Niekończąca się dyskusja o ulicy 

  • 13.02.2020, 14:54 (aktualizacja 13.02.2020, 15:52)
  • Bartosz Lipiński
Niekończąca się dyskusja o ulicy Ulica Wojska Polskiego w Augustowie
Remont ulicy Wojska Polskiego w Augustowie był jednym z najczęściej komentowanych tematów minionego roku. Inwestycja była droga, czasochłonna, ale jej efekty są również okazałe. Prestiżowa droga w centrum miasta po przebudowie prezentuje się świetnie, ale niektórzy samorządowcy wytykają inwestycji drobne niedoskonałości. Obok najczęściej poruszanej kwestii nowych lamp, niedawno miejski radny sceptycznie ocenił inny wątek.

Bartosz Lipiński

Na temat modernizacji ulicy Wojska Polskiego powiedziano już niemal wszystko. Godzinne debaty przed przystąpieniem do realizacji zadania, mnóstwo czasu poświęconego na szukanie kompromisu pomiędzy powiatem i miastem. To wszystko relacjonowaliśmy na łamach naszej gazety. Na szczęście spory pomiędzy samorządami nie przekreśliły inwestycji i już od kilku tygodni mieszkańcy Augustowa mogą cieszyć się z posiadania pięknie odnowionej drogi w samym sercu miasta. Ale nie jest tak, że każdy aspekt spektakularnego remontu spodobał się wszystkim. O gustach się nie dyskutuje, jednak pewne kwestie nasuwają się same.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 10.02.2020, 21:15
"Inwestycja była droga, czasochłonna, ale jej efekty są również okazałe" To chyba jednak propaganda. Inwestycja była droga i czasochłonna, ale efekty są mizerne. Zwiększenie ilości miejsc parkingowych można było osiągnąć tańszym kosztem.

Pozostałe