomościami, a od 2011 roku jest licencjonowanym zarządcą nieruchomościami. 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przydu........
Przydu........ 02.04.2021, 15:05
Czy to prawda, że nowa pani prezes startowała do RM z list mm? Czy to są tylko plotki?
Przyd
Przyd 02.04.2021, 18:11
Nie prawda. Nie startowała.
a tam, cicho być
a tam, cicho być 02.04.2021, 13:28
Co przyniosła zmiana w Necku ...??? nic , jeszcze gorzej brudno niż było
Wiosna
Wiosna 02.04.2021, 17:45
I gdzie te obiecane zielone autobusy?
Jedyna zmiana to coraz brudniejsze miasto.
Prawdomówny
Prawdomówny 02.04.2021, 22:16
To nie brud tylko chaotyczny porządek, to nie zakaz tylko brak nakazu, to nie zwolnienia tylko reorganizacja kadr, to nie kłamstwa tylko mijanie się z prawdą.....
Tak jest
Tak jest 02.04.2021, 22:54
Złapią za rękę , to ręka tego z opozycji .... wypisz wymaluj PiSowska retoryka
Filip
Filip 02.04.2021, 16:25
Zmiana w Necku na gorsze, zgadzam się.
Mirek
Mirek 02.04.2021, 18:11
Wymienić prezesa, tak zgadzam się
eeee
eeee 02.04.2021, 08:15
No cóż, kij ma dwa końce, poprzednia Pani prezes też przyszła z jakiegoś rozdania, chociaż była miła i sympatyczna , nic do niej nie mam, nie wiem jak wykonywała swoje obowiązki, ale znam Panią Justynę,z pracy kiedy zajmowała się wspólnotami mieszkaniowymi. Na pewno ma doświadczenie i zna wszystkie tematy od podszewki, myślę ,że co niektórym ,,sielanka,, się skończy, po prostu wezmą się do pracy.
Nie miła
Nie miła 02.04.2021, 11:57
Poprzednia miła? A byłeś u niej kiedy przyjmowała ludzi?
U nas jest wesoło!
U nas jest wesoło! 01.04.2021, 17:24
To dopiero będzie się działo.
nie bylo konkursu jest Pani Prezes
nie bylo konkursu jest Pani Prezes 01.04.2021, 16:54
Komentarz nowej Pani Prezes : "Jak pracownicy grzeja tylko stołki do emerytury tak to wygląda" Tak Pani prezes ocenila pracownikow spólki Kodrem
układy
układy 01.04.2021, 16:46
Nowa Pani prezes awansowała ze stanowiska sekretarki w ProCardrii po studiach licencjackich na WSGM w Białymstoku bez konkursu bo nie zajmowała stanowiska kierowniczego. Brawo Burmistrz wysokie standardy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.04.2021, 21:24
Masakra, karuzela stanowisk trwa. Może się zdarzyć, że odwołujemy prezesa, ale normalną rzeczą jest rozpisanie konkursu na istniejący wakat i wybór osoby kompetentnej na to stanowisko. Choć dla pozorów, a tutaj jednego dnia odwoływana jest dotychczasowa Pani prezes by następnego dnia po chamsku wcisnąć nową osobę. Nie znam jej i nie wiem czyja jest ale po sposobie mianowania w tym mieście powszechnym, zwłaszcza w oświacie podejrzewam że jest z właściwego rozdania
Flap
Flap 01.04.2021, 18:54
Boze... Jak długo jeszcze?
... i żenada
... i żenada 01.04.2021, 14:36
Tragedia!!!

Pozostałe