Trwa akcja #wspieramykinapolskie!

  • 05.05.2020, 16:50 (aktualizacja 06.05.2020, 11:26)
  • Beata Perzanowska
 Trwa akcja #wspieramykinapolskie! Wspierajmy augustowskie kino Iskra.
Polskie lokalne kina, w tym nasze kino Iskra, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Epidemia dotknęła je w ten sam sposób co wszystkie instytucje kultury.

W akcji #wspieramykinapolskie staramy się dotrzeć do największej liczby Polek i Polaków i zachęcić ich do kupienia e-biletu na przyszłe seanse. Kupienie otwartego e-biletu nie tylko daje kinu doraźny zastrzyk finansowy pomagający przetrwać najbliższe miesiące. Będzie to też symboliczny gest wsparcia tego, co wyjątkowe i bliskie. Nie ukrywamy, że obecnie kino oraz bar kina są nieczynne do odwołania i nie mamy możliwości generowania żadnych dochodów. Nie wiemy też na chwilę obecną, jak będzie funkcjonowało kino w pierwszych miesiącach po otwarciu. Możemy spodziewać się następstw komplikujących naszą dotychczasową działalność np. poprzez tymczasowy brak premier, czy ograniczenia w liczbie widzów. Dlatego też wzięcie udziału w akcji i tym samych symboliczny wyraz wsparcia jest dla Kina taki ważny. To dla nas sygnał, że widzowie o nas pamiętają i informują - „możecie na nas liczyć, do zobaczenia na seansach!”. Jak możesz przyłączyć się do akcji? To proste! Wejdź na stronę www.wspieramy-kina.pl, wybierz z listy swoje ulubione kino i kup dowolną liczbę biletów do wykorzystania w dowolnym czasie (w postaci kodu-voucheru), na dowolny seans. Liczy się każdy zakup i każdy bilet. Dziękujemy i do zobaczenia na sali kinowej!

Kino Iskra w Augustowie

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe