Marcin Kleczkowski o ostatniej sesji (video)

  • 13.02.2020, 14:57 (aktualizacja 13.02.2020, 15:45)
  • Bartosz Lipiński
Marcin Kleczkowski o ostatniej sesji (video) Na zdjęciu: Marcin Kleczkowski.
Marcin Kleczkowski - przewodniczący augustowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości udzielił naszemu portalowi obszernego komentarza dzień po sesji z 6 lutego. Opowiedział m.in. o głosowaniu radnych nad uchwałą ws. przyjęcia stanowiska na temat budowy południowo-wschodniej obwodnicy Augustowa, a także o kulisach niecodziennego zakończenia ostatnich obrad. Przypomnijmy, że posiedzenie zostało przerwane z powodu braku kworum po tym, kiedy to grupa kilku radnych opuściła salę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baku
Baku 15.02.2020, 21:20
Ten to miesza najpierw Bat potem Word a teraz nagle polityka gdzie jest on tam problemy
Wielkie czoło
Wielkie czoło 16.02.2020, 08:43
To podobnie jak tamten. Najpierw Augustów - podziękowali, później Sejny - podziękowali. Teraz Augustów -.........
Lol
Lol 09.02.2020, 00:29
Wrócił ze zwolnienia i zrobił jazdę musicie obejrzeć sesję
Co nas nie zabije to nas wzmocni
Co nas nie zabije to nas wzmocni 08.02.2020, 17:59
Nie czas płakać nad rozlanym mlekiem panie Marcinie . Na własnej skórze przekonuje się pan / w wydaniu lokalnym / co czuje obecnie opozycja w Sejmie . Teraz, będąc po jasnej stronie mocy może się pan przekonać, że nawet najrozsądniejsze i najbardziej oczywiste rozwiązania , jeżeli nie są po myśli rządzących nie mają prawa bytu. Tak działa obecnie pana ugrupowanie , które rządzi Polską ....koszą wszystkich równo i przegłosowują co chcą . Czas chyba zreflektować się czy na tym polega dialog w szeroko pojmowanym interesie ogółu społeczeństwa czy chodzi tylko o interes tych , którzy rządzą i grupy tych, którzy są z ich nadania . Jako "jasna strona mocy" , my to od 5 lat widzimy ale tacy jak pan zaczynają dopiero teraz tego doświadczać ...ale lepiej późno niż wcale . Może opamiętanie przyjdzie 10 maja.... oby tak się stało.
Wanda z bandy
Wanda z bandy 08.02.2020, 10:12
Pan Kleczkowski przytulił się do Cieślika. Ciekawe co na to władze partii?
Może Kleczkowski ma zadanie rozwalenia KO-PO od środka. On destrukcyjnie pracować umie, dając tego liczne przykłady.
Mieszkanka
Mieszkanka 08.02.2020, 13:04
Ciekawe do kogo przytuliła się pani radna Dobrowolska ? Co na to wyborcy augustowskiego PIS? Nie rozumiem jak dali się tak ograć radni PiSu ! Nasze Miasto zdobyło tylko 6 mandatów a ma wiceburmistrza!
Lol
Lol 09.02.2020, 21:15
My sympatycy PIS Alicję wprost kochamy za szczerość odwagę , a bocian może sobie odfrunać
o.k
o.k 09.02.2020, 21:56
Ale ta Pani już nie jest w strukturach PiS z tego co mówi Pan Kleczkowski zresztą jak cała reszta . Więc kogo Ci państwo reprezentują bo napewno nie mieszkańców głosując za wszystkimi mozliwymi podwyżkami tłumaczyć że ich dawno nie było. Przykre ale prawdziwe.
Jolka Jolka,
Jolka Jolka, 09.02.2020, 15:58
Do Jolki i Jolka na tym straci.
Spokojna
Spokojna 07.02.2020, 23:51
Chętnie bym zobaczyła krytykantów w roli przewodniczacej RM po tym jak pan Kleczkowski z Miklasem sami sobie udzielaj a głosu, obrażają, przeciągają wypowiedzi, co nie umieją przeczytać statutu?,a na koniec zrywają sesję, bohaterowie,gratulacje dla ich popleczników.
Mauka
Mauka 15.02.2020, 12:38
Najlepiej dla was, żeby w ogóle nie było opozycji. Wtedy byście dopiero robili co chcecie.
Mieszkanka
Mieszkanka 07.02.2020, 18:52
Dziwię się że tak dlugo wytrzymali!
Pani przewodnicząca RM zachowuje się jak przekupka handlująca na bazarze. Wstyd! Wstyd ! Burmistrz zaniemówił zapimniał chyba jakie stanowisko piastuje. Za to pan wice marnuje się w UM powinien byc adwokatem ....wygrana każda sprawa !
A cala sprawa zakonczy się tak że p. Karolczuk wprowadzi tiry do miasta!
Bo za 2 lata bedzie oddana przebudowana 16 ....a obwodnica jak wogóle bedzie to dopiero planowana w 2025 roku.
N***h
N***h 07.02.2020, 18:50
Brawo Marcin
35
35 07.02.2020, 18:28
Jokoś nie dam rady tego wysłuchac. Sorry.

Pozostałe